Jump to content

Forumu Bİraz TÜrkÇeleŞtİrsek Mİ?

ethemyigit

Recommended Posts

arkadaşlar forumda dikkat ettim de yeni konu acma ve konulara cevap atma vs genelde ingilizce ve foruma yeni başlayacak olanlar için ve yabancı dili az olanlar için sorun teşkil etmez mi? gerekirse forumun en üstüne yabanci dil seçeneği olsa isteyenler farkllı dilde kullansın ? tabi ki buda ayrı bir uğraş olur moderatörlere:)

gerçi zamanında guest relation manager olarak çalışmış biri olarak benim için sorun değil ama yeni başlayan arkadaşları soğutmamak için :D

ulan çok güzel bir söz vardır şimdi istisnalar kaideyi bozmaz diye.Forumun küçücük yeri ingilizce diye.Bu forumun birtek arasanız bu IPBforum scriptinin türkçesi yokki adamlar oturup türkçeleştirmiş.Ona saygı gösterin bari.

Benim sadece gördüğüm alıntı yap butonuna tıkladıntak sonra reply olması.Oda çok önemli değil zaten.

bu kadar sade ve kullanıslı bır forumuda kullanamıyorsak ne kullanacz anlam veremıyorum aradıgım hersey kolyca erısebılıyosun cogu forumda olmayan kolaylık ve sadelık avr ordan burdan patlayan reklamlar felan yok ayrıca ben artık ıngılızce olsa dahı herkes ınternet kullanarak bı kac ıngılızce kelıme bılıyodur yanı oda sorun olmaz olsa bıle google cevırı var ordan cevırın canım:) gulu seven dıkenıne katlanır yaa:))

"guest relation manager" olduğunu vurgulamak için mi açtın konuyu ?
Ben anladım :D

index.php?showtopic[/CODE]

Belki bunlardan söz ediyordur.

[color=#008000][b]Allah sizi ne etsin heee :D :D gece gece bastım kahkahayı :) Adamın dedikleri oratada yok ama başka neler çıktı ortaya :) aha bende bunu buldum valla [/b][/color]

[CODE]Tarih: 15th December 2009 - 01:04[/CODE]

[b][color=#008000]ya üyelerdenin birinin takvimi yoksa, ingilizceden de anlamaz nerden bilecek şimdi tarihi? Bence değiştirilmeli :p [/color][/b]

TnC Silver TnC TnC Plutonium var tabi :D Ki bu da gereksiz olur ama dediğim şey sorun edilebilecek tek şey :D

Birde Sitenin en üstündeki logo :DTurkish Network Community

Allah sizi ne etsin heee :D :D gece gece bastım kahkahayı :p Adamın dedikleri oratada yok ama başka neler çıktı ortaya :) aha bende bunu buldum valla

Tarih: 15th December 2009 - 01:04[/CODE]

[b][color=#008000]ya üyelerdenin birinin takvimi yoksa, ingilizceden de anlamaz nerden bilecek şimdi tarihi? Bence değiştirilmeli :D [/color][/b]

tarih ve saaat bendede böyle:D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...