Jump to content

Aynaların Kehaneti (cesursanız)!

benwade_21

Recommended Posts

• Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Benden 15 dakika içinde haber alamazsanız birisi 112'yi arasın!!! :):D Bu tam psikolojik durumdur! Aramızda bir psikolog varsa bu olayı daha iyi anlatabilir! Bu olayda yapacağınız şeyi şartlanarak yapıyorsunuz! Yani aynanın karşına oturunca yazıdaki gibi illa arkada bişey görecem diye kendinizi şartlandırıyorsunuz! Bu bir gölge oyunudur! Ayna sadece burada aracı! Arkanızdan loş ışık vermez de eğer odanız dışarıdan loş ışık alırsa yine benzer şeyleri görürsünüz!! Bu şuna benzer odanızda karanlıkta yatarken odanızdaki herhangi bir cisme loş bir ışık vurup o cismi sizi korkutan bişeye benzetmek gibidir! Işığı yakarsınız bi bakmışsınız hiç alakasız birşey. :D

Bi de şunu deneyin! Uzaylılar hakkında uzun süre yoğun bir şekilde gece gündüz araştırma yapın! Yok kaçırılmalar, yok efendim görünüp kaybolmalar, resimler falan v.s. Bir müddet sonra örneğin banyoya diş fırçalamaya gireceksiniz koridorun ilerisindeki karanlık kısımlarda sanki birileri var gibi hissedebilirsiniz!!! :D:) Ya da yatarken onları düşünün bir ara uyku sersemliğinde geldikleri zannedebilirsiniz. :) Ya da gece gökyüzüne bakarken ulen bu yıldız mı ufo mu? sanki renkli renkli bişeyler yanıyor gibi? Kıpırdadı mı ne? :|

Tabii bu uzaylı konusunda var mıdır yok mudur diye inanlarla inanmayanlar olacak tabii. Orası ayrı bi konu! Burada önemli olan kişinin korku güdüsü önemli!

Not: ben yok ya inanmıyorum hem olsa da gelseler ne olacak? diyen kişilere görünürlerse tepkilerini çok merak ediyorum. Bakalım Kelime-i Şahadettin başını başlayıp sonunu getirebiliyorlar mı? :H:

Bu konuya (ayna için) ancak bir psikolog son noktayı koyar.

Saygılarımla

ALIAS007.gif

ALIAS007.gif

denedim ve aynaya baktığınız zaman en büyük korkunuzun arkanızda olduğunu hissediyosunuz üzerimde hala bir ürperti var sandalyeden kalkamama ile ilgilide arkanıza baktığınızda görüceyinizden korktuğunuz için kalkamıyosunuz gerçek korkularıyla yüzleşmek isteyenler için bire bir ben arkamda beni gözetleyen bir gölgenin olduğunu gördüm ve halada olayın etkisindeyim her kese tavsiye ederim

Arkadaşlar bende tam olarak denemeyi düşünüyorum aslında bakın arkadaşımız denemiş ve hissettiklerini buraya yansıtmış insana saçma gelebilir ama bunu demek içinde kişinin bizzat kendisi denemesi gerek başka deniyen varsa söylesin.

Arkadaşlar bende tam olarak denemeyi düşünüyorum aslında bakın arkadaşımız denemiş ve hissettiklerini buraya yansıtmış insana saçma gelebilir ama bunu demek içinde kişinin bizzat kendisi denemesi gerek başka deniyen varsa söylesin.

o arkadaş onu denemeden önce bu yazıyı okuken zaten bilinç altında o anlattıklarını oluşturmaya başlamıştı.

insan beyni çok karmaşık bi yapıya sahiptir

bizim olan bişeyi biz bile doğru düzgün kontrol edemiyoruz iken bu şartlandırmalarla bu gibi bişeyi deneyen birinin bunları görmesi normaldir

