Jump to content

Rapidshare Kapatılılıyormu?

Thermaltake

Recommended Posts

• Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Haberi dinlemedim ama RapidShere'nin kapatılması çok zor nede olsa Sunucular İsviçrede nezaman İsviçre Bankalarındaki kara paralara el koyma gücüne sahip birileri çıkarsa bu kapatmada olası bir hale gelir.

Ayrıca şu anda ben RapidShere'den dosya indiriyorum

biraz sıkar kapatmak.paralı üyeleri mağdur edemezler,dava açılır birşey olur kapanmaz.

Youtube kapatmakta sıkardı ama bak ne oldu .

Güvenmeyeceksin para na filan yani tıpış tıpışda kapatırlar istedikten sonra ;)

biraz sıkar kapatmak.paralı üyeleri mağdur edemezler,dava açılır birşey olur kapanmaz.

Bence de.

kapansın artık şu rapid netload.in , dosya.tc felan varken hala ısrarla rapid kullanıyoruz...

İçindeki dosyalar bu sitelere aktarılırsa mükemmel olur.

Öbür türlü ne var ne yok mal mal geziniriz nette indircek bişi bulamayız.

Hadi netload da biraz bişiler var ama dosya.tc de daha partlara bölünmüş bir paylaşım bile görmedim ;)

Paralı üyesi olan bir site kapatılamaz mı onu mu demek istiyorsun yani ?

Paralı üyesi olan + "Rapidshare" ve "Youtube" kadar büyük ve "yasal"(rapidshare içerik sorumluluğunu kabullenmiyor) siteler kapatılamaz diyorum.

Sizce bir anda kapatılması söz konusu olabilir mi...

Biraz mantık yürütün lütfen kardeşlerim. Rapidshare gibi bir sitenin bir anda kapatılması hemde mahkeme gibi bir olay örgüsü geçmeden...

Sizce mümkünmüdür. Mümkün ise şu an neden açık. Acıdılarmı...

Lütfen arkadaşlar bir gavur sitesi içinde birbirinizle tartışmayın. Kardeşlik edanızı bozmaya değmez... Dünyanın sonu değil ya...

Bence de.

İçindeki dosyalar bu sitelere aktarılırsa mükemmel olur.

Öbür türlü ne var ne yok mal mal geziniriz nette indircek bişi bulamayız.

Hadi netload da biraz bişiler var ama dosya.tc de daha partlara bölünmüş bir paylaşım bile görmedim ;)

millet rapid premium kasmak için dosya.tc yi kullanmıyor.netload da bir dosya 1000 keredownload edilince premium hesap yada 10 $ gibi bir ücret ödüyor

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...