Jump to content

Sibirya Kurdu Satlık 800 Tl

yusuftan

Recommended Posts

35hhd1w.jpg

orniiw.jpg

35mntza.jpg

ARKADAŞLAR KÖPEĞİMİ SATLIĞA ÇIKARDIM.

ALICI OLAN ARKADAŞLARLA GÖRÜŞEBİLİRİZ.

UYGUN FİYATLA ANLAŞABİLİRİZ.

BEN 800 TL DİYORUM . PAZARLIK PAYI BULUNUR..

AŞILARI TAM.. BAKIMLI BİR KÖPEĞİM VAR..

YAŞI 1.5 YAŞINDA.

ADANADAYIM ADANADAN ALICI OLURSA DAHA İYİ OLUR.

.

icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

Bir ara bende huskylerle ilgileniyordum, küçükten alıp büyütmek lazım :D En azından 800 lira yerine 200 250ye alırsınız :D

o köpeğe 800 tl çok değil mi sizcede?

Sonuçta 1.5 yaşında ve sahibine yeniden alışması uzun sürecek

resimler eski ayrıca bu arada sibirya ya sadık denmiş ama gezmeyi çok seven bir köpektir sürekli özgür olmak ister , inatçıdır.

Kendim besliyorum.

sorun değil yeni resimler de atarız.. o köpekten köpeğe değişir... alışması..

kurdun yavrusu olaacak mart ayında ailesi kalabalıklaşıyor.. onun için satacam..

alacak olursa pazarlık payı olacak tabiki dostum..

2v1w5c3.jpg

30kzreo.jpg

rtzv5t.jpg

icon13.gifDİKKAT: Flood Yapmak YASAKTIR, Ard Arda İleti Göndermek Yerine p_edit.gif Butonunu Kullanarak İlk İletinizi Edit'leyiniz.

Yapmayın Arkadaşlar Adam Köpeğimi Satıyorum Demiş gelin köpeğimi sevin, eleştirin, kötüleyin veya yaptığım şey etikmidir değilmidir bunun hakkında görüş bildirin dememiş.Bikere satıyorum demiş , hani almıyacaksan daha niye kötülüyosun bunu alacak adamda zaten resimlerini illa anlayan birine gösterecektir, bide kimseye köpekleri seviyormusunuz da dememiş.Yani işin özü bırakın almak isteyen warsa yazsın adam da iyi yada kötü emeline ulaşsın.Sonuçta burası alış-veriş bölümü herkez istediğini satar illa bi alıcısı wardır.

yanlış anlamayın ama 2 sene önce rusyada çalışırken bu hayvanlar he köşebasında idi resmen çete oluturmuşlardı şantiyeye korkumuzdan gidemezdik.oralarda sokak köpeği bizim buralarda para ile satılıyor.

hayvanın tek güzel yanı havlama olayı yok denecek kadar az yanı apartmanda yaşayan insanlar için en ideali.lakin sadıklık konusuna gelince unutkan hayvanlardır.sahiplerini çabuk unuturlar.bunlar benim düşüncem.

inşallah satarsın adamım ama arkadaşların dediği gi fiyat yüksek değilmi bu yaşa göre

sibirya deyince adı üzerine soğuk ülke aklına geliyor herkesin.. soğuk havaya dayanıklı , sadık, köpektir.. Gözleri renkLidir..

böle hoş güzel saymışsında buraların sıcaklık ortalamaları oralara göre çok yüksek olduğundan uyuşuk oluyolar fazla enerji harcayıp vücutlarını ısıtmak istemiyolar.

Ben bu köpekden çok gördüm.Benim sormak istediğim alman kurt gibi bir özelliği var mı?

Kimde görsem süs köpeği gibi duruyor.Köpek dediğin dik başlı harbi sadık olmalı.Bu köpeklerin en fazla 1 veya 2 defa havlamasını gördüm.Kediye bile havlamıyor:d ancak canı yanarsa havladıgını gördüm.

Sevimli ve güzel ama yanlış anlama bu köpeklerin ciddi bir duruşu olduğunu söylemeyecegim.

• 2 hafta sonra ...
Üste 800 versen yine almam hayvanlardan nefret ediyorum.

icon13.gifDİKKAT: Lütfen Gereksiz iletilerden kaçınınız...

Bu seni kaçıncı uyarım 10 gün ileti yollayamayacaksın...

Nebiçim adamsın yaaa imzana gereksiz iletilerden kaçının yazmışssın,ilk gereksiz iletiyi sen yazmışsın.Sana soran oldumu nefret ettiğini.Hey Allahım yaa

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...