Jump to content

Sitenin Kapali Kalmasi

cumman

Recommended Posts

Arkadaslar kesinlikle bir hack yada sifre ele gecirimi soz konusu degildir. Guvendigimiz birisine vermis oldugumuz yetkinin aleyhimizde kullanilmasi sitedeki kisa sureli aksakliga neden olmustur.

Uyeliklerinde problem olan arkadaslarimiz problemli uye adlarini iceren bir mesaj atarlarsa duzeltilecektir.

Benim %20 uyarım var yaklaşık 10 dakika önce banlanmıştım şimdi bu uyarı var,, iletilerimin hepsini gözden geçirdim yanlış bir şey mi yaptım diye ama uyarı almama imkan yok..

Hata düzeltildi.Üzgünüz.Saygılarımla

birisi konu açmıştı da modifiye bölümünden konular siliniyor diye ondan sordum

Bunun sebebi benim galiba windows diğer bölümünde xp bölümünde olması gereken konular vardı onların hepsini raporladım.. ama silinecek şeyler değil sadece taşınması için raporladım..

Sonunda hesabıma giriş yapabildim.

O şahsiyetin(!) kim olduğunu boşverin arkadaşlar haticeye değil neticeye bakalım.Sonuçta sitemiz eskisi gibi oldu.

Az çok biliyoruz kimin ne olduğunu..

LiFeless arkadaşımız da *** tarafından uyarı almış. Düzeltebilir misiniz ? İleti gönderememe cezası almış mübarek şahıs tarafından.

Neyse sorunu olan herkes buraya yazsın düzeltiliyor zaten,, bir kişi haksız kalmayı kendine yediremedi ve böyle bir şey yaptı ,, ve sonucunda siteden uzaklaştırıldı.. artık sorun yok ve site emin ellerde :D

Az çok biliyoruz kimin ne olduğunu..

LiFeless arkadaşımız da *** tarafından uyarı almış. Düzeltebilir misiniz ? İleti gönderememe cezası almış mübarek şahıs tarafından.

Tşk. ederim ilgin için.Şükür kavuşturana :D

ben yazmıştım arkadaşlar kusura bakmayın konu silindi diye o zamn böle bi konu yok diyordu 3 5 konu da hatta kendi actıgım konuda yoktu msj atmıstı biri konu yok ne oldu feln diye link werirmisin diye ondan yazmıştım kusura bakmayın

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...