Jump to content

Windows 7 Için Bi Antivirüs önerir Misiniz

droy

Recommended Posts

Avira antivir

windows 7 ile tam uyumludur, ücretsizdir.

Kav, nod32 hiçbiri eline su dökemez.

Geçenlerde bende avira antivir kurdum ne kadar crackli programım varsa hepsini virüs olarak gördü en ilginç yanıda virüs bulduğu zaman biostan ses vermesiydi şaşırdım yeni anakart bağlamıştım bilgisayar a acaba birşey mi oldu diye biraz korkuttu sonra sesin virüs programından geldiğini anladım Kasperksy geri dönüş yaptım hemen :)

• 2 hafta sonra ...

Windows 7 Ultimate 32 Bit Sürüm 6.1.7600 kullanıyorum, Kaspersky® Internet Security 2009 8.0.0.506 kurdum ama kurulmadı hata verdi bende anlamadım bir kaç kez denedikten sonra vazgeçtim ve

ESET Smart Security 4.0.437.0 temin edip kurdum herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

14ctz0j.png

ama hala aklım Kaspersky® Internet Security kaldı :) Kaspersky neden kuramadım bir türlü anlayamadım yönetici olarakta çalıştırdım olmadı olmadı şuan Esetle yola devam ediyorum no problem.

• 7 ay sonra...
kaspersky av 2009 win 7 rc3 te sorunsuz.

kullandığın windows 7 modifiye edilmiş değiştirilmiş bir windows 7 ise bir çok dosyayı virüs görür eset nod 32 4 kullan sınırsız kullanım sürümü var ben onu kullanıyorum rahatım kasperksy kasar ve sadece online taramada kullanıyorum ben

Norman Security Suite i deneyin. Hiçbirşey kaçmayacaktır elinden. Gelen giden portları dahi takip ediyor. Firewall ı da çok etkili.

Forumda geçenlerde paylaşılmıştı; Norman sitesinde 3 yıllık ücretsiz serial veriyordu.

Please register to see this content.

2-3 haftadır kullanıyorum gayet memnunum. Küçük programlar vardı, onların içindeki trojen malware ne varsa temizledi.

"Tam Tarama"sı uzun sürüyor ama tertemiz bir bilgisayar istiyorsanız katlanacaksınız.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...