Jump to content

Tnc Cs 1.6 Server Açıldı![no Sxe]

0sk1

Recommended Posts

Arkadaşlar TNC-TR CS 1.6 SERVER açıldı SXE çoğu kişide hata verdiği için kapalı şu anda 14 kişilik server eğer çok kişi gelirse 32 kişilik alacağız iyi eğlenceler.

MOD:Gun Game

IP:212.174.36.31:27015

• Replies 68
  • Created
  • Last Reply

ip seklinde degilde domain mi ne o sekilde yapsaniza mesele sunu yazabilirsiniz daha guzel olur

cs1.tnctr.com bole daha cekici ve guzel olur simdi ip yi insan zor aklinda tutuyor dm olmasida cok guzel olmus...

ip seklinde degilde domain mi ne o sekilde yapsaniza mesele sunu yazabilirsiniz daha guzel olur

cs1.tnctr.com bole daha cekici ve guzel olur simdi ip yi insan zor aklinda tutuyor dm olmasida cok guzel olmus...

İyide güzel kardeşim bu kullandıgımız doğa harikalarında kopyala (copy) yapıştır (paste) seçeneği olduguna göre ve favorilerine eklebildiklerine göre 1 kere yazıp bir daha yazmıycaklar bu kadar ugras bosa yani bence süper olmuş sw.

İyide güzel kardeşim bu kullandıgımız doğa harikalarında kopyala (copy) yapıştır (paste) seçeneği olduguna göre ve favorilerine eklebildiklerine göre 1 kere yazıp bir daha yazmıycaklar bu kadar ugras bosa yani bence süper olmuş sw.

tabki guzel olmus sw bi sey demiorum cafelerden baglanip girioz deepfreeze var :S aklimizda kolay kalsin ki her giridimizde tnctr sitesinden aklimiza gelir kolayca gireriz

invalid cd key diyor bilgine...

İnvalid Cd key almanın sorunu şudur. Server da senin kullandığın CD key kullanılıyorsa bu hatayı alırsın. Ben bu hatayı Cs 1.6 NonSteam de alıyordum. Oyunu değiştir bu hata gelmez oldu...

Eğer CD key i tekrar girmek istiyorsan RegEdit'den Valve Key 'e tekrar yazman gerekicek...

>bu arada ben oynuyorum şuan...

arkadaslar benım eskıden oynadıgım bır cs1.6 vardı ve kurdum. ip yi ekledim ama asagıdakı hatayı verıyor. bu konuda bır yardımcı olursanız bende yanınıza gelecegım ama yardımlarınızı beklıyorum. valla sızı fazla vurmayacagım. yardım edenı hıc vurmayacagım soz...

your.dll [cl_dlls\client.dll] differs from the server's

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...