Jump to content

Modlu Bios En Sağlam (win7 Vista) Aktivasyon..

istanbul82
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar Mümkünse Benim Bıos Modlarmısınız

Üretici : Asus

Model : P5LD2 SE

Bıos Tip : Ami

Bıos Link :http://support.asus.com/download/download.aspx?modelname=P5LD2%20SE&SLanguage=en-us

Sistem Win7 Şimdiden Teşekkürler ...

Arkadaşlar Mümkünse Benim Bıos Modlarmısınız

Üretici : Asus

Model : P5LD2 SE

Bıos Tip : Ami

Bıos Link :http://support.asus.com/download/download.aspx?modelname=P5LD2%20SE&SLanguage=en-us

Sistem Win7 Şimdiden Teşekkürler ...

Please register to see this content.

MD5: 74D78B5CAAEFA595FE32E68E8BC5EC49

ASUSA modlandı.

sevgili arkadaşlar bişey sormak istiyorum.benim acer 6530G laptopun anakartını modladım.sağolsun istanbul82 arkadaş buldu.modladıktan yaklaşık 1 1 buçuk ay gibi bi süre sonunda bilgisayar birdaha açılmadı.servise gönderdim anakartı yanmış.garantisi devam ettiği için yenisiyle değiştirecekler anakartı.şimdi anakartın yanmasıyla modlu biosun bi alakası olabilirmi varsa crakla devam ederim ha eğer yoksa yeniden modlamayı düşünüyorum.bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden sağolun.

sevgili arkadaşlar bişey sormak istiyorum.benim acer 6530G laptopun anakartını modladım.sağolsun istanbul82 arkadaş buldu.modladıktan yaklaşık 1 1 buçuk ay gibi bi süre sonunda bilgisayar birdaha açılmadı.servise gönderdim anakartı yanmış.garantisi devam ettiği için yenisiyle değiştirecekler anakartı.şimdi anakartın yanmasıyla modlu biosun bi alakası olabilirmi varsa crakla devam ederim ha eğer yoksa yeniden modlamayı düşünüyorum.bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden sağolun.

modlama ile alakası yoktur.

Yeni laptop w7 işletim sistemiyle gelmemişmiydi zaten

modlama ile alakası yoktur.

Yeni laptop w7 işletim sistemiyle gelmemişmiydi zaten

yeni bilgisayar gelmedi anakartı değiştirecekler sadece, bilgisayarın orijinalindede vista yüklüydü.yani vistayla gönderecekler.neyse alakasi yoksa modlu kullanırım orijinalinden bi farkı yok :)

Sevgili istanbul82, senin yönlendirmelerin sayesinde casper nirvana cn-tkp8600A model laptopumun bios modlama olayını başarmıştım. O gün bugündür çok rahatım, tekrar teşekkür ediyorum. Bir arkadaşım kızına SONY VAIO VPCM12M1E/W model laptop almış ve benden yardım istiyor. mydigitallife'dan baktım ancak bir türlü bulamadım. Bunun biosunun modlanmışı mutlaka vardır diye düşünüyorum. Bu konuda yardımını bekliyorum. Teşekkür ederim şimdiden. İyi çalışmalar dilerim.

Orjinal Bios:

Edited by isnes

Sevgili istanbul82, senin yönlendirmelerin sayesinde casper nirvana cn-tkp8600A model laptopumun bios modlama olayını başarmıştım. O gün bugündür çok rahatım, tekrar teşekkür ediyorum. Bir arkadaşım kızına SONY VAIO PCG21313M model laptop almış ve benden yardım istiyor. mydigitallife'dan baktım ancak bir türlü bulamadım. Bunun biosunun modlanmışı mutlaka vardır diye düşünüyorum. Bu konuda yardımını bekliyorum. Teşekkür ederim şimdiden. İyi çalışmalar dilerim.

slm arkadaşım bendede casper nirvana cpr 2400 var kaç aydır uğraşıom yapapamdım şu modlama işini orjinal biosu nerden buldun hele bi yol göster bana yaa benim olduğum yerdeki servise bile gittim onlardan istedim adamlar pc yi istanbula göndermekten bahsetti yani biosu bi türlü bulamıorum...

slm arkadaşım bendede casper nirvana cpr 2400 var kaç aydır uğraşıom yapapamdım şu modlama işini orjinal biosu nerden buldun hele bi yol göster bana yaa benim olduğum yerdeki servise bile gittim onlardan istedim adamlar pc yi istanbula göndermekten bahsetti yani biosu bi türlü bulamıorum...

Babam, öncelikle biosunun modelini öğrenmen lazım. Bir arkadaşımdan casperın anakartlarını üreten şirketin adresini ve ordan da biosunu temin ettim. sitesinden google translate kullanarak edindiğim biosu

adresinden indirebileceğin klasördeki araç ile modladım. Sonrasında ise geriye sadece sertifika yüklemek kaldı(en kolay bölümü de bu zaten)

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Sevgili istanbul82, senin yönlendirmelerin sayesinde casper nirvana cn-tkp8600A model laptopumun bios modlama olayını başarmıştım. O gün bugündür çok rahatım, tekrar teşekkür ediyorum. Bir arkadaşım kızına SONY VAIO VPCM12M1E/W model laptop almış ve benden yardım istiyor. mydigitallife'dan baktım ancak bir türlü bulamadım. Bunun biosunun modlanmışı mutlaka vardır diye düşünüyorum. Bu konuda yardımını bekliyorum. Teşekkür ederim şimdiden. İyi çalışmalar dilerim.

