Jump to content

Üniversiteden Rapidshare'e Giremiyorum !

Recommended Posts

Arkadaşlar malesef üniversiteden internete bağlandığımda rapidshare'e giremiyorum. Bir arkadaşım bunu aşmayı becermiş ama biraz bencil olduğundan dolayı söylemiyor. Ben de bilse bilse bizim tnc ailesi bilir dedim. Buarada DNS ayarları değiştirme gibi basit önerileri yazmamanızı öneririm :p

Arkadaş dos tan bir komut felan yazıyormuş sanırım. İyi günler ...

İlgilenenlere şimdiden teşekkürler.

Forumda başka yardımcı olamayacak varsa herkes cevap yazsın.

Ayrıca arkadaşın verdiği program olmazsa karşına nasıl bir ekran geliyor onu söyler misin?

Hosts u boşaltmayı dene bakalım.

Forumda başka yardımcı olamayacak varsa herkes cevap yazsın.

Ayrıca arkadaşın verdiği program olmazsa karşına nasıl bir ekran geliyor onu söyler misin?

Hosts u boşaltmayı dene bakalım.

Arkadaşlar şuan üniversitede değilim. Fakat bu programı deneyeceğim. Buarada host u boşaltmak derken ???

Osk1 sana katılıyorum. Aslında önceden cevap verecektim ama tuttum kendimi. Ironik nedir diye soran olursa bu sayfanın linkini gönderecem.

O programı bizim şirkette kullanmıştım. Youtube, rapidshare bütün siteleri açıyordu. Sadece o bilgisayarda değil, o ağdaki bütün bilgisayarlarda giriyordu.

Osk1 sana katılıyorum. Aslında önceden cevap verecektim ama tuttum kendimi. Ironik nedir diye soran olursa bu sayfanın linkini gönderecem.

O programı bizim şirkette kullanmıştım. Youtube, rapidshare bütün siteleri açıyordu. Sadece o bilgisayarda değil, o ağdaki bütün bilgisayarlarda giriyordu.

Önerdiğiniz programı ben de okulda kullanıyorum ama şu son cümlenizi anlayamadım.

Sadece o bilgisayarda değil, o ağdaki bütün bilgisayarlarda giriyordu.

Ben okulda rapid veya başka bir yasaklı site için kullanıyorum işimi de görüyor güzel program ama sizin dediğiniz gibi olmuyor. Aynı ağda bulunan yan tarafımdaki arkadaşım giremiyor. Bizim hoca sürekli olarak kullanıyor ve internet ondan dağılıyor tüm sınıfa ama bize bir faydası olmuyor. Bunun için bir ayar mı gerekli ?

Hotspot Shield kullancan vpn diğerleri boşşş!!!!

Hocam sizin yayımladığınız windows 7 i kullanıyorum. O yüzden size güvenim sonsuz. Bu iş artık bir gurur meselesi olma yolunda ilerliyor :) Beni anladığını umuyorum... İyi akşamlar

Please register to see this content.

Burada sistem biraz anlatılıyor, basit internet cafe yasakları gibi bir yasak değil bu. Sadece eğer delebilmek imkansız ise onu bilmek istiyorum. Boşa uğraşmayayım ...

Modemin arayüzüne girmeyı dene Belliki Modemde filitreleme var :) Modemden engellenmıs ama baslat + çalıstır ms dos penceresine ping www.rapidshare.com deyip enterlarsan ip adresi verır sana ip adresıyle girersin

Hocam dediğinizi yaptım, şuanda rapidshare in sitesine girdim ama sadece upload seçenekleri çıktı. Nasıl dosya indireceğim hala muamma ...

mümkün değil ultra surf ile sadece ogame girersin youtubeye rapidshare için olmuyor üniversitelerin adsl side filtreli anladığım milli eğitimde izin vermiyor ama diğer mega hots vb indirme sitelerine giriyor ftp adresleride sorun değil ama rapidshare olunca error diyor.

mümkün değil ultra surf ile sadece ogame girersin youtubeye rapidshare için olmuyor üniversitelerin adsl side filtreli anladığım milli eğitimde izin vermiyor ama diğer mega hots vb indirme sitelerine giriyor ftp adresleride sorun değil ama rapidshare olunca error diyor.

ultrasurf işe yaradı ama malesef bu sefer de benden fazla indiren kişi olduğu için rapidshare beklememi söylüyor ...

bence asıl ironik olan şey bu ...

ultrasurf işe yaradı ama malesef bu sefer de benden fazla indiren kişi olduğu için rapidshare beklememi söylüyor ...

bence asıl ironik olan şey bu ...

