Jump to content

Xp 64 Bit Türkçe Yamsını Istiyorum

kurt61

Recommended Posts

• Replies 57
  • Created
  • Last Reply
sizleri anlamak çok zor neden olmayan birşey için insanlar bir sürü sayfayı dolduruyor biri soracak böyle birşey varmı ötekide diyecekki hayır yok bitti ama öyle birşey yok aile derken tnctr ailesi demek istedim neden anlamadınız bende anlamadım neyse iyi aksamlar burda aksamda..

1.si arkadaş araştırmadan böyle bir konu açıyor ki 100lerce benzeri var bu konunun bu forumda

2.si konuyu açıp bir soru sormuş, kimileri var demiş kimileri yok demiş. kimileri yapılabilir demiş kimileri yapılamaz demiş.onun yada diğer arkadasların sorularına cevap vermeyecek miyiz? adam 100 post cevap verecek yokmu mu yazsın?

3.sü tnctr ailesi demek istediğini tabiki anladık. ama hala aile ile bu konuyu bağdaştıramıyorum. arkadas soru sormuş cevap verdik. bildiklerimizi döktük tartıstık ve karar verdik.

4.sü iyi geceler. burada gecede...

• 2 ay sonra...

Bende buraya gelene kadar cok site gezdim cok arastirdim.Fakat anladimki 64 bit xp de SP3 ve Turkce diye bise yok.

Keske olsaydi ... ya hic olmassa klavye yi turkce yapabilseydik. yeni klavye duzenine alismak sinir bozucu .

Neyse yorumlar icin tesekkurler/

• 2 ay sonra...

Ya Ben Anlamıyorum Nasıl Bu Kadar Kesin Konusuyorsunuz 64 Bit Tr Dil Seceneği var..

Ben Programcıyım Kendim Xp 64 Bit Kullanıyorum Turkce Olacak Ama Sadece %70 i Turkce

%100 Yoktur. Yukarda Verilen Linkten Indırın Aynı Sekılde Yapacaksınız.. Eger Olmazsa Bende Link Atarım

Bizzat Kendi Oynadım 32 Bit Dil Uzerinden 64 bit e Uyarlanmıştir..

Kolay Gele...

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...

aslında uğraşılsa yapılabilinirmi acaba yani ben mce05'i türkçe dil paketi ile türkçeleştirdim bu dil paketi windows içine mui adında bi dosya atıo ve oraya tüm dll exe dosyalarının türkçesini koyuyor ama baya bi dosya var tek tek upraşılıp xp64 cdsi içindeki dosyalar editlenirse belki olabilir gibi oda teoride ve uğraşcak adam lazım şahsen bende çok istiorum ama uğraşmazdım :) çünkü yine teoride en ufak güncelleme xpde biyerlerde yine ingilizce olmasına neden olacak buseferde çaba boşa gidicek, güncellemeleride tek tek editleyip sunmak gerekicek, hadi diyelin topyekün bütün güncellemeleri cdye ekleyipte bu şekilde türkçeleştirme yapsak oda birüsre sonra güncelliğini yitirecek, belkide en büyük sorun güncelleme gözükmüyecek dil çakışmasından dolayı

xp 64 bit tr destegi aslında var yani gibi ama daha değişik yollarla halletmeniz laızm yapmanız gerekenleri ve size yardımcı olacak programları sıralıyorum

1 winxp 64 bit eng işletim sistemini öncelikle kurun .

2 driverlerini ve programlarını kurun

3 güncelleştirmelerini yapın

4 eng eğitimi veren bir firmada eng eğitim programına katılın .

5 artık sistemi tr ymiş gibi kullanabilirsiniz .

• 3 hafta sonra ...
aslında uğraşılsa yapılabilinirmi acaba yani ben mce05'i türkçe dil paketi ile türkçeleştirdim bu dil paketi windows içine mui adında bi dosya atıo ve oraya tüm dll exe dosyalarının türkçesini koyuyor ama baya bi dosya var tek tek upraşılıp xp64 cdsi içindeki dosyalar editlenirse belki olabilir gibi oda teoride ve uğraşcak adam lazım şahsen bende çok istiorum ama uğraşmazdım :( çünkü yine teoride en ufak güncelleme xpde biyerlerde yine ingilizce olmasına neden olacak buseferde çaba boşa gidicek, güncellemeleride tek tek editleyip sunmak gerekicek, hadi diyelin topyekün bütün güncellemeleri cdye ekleyipte bu şekilde türkçeleştirme yapsak oda birüsre sonra güncelliğini yitirecek, belkide en büyük sorun güncelleme gözükmüyecek dil çakışmasından dolayı

dediklerimin arkasındayım hala :(

• 1 ay sonra...
Birçok arama yaptım.İnternette konularda verilen linklerdekilerdekileri indirdim baktım, birkaç vatandaş bu kesin olur indir dediler.Kısaca denenebileceklerin hemen hemen hepsini indirdim ve denedim....

Olmuyor....

Yabancı sitelerdede yok....

Siz nasıl oluyorda böyle kesin konuşabiliyorsunuz?

Yok kardeşim.

Vatandaşı boşuna yanıltmayalım ve yormayalım...

Microsoft amca yapmamış işte....

64 bit var ama ingilizce

• 2 hafta sonra ...

ya konu burada dıye sormak ıstedım... bendeki 64 bit 30 gunluk acaba bunu kırmanın yolu var mı?.. ve cdye o sekılde entegre etmek... yanı kurulduktan sonra ugrasmadan dırek kurulup kırık olacak... eğer oyle olmaz dıyorsanız kurulduktan sonra da yaparım ama bana acılen su kısıtlamayı kaldıracak bır ilaç lazım... MOD lar lutfen banlamayın benı crack ıstedım dıe...

ya konu burada dıye sormak ıstedım... bendeki 64 bit 30 gunluk acaba bunu kırmanın yolu var mı?.. ve cdye o sekılde entegre etmek... yanı kurulduktan sonra ugrasmadan dırek kurulup kırık olacak... eğer oyle olmaz dıyorsanız kurulduktan sonra da yaparım ama bana acılen su kısıtlamayı kaldıracak bır ilaç lazım... MOD lar lutfen banlamayın benı crack ıstedım dıe...
+Advantage'>+Advantage

Or

Or

Or

Please register to see this content.

Gıcır gıcır Windows7 64bit türkçe varken neden hala eskilere takılıyorsunuz yok diyorlarsa yoktur Microsoft çıkarmadıysa boşuna arama kardeş kur Windows7 64 bit türkçe bak keyfine ben denedim pekte program uyumluluk sorunu yok yani ...

• 2 hafta sonra ...
xp 64 bit tr destegi aslında var yani gibi ama daha değişik yollarla halletmeniz laızm yapmanız gerekenleri ve size yardımcı olacak programları sıralıyorum

1 winxp 64 bit eng işletim sistemini öncelikle kurun .

2 driverlerini ve programlarını kurun

3 güncelleştirmelerini yapın

4 eng eğitimi veren bir firmada eng eğitim programına katılın .

5 artık sistemi tr ymiş gibi kullanabilirsiniz .

:D:D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...