Jump to content

Aynaların Kehaneti (cesursanız)!

benwade_21

Recommended Posts

"Simdi yazıcaklarımı kendine çok güvenen aklını kontrol edebilecek kişiler yapsın!!!

Kalp hastası olanların denememesi önerilir

odanıza gidin.yanınızda bi ayna olsun.eğer odanızda boy aynası varsa daha iyi ama normal boyutlu bi banyo aynasıda olur.hiç ses olmicak odada.odanın ışklarını kapatın 1 dk falan karanlıkta oturun sonra,odanızdaki aynanın önüne sandalye koyun.biraz gevşeyin.sonra arka üstünüzden gelcek şekilde loş bi ışık bulun, yakın ve aynanın önüne oturun arkanızdaki duvarda neler göreceğinizi hayal bile edemezsiniz.bişeyler görmeye başlayınca hemen kalkmaya çalışın.hemen kalkamadığınızı görüceksiniz.bunun için o aynanın başına hemen kalkıcam hemen kalkıcam diye kendinizi şartlandırarak oturun çabuk kalkamazsanız kafayı üşütme oranınız baya yüksek.aynaların gizemini kimse çözemedi..."

Bide herhangi bi durumda mesuliyet kabul etmiyorum...

Denenilmemesi önerilir...

Bazı yorumlar

arkadaşlar ben denedim.inanmamıştım ilk başta.zaten inanmazdım böle şeylere ama deneyince çok pişman oldum.denememenizi şiddetle öneriyorum.eğer deneyeceksenizde başlayınca kalkmak için bol bol besmele çekin yoksa kımıldıyamıyosunuz.ben hala tir tir titriyorum valla.size tek önerim denemeyin.pişman oluyorsunuz

---------------------------------------------------------------------------------------------------

yae biliim hiç inandırıcı gelmemişti bana ama gerçekten çok kötüydü.gece evin bütün ışıklarını açtımda uyudum.evde kimsenin olmamasıda ayrı bi felaketti

---------------------------------------------------------------------------------------------------

ben yaptım arkadaşlar arkamda zombi gibi birşey vardı sunni felç oldum bakmamk için gözümü bile kırpamadım sonra ablam beni fark etti hemen ışıkları açtı o olaydan sonra 5 dk sunni felç geçirmişim üstünede bayılmışım odama nasıl geldimi düşündüm sonra evde ablamı ve ablam polis çağırmış onları gördüm 5 gün sonra psikolag tedavim var

ben anlatırdım ama sanki anlatırsam yeniden gelcekmiş gibi geliyor ablama bile anlatamadım

• Replies 50
  • Created
  • Last Reply

denedim ve aynaya baktığınız zaman en büyük korkunuzun arkanızda olduğunu hissediyosunuz üzerimde hala bir ürperti var sandalyeden kalkamama ile ilgilide arkanıza baktığınızda görüceyinizden korktuğunuz için kalkamıyosunuz gerçek korkularıyla yüzleşmek isteyenler için bire bir ben arkamda beni gözetleyen bir gölgenin olduğunu gördüm ve halada olayın etkisindeyim her kese tavsiye ederim

Bu mesaji 20 kisiye yollamazsaniz aynanin laneti sizi hic birakmayacak. Bu mesaji 20 kisiye gonderen Kamuran Kamiloglu hayati boyunca hic ayna kirmadi. Bu mesaji 40 kisiye gonderen Abudik Aynaci 1 yil icerisinde evindeki ayna sayisini 4e katladi. 100 kisiye gonderen Hamudik Kebapci ise cennetten inen arsa tapusunu komsularina gostererek hayatini surduruyor.

Bu mesaji 20 kisiye yollamazsaniz aynanin laneti sizi hic birakmayacak. Bu mesaji 20 kisiye gonderen Kamuran Kamiloglu hayati boyunca hic ayna kirmadi. Bu mesaji 40 kisiye gonderen Abudik Aynaci 1 yil icerisinde evindeki ayna sayisini 4e katladi. 100 kisiye gonderen Hamudik Kebapci ise cennetten inen arsa tapusunu komsularina gostererek hayatini surduruyor.

:):D:)

:):D:):):Q:Q:Q Öldüm buna ya :D

Valla ben banyoya giridiğmde aynaya bakamıyorum çok korkuyorum birde evde kimse yokken bakamıyorum gerekten çocukluğumdan beri korkarım :)

Aynalar - The Mirrors filmini tavsiye ederim.

Eğer tncsever olursan FTP'ye upload ederim indirirsin.

yalan yha yaptım hiçbir şey olmuyor sonra ablama yaptırdım gözlerini kapamış arkadan canavar resmi vardı poster gibi bide ayıcık vardı onları bir omzuna diğerinide bir omzuna elimle tuttum gözlerini açtı ilkten korktu sonradan anladı :) ama süper korktu :D aynaya birden bakınca :)

Denemek için benim önce boş ve sessiz bir odaya ihtiyacım var :D

Öle biyer buluyum denicemmm Bu kadar korkunç olabilceğini hiç düşünmüyorum... :)

Ker kelimesine ayrı ayrı katılıyorum :) Öncelikle boş ve sessiz bir odaya ihtiyacım var. Korkunç olması konusunda benim fikrim şu şekilde. Korku o derece büyükse eğer sadece psikolojik olarak olabilir. O andaki psikolojik durum zaten korkutuyorsa üstüne bir de deneyince daha da korkuyordur insanlar. Bir de anlamadığım şey var. Bunu okuduktan sonra deneyenlerin neden bu kadar çok korkması. Olacakları bile bile yaptıysa ve eğer o arkada gördüğü şeyin gerçekten hayal olduğunu biliyorsa nasıl o kadar kaptırabiliryor kendini. Gözlerini kapamıyor ve bir şekilde son veremiyor ? Açıkcası garip bir deneyim gibi geliyor. Fırsatım olursa sırf meraktan denerim ama olursa tabi :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...