Jump to content

Modlu Bios En Sağlam (win7 Vista) Aktivasyon..

istanbul82
 Share

Recommended Posts

2ducx7d.jpg

Arkadaşlar şekilde göründüğü gibi istekde bulundum ve upload yaptı birisi..

Ancak bu bios u yükleyemedim..

Her seferinde bu hatayı veriyor..

b97gj5.jpg

Yardımcı olursanız çok sevinirim..

kardeş şu anki biosunla yüklemeye çalıştığın bios aynı sürüm olduğu için sonuç alamazsın ms dos üzerinden flashlamalısın biosu

wpflashı bi denen +phlash16 modlu biosuun olduğu klosorden modlu bios imajının adını vererek başlatçan

winflash mı diyorsun?onu denedim.yeni bios u modified bios klasöründen seçtim flash bıos dedikten sona işlem yapıo sona program kapanıo hiç bişi olmuo bende yeniden başlatıom yüklenmiştir diye ama yine flashlanmamış bios?

modified bios dosyasının içinde BIOS_SLIC.WPH vardı onu BIOS.WPH olarak değiştirdim.usb belleğin içine attım olmadı.eğer bunu diyorsanız yaptım yani yapıyorum

Nerde hata acaba?

30iwbh4.jpg

İstanbul82 acaba oldumu?

Bu arada arkadaşlar dos üzerinden filan flashlamadım sadece toshibanın sitesinden indirdiğim Winphlash yükleyicisi ile değilde başka bir yerden indirdiğim düşük bir version ile denedim yükleme yaptı umarım ulmuştur

Edited by BeyaZayeB

30iwbh4.jpg

İstanbul82 acaba oldumu?

Bu arada arkadaşlar dos üzerinden filan flashlamadım sadece toshibanın sitesinden indirdiğim Winphlash yükleyicisi ile değilde başka bir yerden indirdiğim düşük bir version ile denedim yükleme yaptı umarım ulmuştur

%100 olmuş setifika ve oem key gir sadece adım 2

Yine olmadı uac kapalı yönetici olarak çalıştırdım ve hepsini denedim olmadı.

Loder kaynaklı filan olabilirmi bu sorun çünkü windows hala aktifleştirilmiş olarak görünüyor..

slic dumpa bak key değişmişmi sanki değişmiyo gibi onceki fotono gore güvenlik prog. kapa manuel komutla gir komut isteminden bide ilginç manuel gir..adım 2 yi yice oku!

valla zoru becerdin kolayı olmadı bide metisphoo2 nin dosyasını dene olmassa sistemde bi gariblik var key değişimi bebek oyuncağı gibi bişey yoksa.!

Valla onuda denedim başarıyla yüklendi diyor ancak değişen bişey yok.

Sistemde sorun var bencede bu sistemde loder veya crack kullanılmamış okuduğum kadarı ile siyah inci diye bir sistem..

Linki vereyim bir incele istersen sorun olmazsa ..

Valla onuda denedim başarıyla yüklendi diyor ancak değişen bişey yok.

Sistemde sorun var bencede bu sistemde loder veya crack kullanılmamış okuduğum kadarı ile siyah inci diye bir sistem..

Linki vereyim bir incele istersen sorun olmazsa ..

sivas sipor denen çok şey bildiğini sanıp hiç bişey bilmeyen kişinin ürünü lisans doayaları rc yle değiştirmiş o yuzden key kabul olmaz system scan yada adam gibi bir win7 kur..komut istemine sfc/scannow lade çözülür.

Edited by istanbul82

Sivaspor abim olur kendisinide çok severim ve bir çok konuda bana ve arkadaşlarıma yardımcı oldu.. O öyle bir çözüm bulmuş o onun takdiri..

Şimdi söylediğin şekilde çözmeye çalışıcam olmazsa dediğin gibi temiz bir windows 7 kurarım..

İlgilendiğin için çok teşekkür ederim..

İyi geceler...

Sivaspor abim olur kendisinide çok severim ve bir çok konuda bana ve arkadaşlarıma yardımcı oldu.. O öyle bir çözüm bulmuş o onun takdiri..

Şimdi söylediğin şekilde çözmeye çalışıcam olmazsa dediğin gibi temiz bir windows 7 kurarım..

İlgilendiğin için çok teşekkür ederim..

İyi geceler...

yardımcı olmasına oluyo ona sözüm yokta dğru bildiklerinin çoğu hatalı kullandığın sistemde bile ssprc servisi bozulur ram işşlemci kullanımı uçar rc lisansından dolayı o sistem 2010 kadar zaten rc lisasından dolayı

Bunları eminim oda biliyordur ama loder veya başka bişey paylaşmak orda yasak olduğu için böyle bir çözüm buldu die tahmin ediyorum....

Ram kullanımı gerçekten fazlaydı..

Doğru veya yanlış artık herneyse..

Dediğini yaptım düzeltme işlemi olmadı...

Galiba yeniden bir windows kurmam gerekecek...

İşin yoksa uğraş o kadar ayar program...

Tekrar teşekkür ederim....

Yarın başarılı olursam buraya yazarım artık:)

İyi geceler...

winflash mı diyorsun?onu denedim.yeni bios u modified bios klasöründen seçtim flash bıos dedikten sona işlem yapıo sona program kapanıo hiç bişi olmuo bende yeniden başlatıom yüklenmiştir diye ama yine flashlanmamış bios?

modified bios dosyasının içinde BIOS_SLIC.WPH vardı onu BIOS.WPH olarak değiştirdim.usb belleğin içine attım olmadı.eğer bunu diyorsanız yaptım yani yapıyorum

Nerde hata acaba?

bana yardım etcek arkadaş yok mu?

Edited by chingy_31

sertifikayı unutmuşsun...ayrıca gigabyte la modlamışsın gigabayte sertifika gircen!

Please register to see this content.

burdan halldersin

tamam hallettim teşekkürler yalnız birde laptopuma el atsan.onda da bios u flashlayamadım :Sdaha önce ki gönderdiğim mesajlarda yazıyor neden olmadığı.

• Cyph3r unpinned this topic