Jump to content

Skydrive Explorer

tipitip1i

Recommended Posts

SkyDrive Explorer ile 25 GB depo alanı bilgisayarınızda sanal disk olarak kullanabilirsiniz.

Windows Live SkyDrive ile çevrimiçi oldugunuz herhangi bir yerden olusturdugunuz fotograflari ve dosyalari depolayabilir, bunlara erisebilir ve arkadaslarinizla, is arkadaslarinizla veya ailenizle paylasabilirsiniz. Ücretsiz 25 GB çevrimiçi depolama alani, yalnizca birkaç tiklatmayla kolayca isinizi yapabileceginiz anlamina gelir.

SkyDrive Explorer ile 25 GB depo alanı bilgisayarınızda sanal disk olarak kullanabilirsiniz.

SkyDrive Explorer ile neler yapabilirsiniz.

1. Yeni Kök klasör ve alt klasörler oluşturma

2. Dosya ve Klasörleri silme

3. Dosyalarınızı sürükle – bırak yöntemi ile akatarma

4. Dosya ve Klasörleri yeniden adlandırma

5. Bilgisayarınızda SkyDrive bağlantısı oluşturma

6. Hızlı nesneleri yeniden adlandırma

7. Kullanıcı dostu herkes kullanabilir

8. Yüsek güvenlikli Windows ID kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapılmakta

9. Windows işletim sistemleride sorunsuz çalışma

Ekran Görüntüleri :

mycomputerview-300x239.png

login_thumb.png

detailsview_thumb.png

newfolder_thumb.png

renamefolder_thumb.png

deletefolder_thumb.png

katılımsız olanı

http://cid-86720e0c3f4b8d5c.skydrive.live.com/self.aspx/PrOgRaMlAr/SkyDriveExplorer.sfx.exe

http://rapidshare.com/files/311061922/SkyDriveExplorer.exe

katılımsız olmayanı

http://cid-86720e0c3f4b8d5c.skydrive.live.com/self.aspx/PrOgRaMlAr/SkyDriveExplorer.exe

buda benim bilgisayarımdaki görüntü ben xp de kullanıyorum

yükleyeceğiniz dosyaların boyutu 50 mb yi geçmemeli geçecekse partlara bölüp klasör açıp içine yükleyin

skydriveexplorer.jpg

kurdum. Sabit disklerin yanında skydrive explorer diye bir disk daha görüyor. Buraya kadar herşey güzel. Çift tıkladım mailimi şifremi yazdım giriş yaptım. buda güzel. Ama ne sürükle bırak yöntemiyle nede kopyala yapıştır yöntemiyle dosya yükleyemiyorum. İçi bomboş görünüyor. Masaüstünden bi dosyayı sağ tılayıp kopyala diyorum. Skydrive açıyorum sağ tıklıyorum yapıştır yazıyor ama sönük yazıyor aktif değil yani.

• 2 hafta sonra ...
dostum bunu rapid veya mediafire ye upload etme gibi şansınız var mı acaba

Bu sadece Windows Live üyeliğiniz için yapılmış bir hizmet olan SkyDrive hizmetidir. Burada yükleyeceğiniz dosyalar Windows Live sunucularında sizin Windows Live hesabınızla barındırılır. Rapidshare.Com veya Mediafire için Ücretsiz hesap açabilirsiniz...

Eğer Skydrive dosyasını diyorsanız arkadaşımız hemen yükler...

Katılımsız olmayan dosya için;

Alternatif 1

Alternatif 2

Please register to see this content.

Win7 64 bitte katılımsız kurulumuda,normal setup dosyasını da denedim,kurulumda herhangi bir hata çıkmadı, program anlatıldığı şekikde açıldı, benim sorunum skydriverdan dosyayı masaüstüne kaydedebildiğim halde, skydrivera dosya yükleyememek "dosyaları kopyalamak için gerekli süre hesaplanıyor" diyor 20 sn.sonra kayboluyor ve yükleme yapmıyor, yardımcı olabilirseniz sevinirim.

SkyDrive Explorer'in kendi sitesinden 1,4 sürümünü indirdim, sağlıklı çalışmaya başladı.

• 3 ay sonra...
kurdum. Sabit disklerin yanında skydrive explorer diye bir disk daha görüyor. Buraya kadar herşey güzel. Çift tıkladım mailimi şifremi yazdım giriş yaptım. buda güzel. Ama ne sürükle bırak yöntemiyle nede kopyala yapıştır yöntemiyle dosya yükleyemiyorum. İçi bomboş görünüyor. Masaüstünden bi dosyayı sağ tılayıp kopyala diyorum. Skydrive açıyorum sağ tıklıyorum yapıştır yazıyor ama sönük yazıyor aktif değil yani.

ilk önce bir klasör açmalısın içnde ondan sonra bir şey yükleyebilirisn

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...