Jump to content

Hometech 500c Laptop Driver Bulamıyorum

lord_figo18
 Share

Recommended Posts

Aşağıdaki linkten Hometech Alfa 500C driverlerini indirip kullanabilirsiniz.Link güvenlik hatası verirse,bir download manager ile indirebilirsiniz.Ben indirdim.İçinde bu model için ihtiyaç olan her türlü driver var.

Please register to see this content.

Edited by muski

lord_figo18, 30 dakika önce yazdı:

Bunları indirdim hiçbiri uyumlu değil üstad a133c olarak arattırdım bulamadım 

Bu numara hangi donanıma ait?Yada çalışmayan hangi donanım?

Araştırmlarımda Intel(R) HID Event Filter Driver for WS - A133C olarak çıkıyor.Aşağıdaki linkten sistemine uygun olanını indir vede kur.

Yada bu linkten indir ve de kur.

Edited by muski

Genel olarak driver'larımı ve gelen bazen cihazlarda da "Snappy driver manager'ı" kullanmaktayım. Full tam sürümünü indirdim torrentten daha evvel içeriğinde bir dünya driverlar mevcut her marka modele göre sürücüleri yüklemekte. Şu ana dek bir sorun yaşamadım her türlü cihaza sürücüleri tanıttım.  Demem odur ki, elinin altında bulunması için kanaatimce snappy driver sürücü uygulamasının tam sürümünü torrent'den çekip, sürücülerin tamamını taratman illaki yüklenecektir. Yüklenmeyen X bir donanımda, aygıt yöneticisine giderek ilgili tanınmayan donanıma ait sürücünün, kimlik donanım numarası üzerinden copy / past ederek google üzerinden arama yapılıp temin edilebilirde bu tabiki son çözüm olacaktır farklı birşey yapmaya gerek yok.

Snappy-driver'ın indirme linki: 

| Tam sürümü 24 GB kadar çoğu_sürücüler mevcut | Online yükleyiciside var internet gerektirir eternet ile kullanılması düşünülebilir. Ancak tam sürümü öneririm her zaman lazım olacaktır ileride de.

Bilgi: Torrent'den indirmek için, utorrent ve qbittorrent programlarını kullanmak gerekli bilgilerinize saygılarımla. :) 

Edited by forjest
  • Like 3
  • Thanks 2

lord_figo18, 01.12.2021 - 20:52 yazdı:

S.a arkadaşlar Hometech 500c laptop a driver bulamıyorum aida64 te a133c şimdiden teşekkür ederim 

Ben, birkaç sene önce Hometech'in bir laptopuna format atmıştım. Sürücüleri yükleyene kadar göbeğimin bağı çatlamıştı. Öncelikle 32 bit Windows 10 kurmuştum. Ekran kartı ve ses kartı yüklemiyordu. Ekteki dosyayı arşivime almışım ama hangi model olduğunu yazmamışım. Belki sizin sisteme uyar.