Jump to content

Bilgisayar Açılıyor Ama Açılmıyor!

mehmet69

Recommended Posts

Arkadaşlar İşyerinde bir bilgisayarımız var yeni bir bilgisayar vede özellikleri baya iyi. Bilgisayar 12:00 de yemeğe gitmeden önce çalışıyormuş ama yemekten sonra geldiğinde çalışmadığını görmüş (elektrik kesintisinden falan mı oldu bilmiyorum ama) bana söyledi. Baktım Normalde bilgisayar Çalışıyor Logon ekranı geliyor, Hoşgeldiniz yazısı çıkıyor, Wistanın amblemi geliyor açılış sesi de veriyor ama Masaüstü gelmiyor ekran Siyah oluyor, Ama Mausun oku var işlem yapıyor HDD ışığı yanıp sönüyor, ctrl+alt+del yapıyorum Görev Yöneticisi hariç diğerleri geliyor Kullanıcı değiştir diyorum Administratör oturum açılmış diyor tıklıyorum hoşgeldiniz diyor siyah ekran oluyor yine bunu düzeltebilirmiyim.

Şimdiden Teşekkür ederim.

explorer hatası verıyo demek kı dostum l ctrl+alt+delete yaparak işlemlere gel oradan da explorer .exe yı işlemını sonlandır sonra dosya yeni goreve tıkla. çıkacak olan secenegede explorer.exe yaz entere bas hadı kolay gelsin :D

explorer hatası verıyo demek kı dostum l ctrl+alt+delete yaparak işlemlere gel oradan da explorer .exe yı işlemını sonlandır sonra dosya yeni goreve tıkla. çıkacak olan secenegede explorer.exe yaz entere bas hadı kolay gelsin :D

Tamamda Görev Yöneticisi gelmiyorki. O hariç diğerleri var. Görev Yöneticisi olsaydı deneyecektim zaten.

Winlogon yada explorer hatasıdır.

Güvenli modda açıp msconfigden çalişan programları kapatın tekrar başlatın.

Olmadı Yeni Kullanıcı Oturumu açın bozulmuş olabilir.

olmadı sistemi geri yükleyin.

Teşekkür ederim Güvenli mod aklıma gelmedi bunu deneyeceğim. msconfigden çalışan programlar derken orayı anlamadım.

Bilgisayar açılmıyor Sistemi geri yükleyemiyorum.

Pc Açılısında arka planda calısan bir program yüzünden olabilir

çözüm acılısta calısan programlara bak ram cok harcayanları devre dısı bırak

cözüm 2 sistem dosyaların dagılmıs bir defrag programı ile dosyaları birlestir

öneri Raxro Defrag ardından cdni tak ve sistemi onar olay tamamdır..

Teşekkür ederim Güvenli mod aklıma gelmedi bunu deneyeceğim. msconfigden çalışan programlar derken orayı anlamadım.

Bilgisayar açılmıyor Sistemi geri yükleyemiyorum.

Güvenli moddan sistemi geri yükleyebilirsiniz.

Ayrıca msconfigden başlangıçta çalişan uygulamaları kaldırın.

Msconfig nedir bilmiyor iseniz.Google da msconfig yazın yeterince bilgi var

Yok arkadaşlar Güvenli Modda da açılmıyor. Yine aynı Yazılar döküldü, Gvenli mod da açıldı bilgisayar ekranın dört köşesinde Güvenli Mod yazısı var üst rtada İşletim sistemi özllikleri falan Maus yine gözüküyor ama Masa üstü yok.

Herkese Teşekkür ediyorum. Şimdi Masa üstündeki önemli dosyaları kurtarıp FORMAT'a başlıyacağım.

Dostum... bilgisayar işindeyim. çözümü biliyorum. defalarca başıma geldi. Tek çözüm FORMAT.

Doğru söylüyorsun arkadaşım ama o kolay yol Sizin için söylemiyorum sakın üzerinize alınmayın ama dediğiniz gibi,Bilgisayarcı işi işte. Ne bilgisayarcılar,Teknik servisciler gördük Dediğiniz gibi Her şeyde FORMAT atan, 320 Gb, 500 Gb HDD yi bölmeden C olarak formatlayıp gönderen. İşte onlardan olmak istemediğimden Öncelikle yapılabilecek birşey varsa bulup yapmak yoksa tabiki FORMAT.

Teşekkür ediyorum.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...