Jump to content

W10 Iot Ent./ltsc 2021/22h2 şubat 2024 4in1 Lite Ventoy Uyumlu 4gb

amd_turkey
 Share

Recommended Posts

amd_turkey, 2 saat önce yazdı:

Bu arada hem mbr hem uefi 

Hem ventoy hem rufus uyumludur

Eline sağlık üstadım, doğru olanda herkesin bildiği yöntemlerle kurulabilen sistem yayınlamaktı zaten.

• Like 1
  • Thanks 1

Doğru değil de ideal olan diyelim :)

Gerçi gene tam uslanmadım. PE sistem altyapısı ile verdim. PE sistem ile, 78 setup üzerinden kurabilirler. 

Başkan rufus artık yetersiz, genel olarak konuşursak, ameleliğin lüzumu yok . Yeni yöntemleri öğrensinler diye böyle yapıyorum. 

Şimdi kızıyorlar ama öğrenince dua edecekler.. 

• Like 1

amd_turkey, 33 dakika önce yazdı:

Doğru değil de ideal olan diyelim :)

Gerçi gene tam uslanmadım. PE sistem altyapısı ile verdim. PE sistem ile, 78 setup üzerinden kurabilirler. 

Başkan rufus artık yetersiz, genel olarak konuşursak, ameleliğin lüzumu yok . Yeni yöntemleri öğrensinler diye böyle yapıyorum. 

Şimdi kızıyorlar ama öğrenince dua edecekler.. 

PE'yi yıllardır aşılamaya çalışıyoruz ama sonuç olumsuz :D 

• Thanks 1

blacktiger5, 13 dakika önce yazdı:

@bensuslu11 yazdığına göre oem dosyasını silmezsek virüslü müydü yani? bilmemek ayıp değil zaten üyeyim :)

Virüs falan değil. Sistem dosyasını sildiği için bazı antivirüsler virüs olarak görebilir. 

blacktiger5, 1 saat önce yazdı:

rufus ile yazdırma yaparken,defender adlı exe de virüs çıkıyor, inşallah bilgisayarlarımıza virüs girmez.

Tartışmanın uzamaması için iletileri kaldırdım.

Vip üyelerimiz, yaptığı çalışmalar ile forumda takdir kazanmış ve bilgili kişilerdir. Bu rütbenin suistimali durumunu yaşamadık... Yılların modifiye sistem paylaşılan forumuyuz, normal üyelerden bile böyle bir skandala henüz şahit olmadık.

Bu tür sistemlere aşina olanlar ve katılımsız program kullananlar az çok sisteme müdahale eden yamaların, scriptlerin, autoit ile kodlanmış yardımcı uygulamaların virüs olarak algılandığını görmüştür.

Kullanmaya devam edebilirsiniz yada çalışmayı silebilirsiniz... Veya gerçekten sıkıntılı bir durumla karşılaştıysanız konu sahibi ile iletişime geçebilir hiç biri olmadıysa direk yönetime raporlayabilirsiniz. 

Heyecanla yanlış anlaşılmalara neden olacak tartışmanın içine girmeyelim... İyi forumlar :good: 

• Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1

• amd_turkey changed the title to W10 Iot Ent./ltsc 2021/22h2 şubat 2024 4in1 Lite Ventoy Uyumlu 4gb

sandisk 128 flaşh bellek almıştım a101 den gayet süper bunu koyacağım yanına da sabit kurduğum isoları içine başka bişiler daha eklersek süper olur 2 ventoy usb birde makay multiboot 3 adet multiboot flaşh içindeki kurulum metotları güzel baya işe yarıyor bununla 5 diski birden formatlarım çok iyi teşekkürler üstadım iyi forumlar.

amd_turkey, 9 saat önce yazdı:

Yok yav. aşağılamayın adamı. Vaveyla nın kimseye zararı yok. kendince faydalı olmaya çalışıyor. Biraz çılgın biri olsa da böyle kabul edip bağrımıza basacağız. Yanlış anlamış.

Siz de, beni zararsız bir deli yaptınız iyice ama olsun. :) :) :)

• Haha 1

va7eyla, 28 dakika önce yazdı:

Siz de, beni zararsız bir deli yaptınız iyice ama olsun. :) :) :)

Ben senin hakkında kötü bir şey demedim, yazmadım. Eski takma adın zaten delinim :)

Çılgın demek, başında huni gezen deli demek değil. Aykırı fikirleri olana da çılgın diyoruz. Genelden farklı davranış gösterene de çılgın diyoruz vs vs.. 

Arkadaşa da alınganlık yaptığını, yarın bir gün gene böyle bir şey olsa yine alınganlık yapabileceğini belirtmek için böyle kabul edip bağrımıza basacağız dedim. 

Gayretini takdir ediyorum. Allah yolunu açık etsin. 

• Like 1

amd_turkey, 7 dakika önce yazdı:

Ben senin hakkında kötü bir şey demedim, yazmadım. Eski takma adın zaten delinim :)

Çılgın demek, başında huni gezen deli demek değil. Aykırı fikirleri olana da çılgın diyoruz. Genelden farklı davranış gösterene de çılgın diyoruz vs vs.. 

Arkadaşa da alınganlık yaptığını, yarın bir gün gene böyle bir şey olsa yine alınganlık yapabileceğini belirtmek için böyle kabul edip bağrımıza basacağız dedim. 

Gayretini takdir ediyorum. Allah yolunu açık etsin. 

Yorumlarınız ve anlayışınız için teşekkürler. Fakat kullandığım nick = de7inim = devinim // Türkçesi = Devinme eylemi, devinme. // Çılgın'ın ingilizcesi = Crazy ve ben crazy kullanmadım. // del7erly diye bir nick kullandım ama onu da ben uydurdum, öyle bir kelime yok. Edit = Bu arada çılgının anlamını biliyorum ama zararsız felan deyince deliye yorumladım. 

Edited by va7eyla
  • Thanks 1