üniversitenin bilgisayar kafesindemisin yoksa bürosundamı? nasıl filtrelemeden neti vermişler ki garip eğer rapide giriyorsan o bile başarı bana göre proxy sitesinden girersin demiş arkadaşlar denedim ben milli eğitimde yemiyor msnde cam açmak yada dosya göndermeyi bile engeller ttnet tarafından proxy sitesi yazayım ben sana hepsini dene madem.

1. www.anonymizer.com

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Please register to see this content.

10.http://www.xerohour.org/hideme

11.http.//www.ninjacloack.com

1. Vtunnel.com (Supports SSL)

2. Vtunnel.biz

3. Vtunnel.info

4. Vtunnel.us

5. Vtunnel.tv

6. V-tunnel.org (yeni)

7. Atunnel.com

8. Btunnel.com

9. Ctunnel.com

10. Dtunnel.com

11. Ftunnel.com

12. Gtunnel.com

13. G-tunnel.com (yeni)

14. H-tunnel.com (yeni)

15. I-tunnel.net (yeni)

16. Jtunnel.com

17. J-tunnel.com (yeni)

18. Ktunnel.com

19. K-tunnel.com (yeni)

20. Ltunnel.com

21. L-tunnel.com (yeni)

22. M-tunnel.com (yeni)

23. Ntunnel.com

24. N-tunnel.com (yeni)

25. Otunnel.com

26. O-tunnel.com (yeni)

27. Ptunnel.com

28. P-tunnel.com (yeni)

29. Q-tunnel.com (yeni)

30. Rtunnel.com

31. R-tunnel.com (yeni)

32. T-tunnel.net (yeni)

33. Wtunnel.com

34. Ztunnel.com

35. Ftunnel.net

36. Htunnel.net

37. Jtunnel.net

38. Ktunnel.net

39. Ltunnel.net

40. Ntunnel.net

41. Otunnel.net

42. Rtunnel.net

43. Wtunnel.net

44. W-tunnel.com (yeni)

45. Ztunnel.org

46. Unblock-Websense.com (yeni)

47. Unblock-Bess.com (yeni)

48. UnblockWebsense.com

49. UnblockBess.com

50. Polysolve.com

51. VPNTunnel.net

52. SafeForWork.net

53. VMathPie.com

54. USTunnel.com

55. USATunnel.com

56. BackFox.com

57. SafeHazard.com

58. SafeLizard.com

59. MathTunnel.com

60. NewBackDoor.com

61. GeoTunnel.com

62. EnglishTunnel.com

63. CalculatePie.com

64. DrProxy.net (yeni)

65. DrPruxy.net (yeni)

66. DrPxy.net (yeni)

67. FastFreeProxy.com (yeni)

68. ProxyGenie.com (yeni)

69. FreeToView.net (yeni)

70. PimpMyIP.com (yeni)

71. MyPrxy.com (yeni)

72. NinjaProxy.com (yeni)

73. AnonyNinja.com (yeni)

74. NinjaCover.com (yeni)

75. SamuraiProxy.com (yeni)

76. SamuraiStealth.com (yeni)

77. WarriorProxy.com (yeni)

78. 24TopProxy.com (yeni)

79. SneakzorZ.com (yeni)

80. 24Proxy.com

81. 24Traffic.info

82. HideMyBox.com

83. ProxyButton.com

84. IraniProxy.com

85. WizProxy.com

86. DahProxy.com

87. FreeIam.info

88. g2gToMyspace.com

89. Geotunnel.com

90. Gotoproxy.com

91. ImSly.com

92. LogonHelp.org (yeni)

93. INeed-Myspace.com

94. ProxySense.com

95. SlyUser.com

96. Unlock-Myspace.com

97. Weprox.biz

98. Weprox.com

99. Weprox.info

100. Weprox.net

101. Proxy.Hitkafe

not: filtreli olduğu halde bu proxy sitelerinden rapidshareye girip indirdiysen hangi site olduğunu belirtirsen deneyeceğim çünkü bizde mümkün değil..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...