Jump to content

Windows 10 Pro 19045.3155 Lite Defender Yok

amd_turkey
 Share

Recommended Posts

• amd_turkey changed the title to Windows 10 Pro 19045.3155//enterprise Ltsc 2019 17763.4252 X64 Lite

Eline emeğine sağlık Bundan iyisi can sağlığı Fazla kurcalanmaması çok iyi hemen Ventoy'a (iyiki ventoy Var), senin "Windows 10 19045.3155 X64 10in1 Uupdump Msdn Ayarında" Iso'nun  yanına attım yakın zamanda formatta kullanacağım. Çalışmalarının devamı dileğiyle.

Edited by bynec
  • Thanks 1

SoNKraL_, 17.07.2023 - 01:36 yazdı:

Eline sağlık şu sistemlerde elle yükseltme kurulum neden kaldırılır anlamış değilim

Bizzat ihtiyaç duyuyor musunuz? Sanmıyorum. Ya da kaç kişi, mevcutta 7 ya da 8.1 kullanırken, mevcut dosyalarım korunurken ben 22h2 ye geçeyim diye düşünüyor? Benim etrafımda yok. 

Ukala/narsist cevapları bir yana bırakırsak bunun bir kaç sebebi var. 

İlki boyut. Lite sistem hazırlayan kimse hazırladığı isoda 600/700Mb fazla dosya olsun istemez.

İkincisi, hazır alyapı kullandım. Bu sistemdeki Tr_By arkadaşa ait. Adam katılımsız prg ekleme, reg ekleme hepsini yapmış. Amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok. 

Size hitap etmiyorsa, sitede bir sürü alternatif çalışma bulunmakta.  Aslında bana kalsa eklenmemiş güncel indirip kişinin kendisi optimize ederse daha iyi olur. 

SON_VATAN, 17.07.2023 - 10:05 yazdı:

Keşke defenderi de defetseydindaha harika olurdu

Başkan daha önce de yazmıştım. Sizinle bu konuda hemfikir değilim. Olacak gibi de değilim. Ara sıra defenderı silerek paylaşım yaptım ama son zamanlardaki nihai kararım sadece pasife bırakma yönünde. 

Defender sadece Windows 10 daki dandik antivirüs altyapısı değil. Bir platform. Defenderı silersek güvenlik merkezi de siliniyor. 

Kalsın, illa kaldıracam diyen olursa basit bir iki program kaldırıyor zaten.. 

Edited by amd_turkey
  • Like 2

bynec, 22 dakika önce yazdı:

Eline emeğine sağlık Bundan iyisi can sağlığı Fazla kurcalanmaması çok iyi hemen Ventoy'a (iyiki ventoy Var), senin Windows 10 Pro | Performans |byn 19045.3208 yanına attım yakın zamanda formatta kullanacağım. Çalışmalarının devamı dileğiyle.

Bynec, tr_by konusuna yazman gerekirdi :) yanlış konudasın. 

• Like 1
  • Haha 1

amd_turkey, 25 dakika önce yazdı:

Bynec, tr_by konusuna yazman gerekirdi :) yanlış konudasın. 

Pardon yanlış kopyala yapıştır yapmışım "Windows 10 19045.3155 X64 10in1 Uupdump Msdn Ayarında"  Aıo iso'nun yanına attım diyecektim. Kusura bakma.

Edited by bynec
  • Haha 2

Eline sağlık şu sistemlerde elle yükseltme kurulum neden kaldırılır anlamış değilim

Elle yükseltme dosyalarını geri getirebilirsiniz.

Şöyle ki; son sürüm windows 10 indirin.

Poweriso ile açın.

Bu konudaki, iso dosyasını indirdikten sonra 7-zip ile açın. Sources klasörü içeriğinden install.wim veya install.esd dosyasını alabileceğiniz bir yere kopyalayın.

Orjinal iso dosyasını power iso ile açtıktan sonra, iso içerisindeki sources klasörü içindeki aynı isimdeki, install.wim dosyasını silerek yerine aldığınız install.wim dosyasını koyun farklı kaydedin.

ve artık elle yükseltme dosyalarınız var olacaktır.

Not = Benim de ihtiyacım oluyor elle yükseltme dosyalarına. Zira komut istemiyle format atınca onlara gereksinim duyuluyor.

Yükseltme felan yapmıyorum ama gerekli oluyor komut istemi ile format için.

Diğer bir not = Öyle sistemlere göre uyum sağlamaz felan demelerine bakmayın.

Ben windows 10 son sürüm iso dosyasayındaki install.wim dosyasını, enterprise ltsc 2019 içerisindeki install.wim dosyası ile değiştiridim.

Daha da güzel kurulum gerçekleşiyor. :) :) Siz denemediyseniz, başkalarının tariflerine göre istediğiniz işlemden vazgeçmeyin. :) :)

• Like 1

Bir de şu bilginizi ukala değil de ortalama bir üslupla ifade etseniz takipçi sayınız daha da artacak.. 

Benim daha önce başıma geldi, artık boot.wim den mi başka sürüm kurarken kurulum aşamasına geçemedi. 

Ha yanlış biliyorumdur, amenna. Dersiniz ki, ben aksini iddia ediyorum, kendi yazdığımı düzeltirim de.. 

• Like 1

amd_turkey, Bir saat önce yazdı:

Bir de şu bilginizi ukala değil de ortalama bir üslupla ifade etseniz takipçi sayınız daha da artacak.. 

Benim daha önce başıma geldi, artık boot.wim den mi başka sürüm kurarken kurulum aşamasına geçemedi. 

Ha yanlış biliyorumdur, amenna. Dersiniz ki, ben aksini iddia ediyorum, kendi yazdığımı düzeltirim de.. 

Aksini ispatlamak çin kendime hazırladığım Enterprise Ltsc 2019 sürümünü paylaşırdım ama, daha önce başka birine yazdım, sidik yarışına girmiyorum. Sadece oluyor, olabiliyor. Siz de deneyin oluyorsa, kendi yazdığınızı düzeltirsiniz. Saygılarımla...

cankusa, 14 saat önce yazdı:

Yazıcı için resim görselindeki uygulamayı sormuştum.

Heriki sistem için bakma imkanınız varsa menmun olurum.

Please register to see this content.

Bugūn her iki sistemide kurdum yazıcı için özellikler mevcut.Sistem akıcı ve sorunsuz çalışıyor tekraren ellerine emegine saglık diyorum.

• Thanks 1

Sınama modu yazısı imzasız driver yükleme desteğini açtığım için. 

Benim işim olmaz driverlarımı buluyorum kuruyorum vs dersen kapatabiliriz. 

Başlat, cmd yi yöneti olarak çalıştır. 

Aşağıdaki 2 kodu kopyala ve entera bas. 

bcdedit.exe /set nointegritychecks off

bcdedit /set testsigning off

Bu komutlardan sonra yeniden başlat, o yazı kaybolacak. 

Beğendiğine sevindim bu arada .. 

• Like 1

• amd_turkey changed the title to Windows 10 Pro 19045.3155 Lite Defender Yok