Jump to content

Modlu Bios En Sağlam (win7 Vista) Aktivasyon..

istanbul82
 Share

Recommended Posts

[quote name='DeTrOiT' date='03 Şubat 2011 - 22:50 ' timestamp='1296774024' post='957186']
bu knunun kapalı olması bir felaketti açman iyi oldu sensiz olmuyor dostum ikleri sayende yasıyoruz.saygılar.

dostum leptoplar modlana bliniyor mu.
[/quote]
elbette model ver yeter :D

[quote name='DeTrOiT' date='04 Şubat 2011 - 22:01 ' timestamp='1296857503' post='957688']
Motherboard Name: Packard Bell EasyNote NM98

Motherboard Chipset: Intel Ibex Peak-M HM55, Intel Ironlake-M

BIOS Type: Phoenix

yaw bios bulamadım ekleyemedim yardımlarını bwkliyorum kardeş...
[/quote]
[b]yavvv 50 kere dedim 2009 ve + modeller doğuştan modlu :D boşu boşuna crackle uğraşmışsın :D slictoolkit rapurunu koy hangi setifikayı kullancağını soyluycem:D
pc den tüm crakleri kaldır oyle bak..konumuda oku..[/b]

[b]çok basit sadece mydilite aktivatoru indirip acerın keyini girmen yeterli kardeşim packerdlar acer slici kullanıyo unutma bu kadar basit..bundan sonraki formatlarda sadece setifika ve oem key gircen.oem istersen manuel gir farketmez key girme işlemi konumda var[/b]

Edited by istanbul82

[quote name='istanbul82' date='05 Şubat 2011 - 00:15 ' timestamp='1296865507' post='957739']
[b]çok basit sadece mydilite aktivatoru indirip acerın keyini girmen yeterli kardeşim packerdlar acer slici kullanıyo unutma bu kadar basit..bundan sonraki formatlarda sadece setifika ve oem key gircen.oem istersen manuel gir farketmez key girme işlemi konumda var[/b]
[/quote]
[b]iki saatir baktın bi oem keymi giremedin iki tık iki fıkçı hazırcı miiletiz çok :D...crackleri çekiyoz çalışma manntığını bile sorgulamıyoz acaba neyapıyo win7 dede napar bu loader denen illet?
cmden yon. modunda....

slmgr -ipk FJGCP-4DFJD-GJY49-VJBQ7-HYRR2

kopyala yapıştır bari :D[/b]
bunuda al ilerde sadece bunu kullancan crack değil key ve sertf işlemi.
http://hotfile.com/dl/101906575/6348937/My_Digital_Activator.rar.html

Edited by istanbul82

Arkadaşlar yardımınızı bekliyorum. Biosu modlamama rağmen bir türlü slic toolkitte bios mod gözükmüyor. Award Tool v1.50 sürümünü kullanarak modlamıştım biosu. Acaba sorun nerde olabilir.
Anakartım MSI 915PL Neo-V
[img]http://i54.tinypic.com/nvz6du.png[/img]
[img]http://i54.tinypic.com/2qkmpmp.png[/img]

Edited by engrs1983

Biosu modladıktan sonra Award WinFlash ile windows 7 masaüstünden biosu güncelledim. Güncellemeden sonra yeniden başlattı. Ve Slictoolkit ile kontrol ettiğimde bios modlanmamış gibi duruyor. Windows 7 yi daha öncesinde DAZ loader la kullanıyordum onu kaldırdım önce sonra işte dediğim gibi sabahtan beri bios mod olayıyla uğraşıyorum. Birazdan dos üzerinden sistemi açıp güncelleyeceğim bakalım.

[quote name='engrs1983' date='05 Şubat 2011 - 19:10 ' timestamp='1296933615' post='958137']
Biosu modladıktan sonra Award WinFlash ile windows 7 masaüstünden biosu güncelledim. Güncellemeden sonra yeniden başlattı. Ve Slictoolkit ile kontrol ettiğimde bios modlanmamış gibi duruyor. Windows 7 yi daha öncesinde DAZ loader la kullanıyordum onu kaldırdım önce sonra işte dediğim gibi sabahtan beri bios mod olayıyla uğraşıyorum. Birazdan dos üzerinden sistemi açıp güncelleyeceğim bakalım.
[/quote]
olmassa 2005-04 tipi boardlarda eski tip modlamada istiyebiliyo ısa tipini dene olamssa ssv3 ü seçip modlayıp denersin..

Edited by istanbul82

[quote name='istanbul82' date='05 Şubat 2011 - 01:15 ' timestamp='1296865507' post='957739']
[/quote]

Windows loader 1.9.5 (DAZ) eğer bios modluysa algılıyor ve sadece key&sert giriyor
Onu kullansak olmaz mı istanbul82
Teşekkürler

Edited by efes34

[quote name='efes34' date='06 Şubat 2011 - 15:22 ' timestamp='1297006372' post='958582']
Windows loader 1.9.5 (DAZ) eğer bios modluysa algılıyor ve sadece key&sert giriyor
Onu kullansak olmaz mı istanbul82
Teşekkürler
[/quote]
loader(crack)içerdiği için tavsiye etmiyorum yalnışlıkla yapılır filan bios modlanmış sanılır yanıltabilir temiz olan iyidir..NO CRACK :D

Edited by istanbul82

P67 asus anakartların ez efi diye biosu var.
Ami tool 1.42 ile indirdiğim yeni biosu modlamıyor.
Bu yeni nesil anakartları modlayacak yeni araçlar varmı?

