Jump to content

Kopya Korumalı Dvd Oluşturmak Mümkün Mü?

sinan80

Recommended Posts

Mümkünmü arkadaşar bu ben nette araştırdım kimse net bişey demiyo dvd çekeceğim 90 gb kadar ve bunların sabit diske normal kopyala yapıştır şeklinde kopyalanmasını istemiyorum bunun için bir yöntem var mı? teşekkürler.

Nası 90 GB

Blu-ray mi yoksa ayrı ayrı arşiv şeklinde mi ???

Zaten bildiğim kadarıyla şuan 90 GB blu-ray dvd yok :):rofl: :rofl:

dostum valla 90 gb veri dedimse dvd lere kopyalanacak tek başına değil yani. 4 der gb dan işte ben bu verileri sattım birine de başkalarına vermesini engellemek istiyorum bu dvd lerin içeriği video tabi video deyince akla başka şeyler gelebilir değil öyle bişey. ders videoları. zaten basit düzeyde kullanıcı verdiğim kişiler başkalarına kopyalatmasınki ben daha çok satayım durum bu. kopya korumalı filmler var bunları muhakkak bir şeylerle kopya korumalı hale getirmek için bişeyler kullanıyolardır. basit düzeyde kullanabileceğim bi yöntem lazım. nette çok aradım yok. herkes kopya korumalı cd , dvd kopyalama araçlarını biliyor kullanıyor paylaşıyor ama kopya koruması koyacak bi araçtan programdan yöntemden bahseden yok. teşekkür ederim.

netten bedavaya indirip,parayla satacaksın :)

% kac yüz kar etmeyi düşünüyorsun.

valla dostum ne kadar kar edersek artık bedava mı verelim yani 7/24 pc açık rapidden 4 dk da bir free indiriyoruz. bedava mı verelim.

securdisk özellikli bir dvd yazıcın varsa nero ile kopya korumalı disk yazabilirsin

dvd yazıcım LG GH22NS40 SATA SİYAH böyle bir özelliği varmı bilmiyorum. nette de yazmıyor. peki nero ile nasıl yapacağım bunu.

Nero ile böyle bir şey yapabilirsin, ayrıca şöyle bir şey de olabilir, dosyaları salt okunur yaparsın ve güvenlik ayarlarından hepsinin erişimini engellersin öyle kopyalarsın dvdye.. Mümkün olmayacak bir şey değil..

Walla ben istemediğim halde böyle birşey olmuştu.

Programın adı Free Easy Burner.

http://www.dosya.tc/Setup_FreeBurner.exe.html[/CODE]

[/color]

[/font][/size]

CD'yi kap mıydı öle bişeyi etkinleştirince oluyordu.

(Uzun süredir kullanmıyorum bu yüzden :) )

[/color]

[/font][/size]

bununla nasıl kopya korumalı dvd çekiyoruz anlatabilirmisin indirdim şimdi programı.bakıyorum

baktım ama hiç kopya koruması koy diye bi seçenek yok sana zahmet bi baksan bana yazsan belki benim gözden kaçırdığım bir yeri vardır.

• 1 ay sonra...

[/color]

[/font][/size]

dosya bulunamadı

Hangi Yöntemi Denerseniz Deneyin En basit örnekle internetten indirdiğiniz filmler kopya korumalı çıkmıyormu ücretsiz en basit program bile kopyayı kıracaktır

sizin pc niz 7/24 açık rapitten zorlanarak 4 dakikada bir download yapıyorsunuz ya onu hazırlayan kimbilir ne kadar uğraştı kendi emeğinizin peşinde koşarken başkalarının emeğini ayaklar altına almayınız

Kırılması imkansız bir yöntem istemiyoruz zaten.Öyle birsey olamayacagını da biliyoruz.Ancak basit olarak dvdnin sabit diske kopyala deyince kopyalanmaması ve nero benzeri programla dvdden dvdye aktarılamamasını istiyoruz.Bilenler lütfen paylassın.

diger arkadasın önerisini(salt okunur ama ulasılmaz yapma) henüz deneyecek kosulda degilim birkac gün icinde gerekli fiziksel kosullarıma kavusunca derhal deniycem zaten.

Öyle birşey tabiki var ama onun olduğu gibi kırmanın yollarıda var.Securediskli bir yazıcı iş görür bunun dışında normal yazıcılara bu imkanı sağlayan cd secure adında bir program da duymuştum vakti zamnında

burda normal yazıcılarda bu imkanı saglayan cd secure yazılımından bahsetmissininz

Bu dedikleriniz sanırım cd icin dvd icin olanları da var mı?ve bu programlarla kopyaa korumalı dvd olusturmak icin arkadasın dedigi donanım(secure destekli writer) gerekiyormu?Blackman yardım lütfen..

burda programın adından yola cıkarak size dvd versiyonunu sormustum

Yukarıda söyledik zaten hala bilen paylaşsın modundasın

burda da soruma cevap verdiginizi iddia ediyorsunuz...

NOT:Konuyu acan arkadas da henüz derdine derman bulabilmis degil ki arsivini korumasız olarak satısa sunuyor hala...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...