Jump to content

Linux Seven L7 (ubuntu Ve Windows Melezi)

velidede

Recommended Posts

• Replies 182
  • Created
  • Last Reply

linkler ve kullanım/kurulum ile ilgili bilgiler ilk mesaja ekleniyor.

şu anda bu cd den kurduğum sistemden yapıyorum tüm bu işlemleri sanal xp den rapid uploader ile linux içindeki dosyaları görüp bölüp upload edip linux ile de internette geziyorum :)

arkadaşlar büyük aksilikler sonucu uploadlarım baltalandı (ogame ci bi arkadaşın saldırı yemesi ve bağlantıyı hızlandırmak için bilgisayarımı habersiz kapatması) sonuç olarak rapidte linkler var ama adresler belli değil. bu aksilik ve verdiğim sözü tutamadığım için çok özür dilerim.

neyse aralıksız uploada devam.

cd tek yani bir dvd ister açıp ister kuruyorsunuz. yaklaşık 7-8 gb bir alan gerekli tam alanı yarın belirtirim

bu arada bazı üzücü haberlerim var. çalışan cd de çoğu donanımda anlayamadığım bir nedenden dolayı sanal xp açılmıyor. kurunca da sistem normalden daha hantal çalışıyor.

kurulumda çeşitli bilgiler istesede (mesela kullanıcı adı şifre) bütün ayarlar benim yaptığım gibi geliyor. yani formalite bilgiler giriyorsunuz kurulumda.

yarın akşama kadar resimli kurulum ve sanal xp kullanım notlarını linklerle beraber ilk mesaja eklerim.

tekrar kusura bakmayın.

bu arada dünden beri bu sistemi kullanıyorum bir hata almadım %100 stabil olmasada ilk çalışma için bence gelecek vaat ediyor. tabi bunda en büyük kararı sizin yorumlarınız verecek hele bi upload edebilirsem :D

bende var ubuntu,geçenlerde kurdum ve daha önceden videolarını da izlemiştim çok hoşuma gitti!

ancak sürücüleri tanıtamadığım için istediğim gibi kullanamadım!

bu çalışmanda böyle bir sıkıntımız olacak mı?

veya bize sürücüleri nasıl temin edebileceğizi anlatabilirmisin?

sürücüleri yüklü olmadığından!

bende de öyle ses ve görsel efektleri kullanamıyorum sürücü yok diye...

hayır kardeşim.normalde track cd sini taktım mı calıyor ama mp3 çalma konusu, hakları filan

hayır kardeşim.normalde track cd sini taktım mı calıyor ama mp3 çalma konusu, hakları filan

telif haklarını falan diyorsan .wma formatındaki şarkılar mı?

eğer öyle ise sound taxi programı ile halledebilirsin!

yanlış anladıysam kusura bakmayın :D

bu sistem için konuşuyorum hayır istemiyor. hiç codec yüklü değilkende istemedi bende mp3 için ama var olan bulabildiğim bütün codecler yüklü zaten codec açısından film ve müzik için en zengin sistemlerden biri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...