Jump to content

Rapidshare Kapatılılıyormu?

Thermaltake

Recommended Posts

• Replies 101
  • Created
  • Last Reply
@exitly

Quicknet için telefon hattı gerekmiyor. Bağlantı fiber optik kablo aracılığı ile gerçekleştiriliyor. Hızdan çok memnunum. 100Mbit sınırsıza geçmeyi düşünüyorum.

anladım şu anda bulunduğum yere gelmemiş ama yakında gelir inş ona geçerim bende daha öncede gözüme çarpmıştı hizmet veren yerler arasına girdiğim anda vodafon mobil interneti limitsiz çıkartmazsa kesin geçerim aşağıda hizmet veren bölgeleri yazıyor belki başkasının işine yarar...

Hizmet Verilen Bölgeler

Ankara'da Oran, Batıkent, Çankaya, Eryaman, Söğütözü-Çukurambar, Yenimahalle

İstanbul'da Ataköy, Ataşehir, Bahçeşehir, Başakşehir, Beylikdüzü, Boğazköy, Çekmeköy, Çengelköy, Esenler, Halkalı, İçerenköy, Kemerburgaz, Sarıgazi, Soğanlık, Soyak-Göztepe, Taşdelen, Topkapı, Ümraniye,

İzmir'de 75.Yıl, Buca, Kuzey Mavişehir, Mavişehir

Bursa'da Yeşilşehir

Hizmet Verilen Bölgeler

Ankara'da Oran, Batıkent, Çankaya, Eryaman, Söğütözü-Çukurambar, Yenimahalle

İstanbul'da Ataköy, Ataşehir, Bahçeşehir, Başakşehir, Beylikdüzü, Boğazköy, Çekmeköy, Çengelköy, Esenler, Halkalı, İçerenköy, Kemerburgaz, Sarıgazi, Soğanlık, Soyak-Göztepe, Taşdelen, Topkapı, Ümraniye,

İzmir'de 75.Yıl, Buca, Kuzey Mavişehir, Mavişehir

Bursa'da Yeşilşehir

Şimdi Ben İstanbul Esenler'de oturuyorum sanırım Esenler'dede belli bir yerde oturmak gerek miyor değil mi ?

@Ugrs

Bulunduğunuz apartmanda quicknet bağlantısı bulunuyorsa, quick'nete başvuru yaptıktan 2 gün sonra internetinizi hazır ederler.

Apartmanda quicknet yoksa, en az 10 kişi(apartman yöneticisi dahil) quicknete başvuru yapıp apartmanınıza quicknet bağlatabilirsiniz.

asizemheri

Ttnet 8Mbit sınırsız ve rapid premiumsuz indirme yaptığım zamanlardan kalan bir ss

şimdi 20mbit sınırsız quicknet kullanıyorum. premium yeni bitti. 15TB'yi geçti bu ay kota. rekor 19Tb.

sana helal olsundan baska bısey de yakısmaz saten dosdum:D

millet rapid premium kasmak için dosya.tc yi kullanmıyor.netload da bir dosya 1000 keredownload edilince premium hesap yada 10 $ gibi bir ücret ödüyor

Yaa zaten dosya.tc de premium hesap yok ki :yahoo:

Ayrıca bu quicknet nerelere geldi nerden öğrenicez ?

anı bilmem öyle bu işin bir sarteli yk ki indirsinler adamlar kendi serverlerinde kendi ülkelerinde var sayalım ülke kapatmak istedi serverileri alır baska ülkeye giderler devam onun dısında adamlar istemedikçe kapatamazlar. en fazla youtube örneği olur onuda zaten asamayan kalmamıstır sanırım dns değişir olay devam... yahut bir çözümü bulunur %100 engelleyemezler

Yasaklanıyormu bilmiyorum ama 3 saattir ben rapidden dosya indiremiyorum ve rapidin sitesinede bağlanamıyorum acaba sorun benim bilgisayardamı yoksa genel bir sorun mu var ? Anlamadım...

kardeş kapatılmış olabilir genel teknik olma olasılığı yüksek deiilse bile sn kotanı kapa aç bi daha dene

kardeş nedxen kapanıyomuş acaba?

anı bilmem öyle bu işin bir sarteli yk ki indirsinler adamlar kendi serverlerinde kendi ülkelerinde var sayalım ülke kapatmak istedi serverileri alır baska ülkeye giderler devam onun dısında adamlar istemedikçe kapatamazlar. en fazla youtube örneği olur onuda zaten asamayan kalmamıstır sanırım dns değişir olay devam... yahut bir çözümü bulunur %100 engelleyemezler

Doğru söylüyosun kardeş.

Megaupload ı kapadılar da isteyen giremedi mi.

Biz de quicknet isterük.. :)

Ah biz de isterük ama altyapısı hç yeterli değil çok az yerde var.

@TenekeCezve Duyduğuma Göre Web Sayfasında'da Söylemiş

Gelişmeler hakkında kısa bir not;

Hemen Paylaş ile ilgili yapılan çalışmalar, şu aşamada altyapı üzerine yoğunlaşmıştır.

Bilindiği gibi, Türkiye'deki internet hızları artık mbit'ler ile ölçülmektedir. Hemen Paylaş'ın aktif olarak kullanıldığı 2006 yılında ise, ortalama bir internet kullanıcısı 256 kbit ile internete bağlıydı. Internet hızlarındaki -en kötümser ihtimalle- 4 kata varan hız artışı sebebiyle, artık internet kullanıcıları paylaşılan dosyaları -haklı olarak- daha hızlı indirmek istemektedirler.

Hemen Paylaş, artan bu ihtiyaçları karşılayabilmek adına, öncelikle daha sağlam bir altyapıya sahip olmalıdır. Bu nedenle, Hemen Paylaş'ın yaratacağı trafik yükünü kaldırabilecek yurt içi ve/veya yurt dışı veri merkezi (datacenter) araştırmalarımız devam etmektedir.

Veri merkezi konusunda bilgilerinizi veya tecrübelerinizi paylaşmak ve öneri yapmak için, iletişim formu aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Hemen Paylaş'ın açılma tarihi şu an için belirlenmemiştir. Bu konuda henüz bir açıklama yapmak için çok erkendir.

Hemen Paylaş ve yeni arayüzde olmasını istediğiniz özellikler ile ilgili önerileriniz için iletişim formu aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

neden ? dns değiştirerek youtubeyi izliyoruz :S rapidshare için neden aynı durum söz konusu değil acaba?

siteye erişimi komple engellerlerse veya serverları kapatılırsa dns değil kralı bağlanamaz saygım

sonsuz sana değil yanlış anlama

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...