[quote name='ruhi' date='07 Şubat 2011 - 15:03 ' timestamp='1297087982' post='959115']
[/quote]
C: diskine atıp öyle dene. Modlamada kullanacağınız dosyaların yolu kısa olsun. Bu sistem yeni, mydigitallife' tan en yeni ami toolu indir. Ne zamandır takip etmiyorum belki faydası olur. Ayrıca bazı efi bioslar modlanamıyor ya da farklı bir modlama yöntemi var diğer sayfaları iyice okuyun.

[quote name='ruhi' date='07 Şubat 2011 - 14:03 ' timestamp='1297087982' post='959115']
[/quote]
2010 model board ami ne alaka
konumda verdiğim phonix efi sayfasına gir
http://forums.mydigitallife.info/threads/13194-Tool-to-Insert-Replace-SLIC-in-Phoenix-Insyde-Dell-EFI-BIOSes
http://jacky5488.myweb.hinet.net/bin/RwV1.4.7.zip rw sinide bu proyla alıcan acpi gel ctrl+f2 bas
konu bu senin biosla ilgili dynimic mod oluyomuş incele konuyu

Edited by istanbul82

herkese iyi akşamlar bende bilgisayarımı sorunsuz bir şekilde kullanmak istiyorum banada yardım ederseniz çok sevinirim bilgisayarımın özelliklerini vereyim lütfen yardımcı olun
SONY VAIO VGN-NW2MTF/S

Bağlantı Özellikleri : USB - Firewire - TV Out - VGA - HDMI - Mikrofon Girişi - Kulaklık Çıkışı
Dahili Komponentler : Türkçe Q Klavye - Dokunmatik Mouse - Kamera - Hoparlör - Kart Okuyucu
Ses Kartı : Intel
Optik Sürücü Özellikleri : CD - CD-RW - DVD-R - DVD-RW
Pil Ömrü : 3 saat
Pil Türü : Lithium Ion
Ağırlık : 2.7 kg
Garanti Süresi : 2 Yıl

Sabit Disk Özellikleri
Sabit Disk Boyutu : 500 GB
Sabit Disk Hızı : 5400 rpm
Sabit Disk Ara Birimi : SATA

Ekran Özellikleri
Ekran Tipi : LCD
Ekran Boyutu : 16.9"
Ekran Çözünürlüğü : 1366 x 768 piksel
Ekran Kartı : ATI HD 4570
Ekran Kartı Belleği : 1 GB
Görüntü Oranı : 16:9

İşlemci Özellikleri
İşlemci Çekirdeği : Intel
İşlemci Hızı : 2.2 GHz
İşlemci Ailesi : Core 2 Duo
İşlemci Ön Belleği : 2 MB
İşlemci Veri Yolu Hızı : 800 MHz

Bellek Özellikleri
Bellek Boyutu : 4 GB
Bellek Tipi : DDR2
Maks. Bellek Boyutu : 8 GB
Bellek Frekansı : 800 MHz

Ağ (Network) Özellikleri
Desteklenen Bağlantılar : Wifi - Ethernet - Gigabit Ethernet - Bluetooth - Fax & Modem

Edited by apoet

iyi geceler önceki mesaj için özür dilerim ben pc başında değildim arkadaş görmüş konuyu ben de öğren bakalım dedim saçma bi mesaj yazmış bencede neyse benim bikaç sorum olacak size bilgisayarım sony vaio biosumun modlu olduğu söylendi bunun doğru olup olmadığını nasıl anlayabilirim bi arkadaşın sorusuna 2009 ve üst modellerin biosunun modlu olduğunu yazmışsınız ?
eğer biosum modluysa ne yapmam gerekir
makina şu
SONY VAIO VGN-NW2MTF/S
birde CPU-Z resmi gönderiyorum umarım yardımcı olursunuz
ana kartım AMI galiba versiyon R1120Y4 DATE 08/20/2009
http://img193.imageshack.us/img193/9207/11022011530.jpg

[quote name='apoet' date='11 Şubat 2011 - 02:00 ' timestamp='1297390233' post='961408']
iyi geceler önceki mesaj için özür dilerim ben pc başında değildim arkadaş görmüş konuyu ben de öğren bakalım dedim saçma bi mesaj yazmış bencede neyse benim bikaç sorum olacak size bilgisayarım sony vaio biosumun modlu olduğu söylendi bunun doğru olup olmadığını nasıl anlayabilirim bi arkadaşın sorusuna 2009 ve üst modellerin biosunun modlu olduğunu yazmışsınız ?
eğer biosum modluysa ne yapmam gerekir
makina şu
SONY VAIO VGN-NW2MTF/S
birde CPU-Z resmi gönderiyorum umarım yardımcı olursunuz
ana kartım AMI galiba versiyon R1120Y4 DATE 08/20/2009
http://img193.imageshack.us/img193/9207/11022011530.jpg
[/quote]
slic toolkit çek slic bölümü 2.1 se modlamaya gerek yok..

• Cyph3r unpinned this topic