Jump to content

Gdata Totalcare 2010

hakanakt

Recommended Posts

GDATA Internet Security 2010 ile GDATA TotalCare 2010

bu ikisi arasında ne fark var? ben totalcareyi kullanıyorum ama diğerini mi kullansam diye soracaktım? biraz araştırdım internet sect. herzaman daha iyidir felan diyorlar....

• Replies 82
  • Created
  • Last Reply
GDATA Internet Security 2010 ile GDATA TotalCare 2010

bu ikisi arasında ne fark var? ben totalcareyi kullanıyorum ama diğerini mi kullansam diye soracaktım? biraz araştırdım internet sect. herzaman daha iyidir felan diyorlar....

Gdata total care'de daha çok koruma mevcut.Sitesinde yazanları aynen ekliyorum.

Gdata Internet Sec.

* AntiVirus

* AntiSpyware

* AntiPhising

* AntiRookit

* Child-Protection

Gdata Total Care

*AntiVirus

*Firewall

*Data-Backup

*AntiSpam

*AntiPhishing

*Child-Protection

System-Tuning

bir arkadaşım bu programı kullanıyordu!, türkce olmadığından kaldırdı 3 kere çöktü- şimdi tekrar kurdu rahat fakat yinede tam anlamıyla kullanamadığını belirtiyor; bende indirdim ama arşivimde duruyor çünkü tr yamasını bekliyorum; ustatlar tr yama işine el atsanız çok sevineceğim.

Yeni format attım ve kaspersky yerine gdata kurdum öncedende kullanıyordum bunu deneyeyım dedim sormak istediğim birşey var

mesela dosya ındırdıgımızde yada herhangı bir site yüklendiğinde bunu direk check ediyor sag alt kosede check yazısı geliyor.onu nasıl kapatabiliriz.

güncellemede yapıyor bılıyorum :download1: ama dosya ındırken ve site yüklenincede check ediyor.mesela kucuk bır dosya indirmeye çalısayım yuzde kaç oldugunu idmanda göstermeden ilk once check ediyor ve sonra dosya hemen yuzde kaç oldugunu göstermeden ınmıs oluyor.kapatmanın yolunu istiyorum oncekılerde kapatıyordum ayarını unuttum daha dogrusu :)

• 1 ay sonra...

Hikaye bir program ATIN ÇÖPE

ben kullandım çok aşırı kastığı gibi korumada da zayıf

size " avira premium security suite" i öneririm keylerini bulmak baya zor ama

bundan hızlı ve koruyuculuk açısındanda daha iyi

dediğin program bundan farkı yok hatta kıyaslama bıle yapılıyor ben bı kerem avira premıum kurdum kurmaz olaydım keske dedım 1 tane onlıne oyun oynatmadı pıng pıng nıye ınternetten gelen dosyaları cok uzun surede taraması bılıp bılmeden arastırma yapmadan forumda kırlılık yapmayın eger bır program onerceksenız acın konuyu altınada yazın sole bı program baskasının konusuna karısmayın lutfen

• 2 hafta sonra ...
aslında çöktü derken açıklık getireyim.driverları,programları vs kurmak için usb hdd den faydalanıyordum format işlemi bittikten sonra programları yüklerken hdd den virüs bulaşıyordu.ve nod32 ,avira kaspersky ve norton devre dışı kalıyorlardı.ondan sonra bu av yi denedim ve bırakın devre dışı olmayı hdd içerisinde ne kadar zararlı dosya varsa hepsini sildi.Nod32 bilmem şu bu sistemi koruyamadıktan sonra sistemi kassa ne kasmasa ne.Millette ne güzel kasmıyor diye seviniyorlar :crazy: bende pc içerisinde miskin miskin uyusam bende kasmam.Bazen Emule den download yaparken öyle virüsler çıkabiliyorki rar dan anında antivirüs programı devre dışı kalıyor kaç defa şahit oldum.bundan sonra G DATA kullanırım TR si de çıksa keşke 2009 un vardı ama bakıyoruz çıkmadı kendimiz Türkçeleştiririz artık

Sana bir şey söyliyeyim mi bilgisayarı kastıktan sonra virüsleri temizlemesinin bir faydası yok :yahoo: En ileri antivirüs programlarının sana ne faydası var? Hadi hiç virüs geçirmedi.Hangi bilgini sızdıracak? Firma bilgilerini mi? Onu geçtim GÜNLÜK KULLANIMDA nod32+combofix'in bulamayacağı virüs olamaz iddaa ediyorum.

@candemir2005; bi faydan yok bari böyle bir paylaşımı yapanları bari soğutma. g data dünyada aranıpta böyle bir şeyi bulunamıyan bir program. Bende indirdim kullanmıyorum çok sistem gereksinimi olduğundan ama en iyisi de bu, su ******ürmez bir gerçek. Madem bir şey yapamıyorsun kendi yalan yanlış bilgilerinle çekil kenarı sus da molla sansınlar.

@candemir2005; bi faydan yok bari böyle bir paylaşımı yapanları bari soğutma. g data dünyada aranıpta böyle bir şeyi bulunamıyan bir program. Bende indirdim kullanmıyorum çok sistem gereksinimi olduğundan ama en iyisi de bu, su ******ürmez bir gerçek. Madem bir şey yapamıyorsun kendi yalan yanlış bilgilerinle çekil kenarı sus da molla sansınlar.

teşekkürler cevap için,,aynen katılıyorum...G DATA bir numara..

suan notebookumdym. lisansli kaspersky var (legal lisans).

is pc'mde GDATA var. Kaspersky asagidaki dosyada virusu bulamadi. Nod'da bulamadi. :rolleyes: Virustotal yukledim sonuc bu. Buyrun. GDATA ile sonucu gorun bakalim :clapping: Ve gorun virus programi dediklerimizi :)

viruslu dosyada bu :

Please register to see this content.

suan notebookumdym. lisansli kaspersky var (legal lisans).

is pc'mde GDATA var. Kaspersky asagidaki dosyada virusu bulamadi. Nod'da bulamadi. :clapping: Virustotal yukledim sonuc bu. Buyrun. GDATA ile sonucu gorun bakalim :) Ve gorun virus programi dediklerimizi :)

viruslu dosyada bu :

Please register to see this content.

dostum farkındaysan verdiğin dosya xp lisanslayıcı ki bu virus değildir..ayrıca virustotal de de bunu acıkca görebilirsin.kas bunun virus olmadıgını söylüyor..bu program hacktool olarak gectiğinden warning olarak algılanır..yani bununla hiçbir av iidir kötüdür diyemezsn..hatta buna virus diyen av leri kullanma derim..cunku yanlış uyarı veriodur :rolleyes:

• 1 ay sonra...

Selam Hakan kardeş şöyle bir soru sormak istiyorum sana 30 gün sonra yeniden ala bilceksiniz derken aynı işlemleri yaparak mı alcaz yoksa programı tekrar siliip yüklüycezmi ben ev kullanıcısyım ve cok downloand yapıyorum katılımsız arşiv demopuyorum virus trajonlerle başım belada bir acıklama yaparsan iyi olur şimdiden tşk ederim kolay gelsin başarılarının devamını dilerim allah RAhmet eylesin baban içinde başın sagolsun

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...