Jump to content

Dosyalar Rapidshare'ye Upload Edilmesin Diyenler

gangster94

Dosyalar Nereye Upload Edilsin ?  

123 members have voted

1. 1. Dosyalar ve Linkler

• FileDropper.com
      5
    • SaveFiles.NeT
      2
    • Upload.Gen.TR
      5
    • CrazyUpload.CoM
      1
    • Başka Free Linkler
      59
    • Farketmez
      51

Recommended Posts

• Replies 72
  • Created
  • Last Reply
  • 3 hafta sonra ...

Tek linkte duckload,hamstershare hızları iyi.parçalı partlı linklerde multiupload,uploadjockey çok iyi.

Mediafirede süper çünki hem download devam ettiriliyor hemde geriye sayı sayma ve kod girme derdi yok.

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

fileflyer.com var. buraya üye olmak zorunda değilsiniz.indirme programlarıyla son hız indirme yapabilirsiniz ve tek seferde 2 gb'a kadar dosya yükleyebilirsiniz.rapid'de bu sınır 200(premium kullanıcı olmayanlar için). ben bir şey paylaşacaksam ya mediafire.com ya da fileflyer.com'a yüklüyorum.saat şuan 22.37 ve yaklaşık 4 saattir rapid'ten dosya indiremedim.arada sırada bir şey indiriyorum o yüzden de 15 lira veremem 1 ay için.hayat standartlarımız o kadar yükselmedi ne yazık ki.tamam rapidshare de ticaret yapıyor ama bu kadar da eziyet çektirilmez para vermeyenlere.gece 1-2den önce indirme yapılmıyor.alternatif linklerin olması taraftarıyım.siz rapid' bu kadar bağlandıkça o da iyice zorlayacaktır bizi.bakın rapid sıkıntı çıkarıyor diye millet hofile'a yüklendi o da cılkını çıkardı.30 saniye olan bekleme süresini 60 saniye yapmış.bu işler böyledir.alternatif olmazsa alır başını gider.

arkadaşlar bence

Please register to see this content.
çok iyi site diğerlerine göre daha az yoğunlukta olduğu için perforsmans açısından indirme daha iyi olacaktır die düşünüyorum....

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

© º ° ¨ «« єא@๓קlє™ »» ¨ ° º © :huh:

malesef rapid kadar sağlam site yok

megaupload : çoğu zaman dosyayı vermemekle beraber habire reklam gösteriyor

hotfile : 30 mblik dosyayı 4. deneme ancak cekebildim

letitbit : çekebilene aşkolsun

3 5 arkadas bir olup bir maltepe sigarası parasına rapid pre almanızı tavsiye ederim

bende rapid diyorum bunca senedir ondan faydalandık şidmi kalkıpta nankörlük edecek deiliz premium hesabı alın kurtulun bu dertden.

Eger gerçekten sıkılmışsanız rapid kadar saglam uplad sitesi war FİLEFACTORY seçin ankete onu da ekleyın

hotfile de iyide arkasından 30 dakka bekliyoz ama FİLEFACTORY bunda bekleme derdi yok

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...