Jump to content

Linux Seven L7 (ubuntu Ve Windows Melezi)

velidede

Recommended Posts

• Replies 182
  • Created
  • Last Reply

ses sorununu bilemiyorum ses yöneticisi oldukça iyi akşam eve gidince bi kurcalarım.

linkler yavaş eklendiği için kusura bakmayın diycem ama tt kusura bakmayın desin son sürat rapid uploader ile ekliyorum son sürat dediysem anlayn işte

dostun ellerine sağlık bakalım hayırlısı ile bir indirelim ben linuxu seviyorum kubuntu kullanıyordum.kde 4 canımı sıkmaya başladı sık sık cöküyor.pardus tam bir felaket lakin birde netbooklar icin ubuntu remix cıkmış onu indirecem yarın.senin ubuntuyuda indiriyorum.cok güzele benziyor.muhtemelen windows7 transformation pack kullanmışsın.bu hem windowstan linuxe gecenlerde yabancılık cekmemesini sağlar cok güzel düşünmüşsün.klavyene beynine internetine kotana sağlık

Biraz konu dışı olacak ama şu resimdeki esnekliği nasıl bu kadar çok artırdın ? Ben de Ubuntu 9.04 kullanıyorum ama mu kadar esnek hiç yapamadım. Çok araştırdım ama bulamadım. Yakalamışken size sorayım dedim ;)

13.png

o özellik sadece emerald theme manager açıkken oluyor :D

ne rezillik bi upload bu kadar sıkıntı olmamalı ya ne deseniz haklısınız ama kaç gündür 24 saat açık bilgisayar evde sadece rapiduploader açık ama rapiduploader ekolayzır gibi çalıştığından uploadlar bir türlü olmuyor. sanırım bağlantı ara ara koptuğu için upload yeniden başlıyor eğer bu hafta içinde uploadları bitiremezsem ya postayla hayırsever bi arkadaşa yollıycam o upload etsin :D ya da daha küçük parçalara bölücem

çok çok ucuza 1 aylık sınırısız bi host aldım akşam ona uploada başlıycam hem kapanana kadar ftp linkleri olur hem rapide ve benzeri paylaşım sitelerine remote upload yaparım. 1 ay bitmeden bu sistemin hatalarını kaptan yeni bir sistemide aynı sistemle yayınlarım.

@velidede

konunda çok alakasız olacak ama özel mesaj alma problemin olduğundan mecburen buraya yazmak zorunda kalıyorum

Bana Packard Bell Easynote MZ36 dizüstü ile Stabil ve sorunsuz çalışabilecek bir linux dağıtımı önerebilirmisin?

laptoplarda hangi markaya hangisi en sorunsuz çalışır o konuda tam bilgim yok

https://wiki.ubuntu.com/LaptopTestingTeam/PackardBellEasyNoteMZ35[/CODE]

burada mz35 modeli için bir açıklama var ama sanırım eski bi açıklama

öncelikle direk kurulumdan sonra herşeyün 4 dörtlük çalışmasını beklemeyin özellikle laptoplarda mutlaka bir afacanlık olur. benim tavsiyem eğer ingilizce kaynaklardan yararlanabiliyorsanız ubuntu, yok illa Tr destek çok olsun diyorsanız pardusu deneyin. sorun çıksa bile çözümü mutlaka vardır. Ubuntunun Tr desteği çok var ancak özellikle çok detay konular genelde ingilizce kaynaklardan yararlanılıp Tr ye pek çevrilmemiş ben en çok yabancı kaynaklardan yararlanıyorum. Ama pardusta sizinle aynı derdi yaşamış biri mutlaka oluyor olmasada kendi sitesine kendi dilimizde anlatıp cevap bekleyebiliyoruz. eğer bu ikisini denediniz ve tatmin olmadıysanız birde fedora denemekte fayda var. ben ilk fedora kullandım ve uzun yıllar başka dağıtımlara bakmadım.

bu arada partlar bitti ama kötü haber ilk mesajada ekledim win ile aynı hdd ye kurulmuyor. kurulduğu hdd nin hepsini kaplıyor. kurmak için ayrı hdd ye ihtiyaç var. umarım win ile aynı hdd kurabilmenin bir yolunu bulurum. wubi denemelerim devam ediyor

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...