Jump to content

Fandan Ses çok çıkıyor

nesra

Recommended Posts

işlemci fanım çok ses çıkarıyor her zaman değil bazen açlırken bazende açıldıktan sonra bi süre çok ses çıkarıyor sonra susuyor fanı değiştirdim aynı problem var anlamadım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşkkürler arkadaşlar...

arkadaşım işlencin fazla ısındıgında fanın devirini yükseltiyo anakart otomatikmen hızlı donunce daha çok ses çıkıyo doğal olarak. sen öncelikle aldıgın fanın alaminyum ortasında bakır var mı sogutmayı iyi yapabiliyormu ona bak speed feln yalan fazla yapınca tıkanırsın sonra

Arka planda sen farkında olmadan çalışan bi program olabilir sistem zorlanınca fan hızı artar ses yapar bu beni laptopda da oluyo ama ben pc ye yüklenince olduğu için normal karşılıyorum pc mde ise hiç olmayan bi olay onda sürekli aynı ses sabit herhalde onun sistemi kendine has yani eğer sen yüklenince oluyosa yani ağır bi işlem başlatınca bi süre sonra normaldir diye düşünüyorum yok kendi kendineyse zorlayan bişey vardır

S.a Öncelikle sunu diyelim lga fanlarda anakart ısınmalarında fan hızı artıyor. Eger fan tam oturmus ise fandan yanık kokusu gelmiyorsa sıkıntı yok o kadar dert etme saygılar

Katılıyorum,çok da kafaya takmamak lazım.

ilk acılısta benim fanlarda iyi ses cıkarıyor ama 3-4 dk da geciyor.Arastırdım kıs ayındayız soguklardan olabilirmiş.Yazın yoktu zaten :D

bende de fan ses yapıyor 3 dk sonra kesi yor yeni fan takdım oda ayi yai sogukdan desem yeridir...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...