Jump to content

Windows 11 Klasik Bağlam Menüsü V1.0

kadetti
 Share

Recommended Posts

forjest, 9 dakika önce yazdı:

Windows 11 Klasik menü işlemi için. Bir alternatifte bende gelsin.

indirme linki: 

Please register to see this content.
 Zipli şifresiz! Platform: Windows 11 sistemleri.

Üstad direk katilimsiz yaparmisiniz.. Arka plan direk kursun 

bozart, Şimdi yazdı:

Edited by bozart

• 2 hafta sonra ...
SON_VATAN, 1 saat önce yazdı:

windows 10 vardı,win 7 menüsü kullandık şimdide win10 menüsüne talibiz bir türlü kullanamıyoruz orijinal menü sistemlerini..var bu işte bir gariblik..

Bende tema nasıl sıfırlanıyor onu arıyordum tesadüfen bu konuya denk geldim. Birde şeffaflık belli belirsiz Windows 7 gibi olsaydı daha iyi olurdu. Hani Windows 7 de şeffaf klasik tema vardı onu seçtinmi herşey varsayılan ayarlara dönüyordu bu Windows 11 de onu nasıl yapıyoruz?

Windows 11 e kolayca yükselterek geçtim ve hiç bir ayarım uygulamam bozulmadı. Tabi arkadaşların verdiği engelleri aldatma yoluyla..

Gariplik konusuna gelince somut düşünce var bizde daha çok duygularıyla yaşayan bir milletiz. TL den 6 sıfır atılalı 15 yıl oldu esnaf bile hala milyon diyor. :)  Bende oldukça duygusalımdır ama aynı zamanda yeniliklerede açığımdır. 

Mantıkla belirlemek gerekiyor seçimi yaparken. Bende açıkçası gerimi dönsem diye aklımdan geçti bir an. Biraz düşündüm. En fazla 5 yıl daha Windows 10 kullanabilicem. sonunda nasılsa geçicem Windows 11 e. Şimdiden geçmişim onunla devam edeyimki sonradan bir sürü ayar temiz format atmaya gerek kalmasın. hem Windows 11 daha net basit ve hızlı geldi bana Birde aynı disk üzerinde bir  Windows 10 daha zaten duruyor. Windows 10 ile yapılacak bir şey olursa oraya geçer orada yaparım. Aslında orası Misafir için.

Bu konuda iyi olmuş. Teşekkürler.