Jump to content

Linux Seven L7 (ubuntu Ve Windows Melezi)

velidede

Recommended Posts

@aaaaa666

amd konusu büyük sır benim için sır dan kastım etrafımda çok bil. var ama hepsi intel hatta hepsi core2 internet kafeye falan gidip bakmaya çalıştım çalışıyomu diye olmadı o konu biraz beklemede o yüzden

@pen

hocam şimdi şöle bi durum var ben ubuntu masaüstü sürümünü (server sürümü değil) az bilgimle değiştirdim bişeyler ekledim. senin sorularına cevap olabilecek sürüm ubuntu server sürümü onda da olası sorunlarının cevabı maalesef bende yok hiç server ve alakalı program deneyimim olmadı linux için amatör olarak her yeni linux çu gibi bende evdeki makinayı host olarak kullanma site kurma vb fantazileri denedim ama sana cevap olacak seviyeye gelemedim maalesef linux tarafı olsa bile işin microsoft tarafı ayrı bir boyut...

arkadaşler özel nedenlerden dolayı zaten doğru dürüst çalışmayan bu sistemi tnctr'de! yayınlamıyacağım artık. eğer olurda düzgün çalışan bir sürüm ile L7.2 yi çıkarırsam nette bulmakta çok zorlanmazsınız. ilginiz için şimdiden teşekkürler. profilimde bulunan mail adresine mail ile sorularınızı sorabilirsiniz.

• Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Arkadaslar bu gusel modifiyeli isletim sistemini daha ii modifiye etmek icin extra seyler de yapılabilir ornegin vista start menuyu kullanmak icin GnoMenu yu kullanabilirsiniz

gnomenu.jpg

DOWNLOAD

Please register to see this content.

Alt panele sag tıklayıp ekle deyin GnoMenu yu secin

dün çok giremedim cevap biraz geç oldu kusura bakma. saatin yanında siyah bir simge var fartk etmişsindir zaten kablo takmayınca kırmızı çarpı işareti olur ona tıklayarak wireless ağları görebilmen lazım ama eğer wireless kartını tanımadıysa tanıtmak için ufak bir işlem yapmamız lazım.

lspci | grep Broadcom\ Corporation[/CODE]

başlat>donatılar>uçbirim e üstteki kodu yazıp çıktısını buraya yazabilir misin acaba

eğer hiçbir çıktı olmazsa

[CODE]lspci[/CODE]

bunun çıktısını yazar mısın buraya

buradaki çıktıya göre işleme devam edicez

Kardeş kusura bakma uzun zamandır giremiyorum.

ilk dediğin şeyi yazdım çıktı bu

linux@semih-laptop:~/Masaüstü$ lspci | grep Broadcom\ Corporation

03:00.0 Network controller: Broadcom Corporation BCM4312 802.11a/b/g (rev 02)

linux@semih-laptop:~/Masaüstü$

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
ben çıldırmadan önce biri bana super user moda geçip şu ati sürücüsünü kurmayı anlatabilirmi ?? kafayı yicem hiç bir yerde yazmıyor nasıl yapılcağı konsola nasıl girilceğini bulana kadar anam ağladı şimdi super user haklarını alıp sürücüyü kurmam erekiyor adım adım yardımcı olcak birileri varmı acaba

diski komple silip sadece linuxu kurdum

envy programını google dan tarat programın deb dosyasını indir çift tıkla kurar. başlat sistem araçları içinde envy i aç. sana ekran kartının modelini ve uyumlu driverı gösterir. seç ve yükle de 10 dakika içinde ekran kartı kurulur.

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...