Orjinal Bios:

birincisi biosunuz protenix bios ve rw raporu yok ikincisi slic tablosu zaten 2,1 yani bunu modlamayı gerektirmez zaten modlu :) sertifika key girin oke kolay gelsin

birincisi biosunuz protenix bios ve rw raporu yok ikincisi slic tablosu zaten 2,1 yani bunu modlamayı gerektirmez zaten modlu :) sertifika key girin oke kolay gelsin

Sağol babam, teşekkür ederim. Bu sertifika olayında link verebilirmisin peki, yani ilk mesajdaki sertifikalardan mı yararlanayım yoksa şunu indir dediğin bir sertifika var mı? Tekrar teşekkürler

Edited by isnes

Sağol babam, teşekkür ederim. Bu sertifika olayında link verebilirmisin peki, yani ilk mesajdaki sertifikalardan mı yararlanayım yoksa şunu indir dediğin bir sertifika var mı? Tekrar teşekkürler

2009 da alınan ürünler çoğu 2.1 mydilite avtivatoru kullan konuda var...

ilk mesajdan yararlanabilirsin kolay gelsin

Babam, öncelikle biosunun modelini öğrenmen lazım. Bir arkadaşımdan casperın anakartlarını üreten şirketin adresini ve ordan da biosunu temin ettim. sitesinden google translate kullanarak edindiğim biosu adresinden indirebileceğin klasördeki araç ile modladım. Sonrasında ise geriye sadece sertifika yüklemek kaldı(en kolay bölümü de bu zaten)

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

biraz anladım kardeş ama benimki biraz karışık yaa ıntel anakart var ama phoenix bios var bu

adresinden nasıl buldun ben o kadar baktım pek bişey anlmadım bide bu program nasıl kullanıo o karışık geldi biraz daha açarmısın konuyu.

Ben o adresten google translate ve arkadaşımın yardımıya biosu edindim kardeş. Biraz gayret göstermen gerekecek. Olaya çok vakıf olmadığımdan sana yardımım hem riskli hem de sınırlı olacaktır. Bir arkadaşım var, msn'den yazıp yardım istedim, online olduğunda sorununu çözüp ubrdan da yazacağım inşallah.

biraz anladım kardeş ama benimki biraz karışık yaa ıntel anakart var ama phoenix bios var bu

adresinden nasıl buldun ben o kadar baktım pek bişey anlmadım bide bu program nasıl kullanıo o karışık geldi biraz daha açarmısın konuyu.

Daha önce modlamıştık senin biosu sanırım. Biosun phoenix ise arkadaşlar da açıklamışlar Orj. biosunu ve rw everything report' unu koy modlayalım.

ankara_06 arkadaşım benim biosu modlarmısın yaw bununla ilgili bişey bulamadım deniycem ben isterse hafızası az olsun

KT600-8237 Phoneix

Version 6.00 PG

ayrıca bunun flask etmek için programı nereden bulabilirim

BIOS Türü Award

BIOS Sürümü iG31M Series 773F1P14 110509

Award BIOS Türü Phoenix - AwardBIOS v6.00PG

Award BIOS iletisi iG31M Series 773F1P14 110509

Sistem BIOS Tarihi 11/05/09

BIOS Güncellemeleri

Görüntü BIOS Tarihi 07/02/08

Modlarsanız sevinirim ayrıca görüntü bios eski nasıl güncellerim

teşekkürler

BIOS Türü Award

BIOS Güncellemeleri

Görüntü BIOS Tarihi 07/02/08

Modlarsanız sevinirim ayrıca görüntü bios eski nasıl güncellerim

teşekkürler

yokmu yardımcı olacak arkadaşlar .....

BIOS Türü Award

BIOS Güncellemeleri

Orijinal Biosum kendi sitesinden çektim

yardımlarınızı bekliyorum ayrıca kendi sitesinden çektiğim biosu Fox live update ile güncelledim oldu modlanmış şeklinide Fox live update ile

yüklesem olurmu teşekkürler

BIOS Türü Award

BIOS Güncellemeleri

Orijinal Biosum kendi sitesinden çektim

yardımlarınızı bekliyorum ayrıca kendi sitesinden çektiğim biosu Fox live update ile güncelledim oldu modlanmış şeklinide Fox live update ile

yüklesem olurmu teşekkürler

gıck faxcoon sanırsam modlanmıyo araçlarla anakartın tam modelini ver bakarım..

gıck faxcoon sanırsam modlanmıyo araçlarla anakartın tam modelini ver bakarım..

Anakart Kimliği 11/05/2009-G31_ICH7-6A79Ofk1C-00

Anakart Adı Foxconn G31MX-K

BIOS Türü Award

Firma Adı Phoenix Technologies Ltd.

Tüm bilgilerim bu İstabul82 Hocam yardımcı olursan sevinirim

• Cyph3r unpinned this topic