Jump to content

Rapidshare Downloader V3

xCHIVALR0US

Recommended Posts

103ws2a.jpg

Rapidshare Downloader v3.

Rapidshare'den Download Yapmak Için Güzel Bir Uygulama. 4 Alternatif Site.

Açıklama:

Rapidshare'den zahmetsiz bir şekilde download yapabilmek için tam 4 site.

Bu siteleri tek bir yerde topladım ve AIO yaptım.

Filescloud hariç diğer siteler, üye olmak için mail istiyor. Mail butonunuda ekledim.

AirTies modemler için reset dosyası mevcuttur.

Klasik modem reset dosyasını da koydum. Bazı modemlerde çalışmayabilir.

Geniş anlatım AIO'da mevcuttur.

DOWNLOAD

http://rapidshare.com/files/333306393/Downloader.v3.By.xchivalr0us.rar[/CODE]

[CODE]http://hotfile.com/dl/23683156/9751a5e/Downloader.v3.By.xchivalr0us.rar.html[/CODE]

[CODE]http://www.mediafire.com/?yjqil2zcn0i[/CODE]

Toplamda 855 kere indirildi.

[b][color=Black]Saygılarımla..

xCHIVALR0US[/color][/b][/center]

muhtesem bısı ellerıne saglık hemen ındırdım kurdum ve kullandım rapıdde ugrasıp ındıremedıgım seyı sanıyede ortalama 500 kb hızla ındırdım yanı dusununkı 130 mblık dosyayı 2 dakıkada ındırdım ıcındekı sıteler ıse yarıyor yanı ellerın dert gormesın arkadasım..

kötü haber benden olsun mlfat4arab.com rapidleech bölümünü ücretsiz kullanıcılara dün itibariyle kapattı

ama öbürleri çalışıyo, ama premium üyelik alarak kullanmaya başlayabilirsiniz bence değer

tavsiyem filescloud.com dam premium almanız, böylece 200gb boş alanınız oluyor zaten ucuz, günde 50 adet rapid linkini upload edebiliyorsunuz, indirdiğiniz dosyalar için puan kazanıyorsunuz, her 2000 puanda 25 dolar paypal hesabınıza yatar, direk indirme yaparsınız yani filescloud linkini taryyıcıya koyduğunuz anda siteye girmeye gerek kalmadan indirmeye başlarsınız

missupload.com ise hotfile, megaupload, netload ve rapidden leech yapar, günlük sınır 25 tir, bunun içinde yukardaki anlatılanlar geçerlidir

myDownloader'ı unutmayalım. 100 mb altı küçük dosyalar için çok güzel bir site. 100 mb'yi doldurmadığın sürece istediğin kadar indirebilirsiniz.

Ve lütfen bu konuyuda diğerlerinde yaptığınız gibi kötülemeye çalışmayın. okan_42 kardeşim güzel bir cevap vermiş ama bunlara gerek yok. Beğenmeyen yorum yapmasın! Bizde biliyoruz tarayıcıdan olduğunu. Ben hepsini bir yerde topladım!!

Program ve içindekiler, kullanımına göre ücretsiz. Ücretli istersen Premium olman gerek.

Program ve içindekiler, kullanımına göre ücretsiz. nedemek yani ben programı indirdim kurdum ama üyelik istiyor kredi kartı ile premium almazsam ücretsizmi kullanılıyor ahmet_96_alemdar58Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com kardeş msnyi eklersen burda detaylı konuşuruz biraz yardımcı olursan artık

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...