Jump to content

W11_x-lite_22631_2428_micro11_edge_fbconan -türkçe & İngi̇li̇zce

bensuslu11
 Share

Recommended Posts

İlk konusunu açtığımda tartışmalar nedeniyle, linkleri silip, konuları çöpe taşıtmıştım.

Sen bu işe devam ediyorsun. Onca yazılan şeyden sonra, başarılar dilerim.

Demek ki, hiç bir şey imkansız ve hiç bir şey olanaksız değilmiş.

Saygılarımla...

• Like 1
  • Thanks 1

bensuslu11, 7 saat önce yazdı:

W11_X-Lite_22631_2428_Micro11_Edge_FBConan -TÜRKÇE & İNGİLİZCE

Önemli not: çok talep olduğu için paylaştım. Bence güvenlik anlamında kullanmamalısınız. Ben mümkün olduğunca zararlı yazılımları kaldırdım. Kullanıcı ilk oturum açtığında 100 ‘e yakın zamanlanmış görevleri sildim. Forumda çok daha iyi yerli çalışmalar var. Eğer bankacılık vb. İşlemlerde kullanmayacaksanız kullanabilirsiniz. Windows mağazayı aktif ettim. Çünkü Windows web experience tr sürümünü kurmam gerekiyordu🙁. Ayrıca varsayılan tema ve duvarkağıtlarınıda değiştirdim

ORJİNAL KONU LİNKİ : 

indir: 

Please register to see this content.

708618568_Windows10x64(2)-2023-12-05-05-04-43.png.a30d4568593a1a3a11ed6461f863428b.png

96958679_Windows10x64(2)-2023-12-05-02-16-20.png.d65c27d13f93d68c71d1a25ac30e5d63.png

Windows x lite "Micro 10" için de bu gelirmi?

va7eyla, 7 saat önce yazdı:

İlk konusunu açtığımda tartışmalar nedeniyle, linkleri silip, konuları çöpe taşıtmıştım.

Sen bu işe devam ediyorsun. Onca yazılan şeyden sonra, başarılar dilerim.

Demek ki, hiç bir şey imkansız ve hiç bir şey olanaksız değilmiş.

Saygılarımla...

Açıkcası meraklı arkadaşların talebini yerine getirmek için yapıyorum. Ayrıca bu konuda kendimi geliştirmek istedim. Bildiğim bir kaç yöntem var , ilerleyen zamanlarda paylaşmayı düşünüyorum. Sende yöntemini açıklarsan, kolay bir yöntem bulabiliriz diye düşünüyorum. Dürüstçe söylemek gerekirse forumdaki arkadaşların yabancı kaynaklı windows kalıblarını kullanmasını istemiyorum 

• Like 3
  • Thanks 1

bensuslu11, bu windowsx-lite sürümler ilk başlarda az yer kaplıyormuş gibi görünsede anlamsız bir şekilde boyutu artıyor. Ben win11 2787 sürümünü gerçek sistemde denedim. Boyutu giderek arttı. Oysa doğru dürüst bir uygulama bile yüklemeden. Bu sürümlere bence güvenmeyin. Aşırı makyajlı sosyetelere benziyorlar. Makyaj gidince geride pek bir şey kalmıyor. Saygılarımla

• Like 1
  • Haha 3

bensuslu11, 1 saat önce yazdı:

Açıkcası meraklı arkadaşların talebini yerine getirmek için yapıyorum. Ayrıca bu konuda kendimi geliştirmek istedim. Bildiğim bir kaç yöntem var , ilerleyen zamanlarda paylaşmayı düşünüyorum. Sende yöntemini açıklarsan, kolay bir yöntem bulabiliriz diye düşünüyorum. Dürüstçe söylemek gerekirse forumdaki arkadaşların yabancı kaynaklı windows kalıblarını kullanmasını istemiyorum 

Haklısınız, ben de artık pek güvenmediğim ve kendi Pclerimde kullanmadığım için. Tr çevirme ve tr anlatım videosunu gereksiz bulmuştum. Talep olduğu veya birisi istedi diye çeviriye başlamıştım ama, ilk çeviri zamanında güzeldi. İlgi gördü ya da görmedi. Şimdi çeviri yapsam da boş, çeviriyi çekip anlatım yapsam da boş. Bi ara paylaşırım dedim ama, belli olmaz işim, kararlı biri de değilim. 

• Like 2

• 2 hafta sonra ...

hocam çalışmalar için tşk. 

bu sürümede kurulumuna Türkçe ilave edebilirseniz çok iyi olur

Ghost Spectre Win11.pro.23h2.s-se 22631.2861 Türkçe - İngilizce se olanı gayet başarılı denedim 

kullanım durumum arkadaşlardan herhalde daha farklı ben bu çalışmaları sanalda yada winPe yerine usb e Windows To Go olarak yükleyerek kullanıyorum bunun için güncel ,hafif, stabil , az yer kaplayan tercih nedenim oluyor mümkün oluğunca portable programlar kullanarak sistemi şişirmemeye çalışıyorum bu sayede süper winPe gibi yerel bilgisayara erişerek istediğimi yapabiliyorum...

• Like 1

cenbir, 8 dakika önce yazdı:

birden fazla sistem var sitesi insan hangisini indireceğini bilemiyor şaşırıyor en hızlı stabili ve görsel olarak hangisi iyi öncelik aero görsel ara yüz ve hız

DENEMEDEN BILEMEZSINIZ/ SIZE EN UYGUN SURUMU SECINIZ

kocamanadam, 5 dakika önce yazdı:

Uzun zamandır bu siteden indirdiğim windows 10 u kullanıyorum,zararlı yazılım falan yok.Neredeymiş zararlı yazılım?Eset ve Malwarebytes ile tarattım,tertemiz.:yahoo:

Hocam ben temizledim çünkü. Ama kimse bilemez tamamen temizledim yada temizlemedim. Yinede ben güvenip kullanmam

Windows X-Lite (22631.2787) 'Optimum 11 23H2 Home' v3 by FBConan

ben bunu yukledim ve hemen silmistim hakikaten benimde güvenim olmadığı icindi. Bazi arkadaslar görsele ve hıza cok onem veriyor olabilir, asil onemli olan, güven olayı olmalıdır. Tıpkı bir manken gibi cok guzeldir, görselleri göze acayip hitap eder 🤣 hızlıdır 😂  ama vallahi bana hic güven vermez ve kapıdan içeriye sokmam 🤣 mesela 🤣

Edited by tomyblack
  • Haha 1

tomyblack, 20 dakika önce yazdı:

Windows X-Lite (22631.2787) 'Optimum 11 23H2 Home' v3 by FBConan

ben bunu yukledim ve hemen silmistim hakikaten benimde guvenim olmadigi icindi. Bazi arkadaslar gorsele ve hiza cok onem veriyor olabilir asil onemli olan guven olayi olmalidir. Tipki bir manken gibi cok guzeldir, gorselleri goze acayip hitap eder 🤣 hizlidir😂  ama vallahi bana hic guven vermez ve kapiya sokmam 🤣 mesela🤣

normal kullanım işletim sistemi için problem olabilir ama benim gibi winPe gibi kullanma durumunda pek bir problem çıkarmıyor...

• 2 hafta sonra ...

Yeni ....

Windows X-Lite 'Optimum 11 Pro' Copilot Edition

hocam bu çalışma içinde yükleme diline Türkçe'yi de ilave ederseniz çok iyi olur diğerlerinden daha güncel  farklı bir çalışma......