Jump to content

Bilgisayarıma Windows7 Kurdum Driverler Uymuyor

maxi_cex

Recommended Posts

kendi sitesinde vista driveri var da windows 7 yok windows 7 için driver sorunu olmadığını duymuştum bilmem doğru mu?

ben baktım siteye o anakartın driver Os listesinde vista yazmiyordu neyse :)

eğer vista driveri varsa vista driveri dene :p

başlat menüsünden windows update i çalıştırın güncellemeleri kontrol ettirin, driver sürücülerinizi bulacaktır..

düzenleme:: driver sürücüleri ne demek ya driver=sürücü :D kafa gitti gece gece.. donanım sürücülerini bulacaktır yani :D

güncelleştirmeleri çalıştırdım bilgisayar zaten güncel diyor o da olmadı yani

önerilen güncelleştirmelere de baktın mı peki, en az 40 tane önerilen güncelleştirme çıkması lazım, dil paketleri vs vs.

capturersm.jpg

captt.jpg

mesela bak bende de güncel diyor ama 36tane isteğe bağlı önerilen güncelleştirmeler var.. en üstte gözüken benim tv kartının sürücüsü

arkadaşlar iyi geceler yani windows 7 kurdum diye bütün bilgisayardaki bağlı olan driver lerin çalışmasımı gerekiyor yani yeni bir işletim sistemi bütün dünya piyasalarına sürülüyor bizde bu işletim sistemini alıyoruz

bilgisayarımıza kuruyoruz elimizdeki kartlar veya pc ile ilgili çalışması gereken bileşenler çalışmıyor hep şikayet ediyoruz niye çalışmıyor diye sebebi açıkça belli yan sanayide bu windows 7 ye göre ürün çıkartsın nedir

anakart ekran kartı işlemci sürücü hard disk yani vs vs yani bekliyoruz benim bilgisayarım çalışmıyor o zaman

bilgisayarın parçalarını kartlarını windows 7 ile uyumlu hale getirmek iş bilenin burada benim yazdıklarımı zaten herkez anlıyoda kılıç kuşananlar soru işareti her yeni yazılımın + yeni driver leri vede kartları olur iyi bir pc olmasını istiyorsanız yani güncel çalışan kartlarında güncel olması gerekir örnek anakart+ekranKartı+ram+işlemci+Güçkaynağı bu sözlerim her zaman eleştiriğe açıktır başınızı ağrıttım saygılar

arkadaşlar iyi geceler yani windows 7 kurdum diye bütün bilgisayardaki bağlı olan driver lerin çalışmasımı gerekiyor yani yeni bir işletim sistemi bütün dünya piyasalarına sürülüyor bizde bu işletim sistemini alıyoruz

bilgisayarımıza kuruyoruz elimizdeki kartlar veya pc ile ilgili çalışması gereken bileşenler çalışmıyor hep şikayet ediyoruz niye çalışmıyor diye sebebi açıkça belli yan sanayide bu windows 7 ye göre ürün çıkartsın nedir

anakart ekran kartı işlemci sürücü hard disk yani vs vs yani bekliyoruz benim bilgisayarım çalışmıyor o zaman

bilgisayarın parçalarını kartlarını windows 7 ile uyumlu hale getirmek iş bilenin burada benim yazdıklarımı zaten herkez anlıyoda kılıç kuşananlar soru işareti her yeni yazılımın + yeni driver leri vede kartları olur iyi bir pc olmasını istiyorsanız yani güncel çalışan kartlarında güncel olması gerekir örnek anakart+ekranKartı+ram+işlemci+Güçkaynağı bu sözlerim her zaman eleştiriğe açıktır başınızı ağrıttım saygılar

adamlar 10yıllık 16ram 32ramlik sistemlerde denemişler windows7yi başarıyla sonuç almışlar, bu donanımları mı tanıyamıcak sizce?

maxi cex dostum benim anakartta asrock p4v88 478 pin ne yaptıysam sesi tanıtamamıştım ama uyumluluk

modunda xp ses driverini yükledim bende tanıdı vallaha asrock lara özel bi durummu nedir bu ses tanımama olayı

BElki windows 7 desteklemiyordur internetten en güncellerini indirip denedinmi...

yalanci99.png

Başarının sırrı nedir?

Doğru Kararlar

-Doğru karar almanın yolu nedir?

Tecrübe

-Tecrübe kazanmanın yolu nedir?

Yanlış kararlar...

525462364.png

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...