şimdi herkese Saygı Duyuyorum Fakat

Tabi her yeni deneyim farklı ve güzeldir katılıyorum ama bir korku için 10 yada 15 dakikanızı ayırmanıza gerek yok

bir gece eve geç gidin şöyle bir iki olsun saat girin bir mezarlıga not(aynaya gerke yoktur) :) :) :):H:

konuyu açan kardeşimize muhalefet değil sadece espiri

Korkmak mı istiyorsunuz? Gerçek bir hikayeye dayalı Cinlerle alakalı bir film izleyin, (mesela Musallat, abudik gubidik sadece korku veren türden değil), sonra arkadaş çevreneizle gizemli, duyduğunuz ruhani varlıklar (yine cinler) hakkında hikayeler anlatın. Ayna yöntemi psikolojik olabilir ama bu cin çarpması, musallat olması gibi durumlar gerçek hayatta da karşılaşabileceğiniz bir durum olduğu için, bizzat eniştemin kardeşi bu durumdan muzdarip olduğu için, denedikten sonra koridor uçlarındaki tuvaletinize yalnız bile gidemezsiniz, karanlık korkusu tutar. :)

Korkmak mı istiyorsunuz? Gerçek bir hikayeye dayalı Cinlerle alakalı bir film izleyin, (mesela Musallat, abudik gubidik sadece korku veren türden değil), sonra arkadaş çevreneizle gizemli, duyduğunuz ruhani varlıklar (yine cinler) hakkında hikayeler anlatın. Ayna yöntemi psikolojik olabilir ama bu cin çarpması, musallat olması gibi durumlar gerçek hayatta da karşılaşabileceğiniz bir durum olduğu için, bizzat eniştemin kardeşi bu durumdan muzdarip olduğu için, denedikten sonra koridor uçlarındaki tuvaletinize yalnız bile gidemezsiniz, karanlık korkusu tutar. :)

Arkadaşlar Bu yorumu yapan arkadaşımız çok haklı,mesela bir yerde toplu sohbet ediyorsunuz,onlara isimleri ile hitap etmeyin,üç harfliler deyin,çünkü anıldıkları yerde

bulunmaları mümkün oluyor,onlarda aynı bizim gibi,kendilerine ait dünyaları var,bu konu çok derin,izlemeyin demem ama izledikten sonra beden sizin akıl sizin

aklınızdan silin atın fazla düşünmeyin....

Arkadaşlar Bu yorumu yapan arkadaşımız çok haklı,mesela bir yerde toplu sohbet ediyorsunuz,onlara isimleri ile hitap etmeyin,üç harfliler deyin,çünkü anıldıkları yerde

bulunmaları mümkün oluyor,onlarda aynı bizim gibi,kendilerine ait dünyaları var,bu konu çok derin,izlemeyin demem ama izledikten sonra beden sizin akıl sizin

aklınızdan silin atın fazla düşünmeyin....

Normal şartlarda çevremde o konudan bahsedilirken ben de sizin gibi 3 harfliler diye bahsederim, lakin forumda aşina olmayanlar vardır diye o şekilde dedim. O musallat filmini izledikten sonra uzun süre etkisinde kaldım diyebilirim.

Dipnot: Bu gibi durumlarda korkarsanız ayetel kürsi, felak, nas okyunuz bol bol, ilacıdır :)

Denicemde Benim Yaş Uygunmu +17 Yaşındayım :)) şöyle bir fikir benim odaya banyonun anlasını koycam 70x60 ebatlarda odanın ışığı beyaz ampul ama kırmızı bir çorap işimi görür heralde yorumlarınızı veya tavsiyelerinizi bekliyorum biraz gerilim ihtiyacım var da :)))

benwade_21 dostum sana tavsiyem bu tür şeylerle fazla ilgilenme, sanırım sen de merak edip denemişsindir bunu. Bazen merak insanlardan telafisi olmayan çok şeyler alır.

Tavsiyelerini kendine sakla.. Hayır denememişim rastlantı biryerden gördüm ve sizlerle paylaştım ve sizlerin görüşlerinizi almak istedim ben size kesin oluyordur diye birşey demedim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...