Jump to content

Nexus Liteos 10 : Ltsb | Windows 10 Ltsb Türkçe-i̇ngi̇li̇zce

bensuslu11
 Share

Recommended Posts

Nexus LiteOS 10 : LTSB | Windows 10 LTSB TÜRKÇE-İNGİLİZCE

ezgif-1-5547aaa486.thumb.gif.0b6d82ae9d53a653474e3ff423adc863.gif

Orjinal Konu Linki:   https://nexusliteos.blogspot.com/2023/06/nexus-liteos-10-ltsb-windows-10-ltsb.html

Türkçe- İngilizce ISO indir: https://pixeldrain.com/u/nUUhBQu9

Not: Windows update vb. kısıtlamaların kalktığı sürümü yakında paylaşacağım. versiyon 2 gibi düşünebiliriz.....

not: biraz daha incelediğimde uzak domain bağlantı için yapılandırmaları felan farkettim. Kullanırken internet bankacılığı, oyun hesapları, gmail gibi verilerinize dikkat edin derim ben. Bu imajda bana güven vermedi…

868272118_Windows10ltsb-2023-12-19-01-19-16.png.7cb116e10d00b95c445eb12f6955f300.png

Edited by bensuslu11
  • Like 7

bensuslu11, 14 saat önce yazdı:

Nexus LiteOS 10 : LTSB | Windows 10 LTSB TÜRKÇE-İNGİLİZCE

Orjinal Konu Linki:   

Türkçe- İngilizce ISO indir: 

Please register to see this content.

Not: Windows update vb. kısıtlamaların kalktığı sürümü yakında paylaşacağım. versiyon 2 gibi düşünebiliriz.....

not: biraz daha incelediğimde uzak domain bağlantı için yapılandırmaları felan farkettim. Kullanırken internet bankacılığı, oyun hesapları, gmail gibi verilerinize dikkat edin derim ben. Bu imajda bana güven vermedi…

868272118_Windows10ltsb-2023-12-19-01-19-16.png.7cb116e10d00b95c445eb12f6955f300.png

uzak domain için bağlantılar var ise çözümü nedir nasıl engellenir açıklarsanız seviniriz bizi aydınlatın lütfen teşekkür eder iyi forumlar dilerim saygılarımla 

• Like 2

oguzhan_mavi, 19.12.2023 - 13:56 yazdı:

uzak domain için bağlantılar var ise çözümü nedir nasıl engellenir açıklarsanız seviniriz bizi aydınlatın lütfen teşekkür eder iyi forumlar dilerim saygılarımla 

başlat - gpedit.msc yazın

açılan pencereden sırasıyla Bilgisayar yapılandırması- yönetim şablonları-windows bileşenleri- uzak masaüstü hizmetleri -bağlantılar girin

Otomatik yeniden bağlanma    Yapılandırılmadı    Hayır
Uzak Masaüstü Hizmetleri'ni kullanarak kullanıcıların bağlanmasını sağla    Devre Dışı    Hayır
Konsol oturumuna oturum açmış yöneticinin oturumu kapatmasını reddet    Yapılandırılmadı    Hayır
Canlı tutma bağlantı aralığını yapılandır    Yapılandırılmadı    Hayır
Bağlantı sayısını sınırla    Yapılandırılmadı    Hayır
Uygulama kaydını tamamlamak için kullanıcı oturumunu askıya al    Yapılandırılmadı    Hayır
Uzak Masaüstü Hizmetleri kullanıcı oturumlarının uzaktan denetimi için kuralları ayarla    Etkin    Hayır
Sunucuda ağ algılamasını seç    Yapılandırılmadı    Hayır
RDP taşıma protokollerini seç    Yapılandırılmadı    Hayır
Uzak Masaüstü Hizmetleri kullanıcılarını bir Uzak Masaüstü Hizmetleri oturumuyla sınırla    Etkin    Hayır

• Like 3

bensuslu11, 25.12.2023 - 02:36 yazdı:

başlat - gpedit.msc yazın

açılan pencereden sırasıyla Bilgisayar yapılandırması- yönetim şablonları-windows bileşenleri- uzak masaüstü hizmetleri -bağlantılar girin

Otomatik yeniden bağlanma    Yapılandırılmadı    Hayır
Uzak Masaüstü Hizmetleri'ni kullanarak kullanıcıların bağlanmasını sağla    Devre Dışı    Hayır
Konsol oturumuna oturum açmış yöneticinin oturumu kapatmasını reddet    Yapılandırılmadı    Hayır
Canlı tutma bağlantı aralığını yapılandır    Yapılandırılmadı    Hayır
Bağlantı sayısını sınırla    Yapılandırılmadı    Hayır
Uygulama kaydını tamamlamak için kullanıcı oturumunu askıya al    Yapılandırılmadı    Hayır
Uzak Masaüstü Hizmetleri kullanıcı oturumlarının uzaktan denetimi için kuralları ayarla    Etkin    Hayır
Sunucuda ağ algılamasını seç    Yapılandırılmadı    Hayır
RDP taşıma protokollerini seç    Yapılandırılmadı    Hayır
Uzak Masaüstü Hizmetleri kullanıcılarını bir Uzak Masaüstü Hizmetleri oturumuyla sınırla    Etkin    Hayır

Bunları yaptıktan sonra güvenle kullanabilir miyiz? 2 gb ramli bir mini pc var bende ona kurmayı düşünüyordum siz güvenilir değil deyince vazgeçtim ama

kilicmuhsin, 2 dakika önce yazdı:

bensuslu11 üstadım aynı şekilde windows 10 un son sürümünü yapabilirmisiniz.Bu sürümde qBittorrent kurulmuyor.Süstem çok güzel ve akıcı,yalnızbir işlem falan yapınca denetim masası simgesi masaüstüne geliyor devamlı (masaüstü simgelerinden kapalı olmasına rağmen)

Sonuçta sistemi ben yapmadım. Ben sadece türkçeleştirdim. Sistemin genel sorunları hakkında bir bilgim yok. Şu cümlenizi anlamadım, açıklar mısın? (yalnızbir işlem falan yapınca denetim masası simgesi masaüstüne geliyor devamlı (masaüstü simgelerinden kapalı olmasına rağmen))

kilicmuhsin, 1 saat önce yazdı:

Bensuslu11 üstadım Nexus LiteOS 10 x64 (19045.3633) Türkçesini bulabilirmiyim.Sizin verdiğiniz sistem gibi akıcı bir sistem daha hiç görmedim bu güne kadar ama bazı programlar  kurulmuyor eski sürüm olduğu için.Şimdiden teşekkürler

Türkçesini bulman zor ama ntlite ile türkçeleştirebilirsin gerekli dil pakedini indirerek