Jump to content

Windows 10 Home Single Language (tr-tr Mod İso)

akifkaragoz
 Share

Recommended Posts

akillialtay1995, 30.05.2022 - 00:17 yazdı:

Bu mükemmel sistem için eline ve klavyene sağlık. Senin windows 11 çalışmanı kullanıyorum. Sistem hem hızlı açılıyor hem de gayet akıcı bir şekilde çalışıyor.

Rica ederim bende TPM sorununu düzeltebilirsem halledeceğim niyeyse bu yeni sürümde bir türlü yapamadım fakat bir yöntem bahsi geçti onu deneyeceğim.

Edited by akifkaragoz
harf hatası
  • Like 1

Teşekkür ederim. Whatsapp Ve netflix i kendi sitesinden indirmekte iyi Zaten Store Netflix i edge üzerinden görüntülüyor bildiğim kadarı ile

Saygılar 

• Like 1

SON_VATAN, 14 saat önce yazdı:

Keşke magaza yüklü kalsaymış zira kullandığım whatsapp ve netflix uygulamaları vazgeçilmezim idi genede bizleri güzel sistemlerle tanıştırıyorsunuz teşekkürler.

Kimi mağaza olmayan ltsb ve ltsc gibi sürümlere mağaza ekler kimi mağaza olan sürümlerden mağazayı siler anlamadım gitti🤔

• Like 2
  • Haha 1
  • Confused 1

Çok yararlı bir çalışma olmuş. 2014 model Lenovo Z580 laptopta performans olarak maksimum verim aldırdı. Mağazayı vs eleştiren arkadaşlar olmuş ama eski donanımlar için RAM ve Harddisk'e binen yük 200mb dahi az olsa çok önemli oluyor.  @akifkaragozbeye teşekkür ederim. birkaç haftalık yoğun kullanım sonrası artıları eksileri üzerine bir değerlendirme yaparım. Gelecek sürümler hakkında yapmayı düşündüğünüz değişikliklere ışık tutar diye ümit ediyorum. 

- İyi günler.

• Like 1
  • Thanks 1

Tabi ki Windows 11 i de yapacağım.

akillialtay1995, 01.06.2022 - 19:50 yazdı:

Bu zaten bir nevi lite bir sistem.

Evet lite tadında bir sistem. Bir dahaki Lite çalışma da Sadece store olur

kerem2018, 01.06.2022 - 19:49 yazdı:

Paylaşım için teşekkürler üstadım. Aynı versiyonun LİTE çalışması da olacak mı ?

en kısa zamanda olacaktır Windows 11 ve 10 için 

serkanakin34, 01.06.2022 - 15:36 yazdı:

Çok yararlı bir çalışma olmuş. 2014 model Lenovo Z580 laptopta performans olarak maksimum verim aldırdı. Mağazayı vs eleştiren arkadaşlar olmuş ama eski donanımlar için RAM ve Harddisk'e binen yük 200mb dahi az olsa çok önemli oluyor.  @akifkaragozbeye teşekkür ederim. birkaç haftalık yoğun kullanım sonrası artıları eksileri üzerine bir değerlendirme yaparım. Gelecek sürümler hakkında yapmayı düşündüğünüz değişikliklere ışık tutar diye ümit ediyorum. 

- İyi günler.

Değerli sözleriniz için teşekkür ederim , Tabi ki de bu çalışmalar yetersiz donanımı olan sistemler e yönelik zaten donanımı yeterli ise normal sistemleri kullanmak daha mantıklı. 

Teşekkürler 

Saygılar.

Edited by akifkaragoz
harf hatası
  • Like 1

• 5 ay sonra...
onuluturk, 21 saat önce yazdı:

yandexten iki kez indirmek istedim ancak yüzde ellibeşte kalıyor. Başka link veya win 10 home paylaşımın olacakmı. Varsa onu indireyim.

Yakın zamanda yeni güncel iso ile karşınıza geleceğim.

• Thanks 2

akillialtay1995, 08.11.2022 - 00:00 yazdı:

hocam nerelerdeydin bayadır yoktun

Back-End Developer olarak online işler yapıyorum. Kendimi geliştiriyorum çoğu şeye zaman ayıramadım. Yazılım dilleri öğreniyorum şuanda. 

• Thanks 1