Jump to content

Kişiselleştirilebilir Anasayfa: Bidiky.com

concussion

Recommended Posts

• Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Öneri:

1)Butonlar tıklandığında sayfaları aynı sayfda içind değilde yeni sekmede açtırtsan elimizin altındakileride açık tutarız :rofl:

2)Butonların yerini değiştirdiğimde sağ taraftan aldığım butonla sol taraftan aldığım butonu alt alta koyduğumda hizzada olmuyorlar

Bu ikisi ile ilgili bana bir cevap yazarsan sevinirim

Çok hoş olmuş.Özelliklede yerlerini değiştirebilmemiz iyi düşünülmüş,özgürlük vermişsin kullanıcıya

Popurls yi kaldir.

Tasarıma Biraz daha önem ver.mesela butonları kenera koymuşsun.ama orta bomboş kalıyor.

butonları biraz daha küçültürsen daha hoş durar.Şahsi fikrim.

Ayrıca bu ayarları nereye kaydediyor.Session mu kullandın ?

Popurls yi kaldir.

Tasarıma Biraz daha önem ver.mesela butonları kenera koymuşsun.ama orta bomboş kalıyor.

butonları biraz daha küçültürsen daha hoş durar.Şahsi fikrim.

Ayrıca bu ayarları nereye kaydediyor.Session mu kullandın ?

Butonları istediğin yere taşıyabiliyorsun

niye operayi göz ardı ettin:(

Göz ardı etmedim şimdilik beta durumunda site, zamanla diğer tarayıcılara da destek sunmaya çalışacağım

Anasayfam yaptım çok güzel site :)
İlk defa anasayfa yapmam için beni ikna eden bir site oldu,o da senin siten.Gerçekten kolay kullanımlı,kişiselleştirilebilir ve anlamlı.Tebrikler usta.

Teşekkürler :D

Öneri:

1)Butonlar tıklandığında sayfaları aynı sayfda içind değilde yeni sekmede açtırtsan elimizin altındakileride açık tutarız :rofl:

2)Butonların yerini değiştirdiğimde sağ taraftan aldığım butonla sol taraftan aldığım butonu alt alta koyduğumda hizzada olmuyorlar

Bu ikisi ile ilgili bana bir cevap yazarsan sevinirim

Çok hoş olmuş.Özelliklede yerlerini değiştirebilmemiz iyi düşünülmüş,özgürlük vermişsin kullanıcıya

1) Bunu kullanıcıya bırakmak için bi ayar yapmaya çalışıyorum zamanla ama

2) Bu da yine listede. Vizeler geçsin hele bi :D

Butonların hatırlanması falan eksik, farkındayım çok eksik var sitede ama zamanla :)

Bilgiler cookie de saklanıyor...

Bana kalırsa sen bi üyelik sistemi yap.

mesela üye olanlar o ayarları nerede girerse girsinler ulaşabilsinler.Üye olmayanlar ise ulaşamazsın.

İnan bu yöntem çok yararlı olur.

Dediğim gibi biraz daha tasarıma önem verdin mi harika bir olay çıkar ortaya.

süper bişi:)

Edit : Senden şahsi olarak bir ricam olacak. Yapıp yapmamak senin elinde. Bence İsmi Türkçemizin Güzel ve anlamlı bir kelimesi olsun. Yani kıytırık bir isim olmasın.

Tekrar teşekkürler bu güzel çalışman için...

isim geçici olarak böyle, güzel anlamlı ve alınmamış bir isim bulursan kullanabiliriz :(

Bu proje ileride google nin ocağına incir ağacı dikme projesidir. Yeni ismini İNCİR AĞACI olarak değiştirebilirsin. ;)
anasayfa olarak şık ve kullanışlı bir tasarım eline sağlık

Teşekkür ederim.

Güzel olmuş ancak sol taraftaki ekşi sözlüğü kaldırdım ve tnctryi ekleyemedim ayarlardaki hazır bağlantıların arasına tnctryide eklesen ve diğer forumları nasıl olur.

Link ekleme bölümünü yakında güncelleyeceğim :yahoo:

ancak şimdi açılmıyo nedeni nedir acaba

Haftasonu kısa bir süre server problemi çıktı, yeni server a geçtim umarım tekrar yaşanmaz...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...