Jump to content

İnternet Cafe Kurucam...bakar Mısınız.....

sheva_7

Recommended Posts

banlayın :(

ya okadar baktım resimden bişey anlamadım(lütfen) sana zahmet biraz büyük resim ekleye bilirmisin

(merak ettim pc özzelliklerini)

dostum bence sadece net için yeterli ama oyun oynacaksa donanım olarak düşüktür

ya okadar baktım resimden bişey anlamadım(lütfen) sana zahmet biraz büyük resim ekleye bilirmisin

(merak ettim pc özzelliklerini)

dostum bence sadece net için yeterli ama oyun oynacaksa donanım olarak düşüktür

hocam konuyu ben açmadım onu belirtiyim.

ama pc ile ilgili görüşüm; idare eder. ama yeni oyunlar biraz kasabilir. ram 1,5-2 gb olursa daha iyi olur....

Bu bilgisayarlarla kafe açmayı düşünüyorsan bence hiç başlama bile bu sistemler kaç senelik sistem amd athlon 1640 en düşük işlemcilerden biri... 1 gb ramle artık hangi oyunu oynatıcaksınnn.. Ve o ekran kartı şuan ki yeni oyunların hepsinde çakılır kalır. Sadece internet için düşünüyosan olabilir ama oyunda oynanacaksa bu sistemle kesinlike başlama...

Adam gibi intel sistem kur arkana da bakma uzun süre...

Fiyat sormuşsun zaten bayi olarak fiyatlar görünüyor. Tekrar fiyat neden sordun?

Kullandığın özellikler internet cafe işletmek için bayağı düşük. Bu özellikteki bir makinayla uzun süre para kazanamazsın tabi müşteri kitlesi önemli internet kullanımı için yeterli özellikler ama oyun için çok düşük kalır. Benim düşünceme göre internet kafe bilgisayarları 3-4 yıl oyunlarda sıkıntı çıkarmamalı, donanımları yeterli olmalı. Fiyata gelince benim satış listeme göre 780 TL .

Genel Sistem:

teklif.jpg

Alabileceğiniz bir yeriniz yoksa teklif verebilirim. Orda gördüğünüz genel toplam müşteri fiyatıdır... Gerçek fiyat ciddi iseniz ayrıntılı teklif verebilirim...

Ekran kartından 1 tanesini seçebilirsiniz...

CPU intel c2d e7300 2.66 Ghz

Anakart gigabyte g31m-es2l

Ram Kingston DDR2 800 MHz 2 GB

Ekran Kartı HD 4770

maliyeti düşük tutmaya çalıştım böyle bir sistemle 2009 oyunlarının hepsi oynanır.

önerilerin için tşk ler ark ım fiyatına bakıorum hemen...

Genel Sistem:

teklif.jpg

Alabileceğiniz bir yeriniz yoksa teklif verebilirim. Orda gördüğünüz genel toplam müşteri fiyatıdır... Gerçek fiyat ciddi iseniz ayrıntılı teklif verebilirim...

Ekran kartından 1 tanesini seçebilirsiniz...

ilgilendiğin için tşk ler ark ım...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...