Jump to content

Windows 11 / 10 Pro [19045.3633] [22631.3605]

CROSSXX
 Share

Recommended Posts

xpity, 06.11.2023 - 22:34 yazdı:

Normal kurulum yaptım fakat hiç kurulumsuz 20 gb yer kapladı. Sanal makinede uyguladığım şeyleri yaptım 17 gb ye anca düşürdüm. Sanal da 6 gb yer kaplarken normalde 17 gb kaplaması tuhaf. Sanal da ram 500 mb normalde 900 1000 mb arası. Başka kurup deneyen var mı?

Please register to see this content.
   sistemi şıkıştırabilirsin

• Like 1

gecegezgin, Bir saat önce yazdı:

çok teşekkürler emeğin için

Rica ederim hocam güle güle kullanın 

bensuslu11, 15 dakika önce yazdı:

Please register to see this content.
   sistemi şıkıştırabilirsin

Sistemi sıkıştırmayı denemedim ama bi sonraki buildde bu artık hata mı neyse ilgileneceğim 

Sistemi dün kurdum güzel çalışıyor, yalnız windows gezgininde klasörler arasında dolanırken bir anda gezgin donuyor ve hiçbir şey seçemiyorsun. Çıkıp tekrar girdiğinde düzeliyor. Bir de fotoğraflar yoktu yükledim fotoğraflar ile açınca sorun yok ama düzenle dediğinde fotoğraf kayboluyor. 

• Like 1

Fotoğraflar için hocam sağ tık birlikte aç windows fotoğraf görüntüleyicisi aktif oradan yapabilirsin gezgin donması büyük ihtimalle sanal da test ettiğimde de vardı buildden kaynaklı 

mertank, 10 saat önce yazdı:

Merhaba Biraz önce kurulum yaptım, çalışması hızlı fakat internet bağlantısı olmadı bitürlü, driver da yükledim eternet kartın ama internete bağlanmadı,

Bağlanmada bir sorun yaşamadım ben yeniden başlattınız mı ?

CROSSXX, 06.11.2023 - 07:21 yazdı:

Evet iki buildde sorunsuz güncelleme alıyor her ikisinde de store aktif olarak çalışıyor 

Eline koluna sağlık emek vermişsin Allah razı olsun bir kaç Nacizane sorum olacaktı. Zahmet olmazsa ilgine müktedir olmak isterim.

Güncelleme alırsa yaptığın ayarlar bozulur mu mesela defender geri gelir mi gelirse silebilir miyiz.

görev çubuğu, sağ tık ve pencereyi win 10 gibi yapabilir miyiz link var mı acaba.

Edited by Pusat34Bjk

Pusat34Bjk, 4 dakika önce yazdı:

Eline koluna sağlık emek vermişsin Allah razı olsun bir kaç Nacizane sorum olacaktı. Zahmet olmazsa ilgine müktedir olmak isterim.

Güncelleme alırsa yaptığın ayarlar bozulur mu mesela defender geri gelir mi gelirse silebilir miyiz.

görev çubuğu, sağ tık ve pencereyi win 10 gibi yapabilir miyiz link var mı acaba.

Defender komple silindiği için gelmez güncellemeler sorunsuz yükleniyor. Startallback kurarsan win10 stili gibi olur 

• Like 1

CROSSXX, 41 dakika önce yazdı:

Defender komple silindiği için gelmez güncellemeler sorunsuz yükleniyor. Startallback kurarsan win10 stili gibi olur 

Güncelleme ayarları bozar mı ve home çalışmasını yapacak mısınız. Performans ta bir değişiklik olmuyorsa gerek yok tabi siz ne dersiniz.

• Like 1

• 3 hafta sonra ...

Sanırım yabancı forumlardan iso dosyası kullanılmış zira setup kurulum dosyalarındaki resimleri ingilizce

xpity, 11.11.2023 - 17:56 yazdı:

Sıkıştırmayı ilk defa duydum. İso yu mu sıkıştıyoruz, yoksa kurulu windowsu mu? Akşam eve geçince araştırıp denerim.

Mevcut program ile kurulu windows dosyalarını sıkıştırıyor ve çok alan açıyor bir ara forumda paylaşılmıştı öyle gibi geldi.

imcliff, 09.11.2023 - 09:28 yazdı:

Sistemi dün kurdum güzel çalışıyor, yalnız windows gezgininde klasörler arasında dolanırken bir anda gezgin donuyor ve hiçbir şey seçemiyorsun. Çıkıp tekrar girdiğinde düzeliyor. Bir de fotoğraflar yoktu yükledim fotoğraflar ile açınca sorun yok ama düzenle dediğinde fotoğraf kayboluyor. 

eve Şuan Win 11 kurdum bende de aynı şekilde klasörler arasında donma oluyor, tekrar pencerede düzeliyor bende de aynı sorun var...

• 4 hafta sonra ...