Jump to content

Kişiselleştirilebilir Anasayfa: Bidiky.com

concussion

Recommended Posts

• Replies 70
  • Created
  • Last Reply
igoogle a rakip oluyorsun desene :)
igoogle dan daha güzel ve kullanışlı olmuş. Tebrikler :)

Karşılaştırılmak bile beni mutlu ederken daha çok beğenmişsiniz. Çok teşekkür ederim.

güzel çalışma internet expolerer 8 de link ekledim fakat yarım görünüyo

Şimdilik yeni özellikler eklemeye gayret ediyorum. fırsat bulur bulmaz ie de de düzgün çalışması için gerekli ayarlamaları yapmaya çalışacağım.

Tek kelimeyle mükemmel!
çok başarılı ya

helal olsun arkadaşım

Mükemmel.....
başarılı bir çalışma

emeklerine sağlık

Hakkaten süper olmuş.

Tebrikler..

firefox için speed dial eklentisini kullanıyordum sauenizde çöpe attım gerçekden mükemmel olmuş
gerçekten haukulade olmuş arkadaşım düşüncene ve ellerine sağlık :)

Çok sağolun insanın emek verdiği üzerinde çalıştığı şeyin beğenilmesi mutluluk veriyor. Siz beğendikçe ben daha da şevke geliyorum yenilikler yapmak istiyorum.

Zaman bulamadığım için bir süredir yapamıyorum ama yakın gelecekteki yenilik ve gelişme planlarımı sıralayayım kısaca...

1 - Linklerin düzgün görünmesi

2 - Link ekleme bölümünü geliştirerek hazır linklerin sayısının artırılması

3 - Girişteki aramaya öneriler eklenmesi(Google anasayfasındaki gibi yazdıkça önerme)

4 - Yeni tema eklemesi ve haber kutularının temaya uygun değişmesi

5 - Linklerin yerini hatırlatarak sürüklemeyi işler kılma

Arkadaşlar söz verdiğim gibi yeniliklerle karşınızdayım.

Google, Youtube, Wikipedia ve Seslisözlük aramaları için öneriler;

20091206-j6u6sxhqc4fi17psc8aegk7aa8.jpg

Geliştirilmiş arkaplan ekleme bölümü

20091206-fb1qambanpmjiiga98stnc9jtx.jpg

- Hazır resimler

20091206-c11fgnjay2ap6i5usdj84qc8js.jpg

- Motifler

20091206-xh8d1a2y75g767tppqibg23scs.jpg

- Bilgisayardan yükleme ya da internetten kullanma...

Geliştirilmiş link ekleme bölümü

fullscreeny.jpg

- Linkleri sürükleyerek düzenleyebilir/silebilirsiniz

20091206-xpkm6kw8sk62wgqdftbsfq2b7s.jpg

- Yeni sistem sayesinde fırsat buldukça hazır linkleri artıracağım

20091206-ehr5ih7kkrgkkbbned57s75ed3.jpg

www.bidiky.com[/CODE]

Ayarları çerezde saklıyor sanırsam ona bi çözüm güzel olur gerçekten.Bir de igoogle'daki gibi böyle minik hava durumu döviz kurları eklenebilirse mükemmel olacak görüntüyü kalabalıklaştırmayacak şekilde.Gerçekten başarılı olmuş arayüzler vs. ne kadar özelleştirilebilir olursa o kadar tutulur.

Ayarları çerezde saklıyor sanırsam ona bi çözüm güzel olur gerçekten.Bir de igoogle'daki gibi böyle minik hava durumu döviz kurları eklenebilirse mükemmel olacak görüntüyü kalabalıklaştırmayacak şekilde.Gerçekten başarılı olmuş arayüzler vs. ne kadar özelleştirilebilir olursa o kadar tutulur.

Üyelik ve ayar paylaşma özellikleri gelicek...

hava durumu ve döviz kuru Bugün sekmesinde var zaten...

Üyelik ve ayar paylaşma özellikleri gelicek...

hava durumu ve döviz kuru Bugün sekmesinde var zaten...

Demek istediğim anasayfada ufacık eklenebilsin köşeye falan.Buton ve arama kutusu boyutları ayarlanabilir olsun.Müzik olayı harika olmuş diğer sekmelere geçişde çalabiliyor.Teknoloji ve haberler sekmesinde rss leri istediğimiz gibi silebilelim ve yenilerini ekleyebilelim mesela

Demek istediğim anasayfada ufacık eklenebilsin köşeye falan.Buton ve arama kutusu boyutları ayarlanabilir olsun.Müzik olayı harika olmuş diğer sekmelere geçişde çalabiliyor.Teknoloji ve haberler sekmesinde rss leri istediğimiz gibi silebilelim ve yenilerini ekleyebilelim mesela

Çok özel olsun yani :p yavaş yavaş geliştirmeye çalışıyorum siteyi. Sonuçta bende yaparken öğreniyorum :p

RSS ekleme silme konusu aklımda yakında düzenleyeceğim :)

teşekkürler cok güzel olmuş ama google dan arama yaptığımızda sonuçlar küçük pencerede cıkıyor ve buyumuyor bıde eklediğim yenı sıteler ve ararlar kapatıp açtığımda kayboluyor.

Ayarların hatırlanması için şimdilik cookieler (çerez) kullanılıyor. Tarayıcınızın bu özelliğini kapatmış olabilirsiniz...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...