Jump to content

Windows 11 Booster Edition Iot Enterprise Ltsc 2024- 23h2

bensuslu11
 Share

Recommended Posts

Posted (edited)

İndirme Linkleri paylaşılmıştır. bekleyen arkadaşlar indireebilir..

Please register to see this content.

Not: ESD SIKIŞTIRMA YÖNTEMİ KULLANILMIŞTIR. HATALAR DÜZELTİLEREK TEKRARUPLOAD EDİLMİŞTİR..

Edited by bensuslu11
  • Like 4

Windows yüklemesi beklenmeyen bir hatayla karşılaştı yükleme kaynaklarının erişebilir olduğunu doğrulayın ve yükleme işlemini yeniden başlatın               hata kodu 0xC0000005                              kardeşim sanalda deneyip öyle paylaşım yapsan hash değer md5 değer doğru

Posted (edited)
TonTas27, Bir saat önce yazdı:

Windows yüklemesi beklenmeyen bir hatayla karşılaştı yükleme kaynaklarının erişebilir olduğunu doğrulayın ve yükleme işlemini yeniden başlatın               hata kodu 0xC0000005                              kardeşim sanalda deneyip öyle paylaşım yapsan hash değer md5 değer doğru

Denedim kardeşim. Sağlam. Sanırım sen rufus kullandın. Lütfen ventoy ile kurulumu deneyin. Ayrıca hata kodu 0xC0000005 disk hatasıdır. Muhtemelen diskiniz bozuk. 

spacer.png

Edited by bensuslu11
  • Like 1
  • Thanks 1

bensuslu11, 6 dakika önce yazdı:

Denedim kardeşim. Sağlam. Sanırım sen rufus kullandın. Lütfen ventoy ile kurulumu deneyin

Windows yüklemesi beklenmeyen bir hatayla karşılaştı yükleme kaynaklarının erişebilir olduğunu doğrulayın ve yükleme işlemini yeniden başlatın               hata kodu 0xC0000005                              kardeşim sanalda deneyip öyle paylaşım yapsan hash değer md5 değer doğru Rufus kullanmıyorum kardeşim dism++ kalıp tak dedim install wim olmuyor fakat dism++ araçlar imagex install wim dışarı attım install wim 6.3 oldu kardeşim dism++ kalıp takılıyor en iyisi orjinal sürüm beklemek

Başka arkadaşlar deneyebilir  paylaşim belki ben hata alıyorum

Posted (edited)

Arkadaşım. Ben özel bir sıkıştırma yöntemi kullandım. İmagez yada dism ++ ile çıkaramazsın. Eğer çıkarmak istiyorsan- ntlite ile dışarı aktar seçeneği yapmalısın. Ama bu kez İnstall. Wim boyutu büyüyecektir ntlite dışarı çıkart, çıkarttığın install.wim ile benim install.wim değiştir. Tekrar iso oluştur. Bu kez dism ++ kurabilirsin . Benim install.wim salt okunur şeklindedir. Ghost spectre yazılımlısının kullandığı sıkıştırma yöntemidir

Edited by bensuslu11
  • Like 1

Gayet stabil ve şuan sorunsuz çalışıyor. İşletim sistemini bununla değiştirdim.  WinPe ile kurulum yaptım. Kurulum sırasında hata verdi. WinPe ortamında diski biçimlendirip tekrar kapatmadan WinPe ortamında 78setup ile denediğimde kurulum gerçekleşti.  Teşekkürler.

1.jpg.13f00601c1e96eb33af891fd745adf1c.jpg

Edited by ozkan_z06
  • Like 3

ozkan_z06, 1 dakika önce yazdı:

Gayet stabil ve şuan sorunsuz çalışıyor. İşletim sistemini bununla değiştirdim.  WinPe ile kurulum yaptım. Kurulum sırasında hata verdi. WinPe ortamında diski biçimlendirip tekrar kapatmadan WinPe ortamında denediğimde kurulum gerçekleşti.  Teşekkürler.

Eğer bu sıkıştırma yöntemi sorun çıkarıyorsa , klasik yöntem esd sıkıştırma yaparak tekrar upload edebilirim

• Like 2

Bu hatayı daha önceden hazırlamış olduğun Ghost spectre de de vardı. Sonra düzenlemiş olduğun Ghost sürümlerinde böyle hataya rast gelmedim. Bence denemende fayda var. Bu hatayı ben 3 defa aldım. alternatif denemelerden sonra kurulumu gerçekleştirdim. Bence HDD sorunu değil.

• Like 1
  • Thanks 1

ozkan_z06, 5 dakika önce yazdı:

Bu hatayı daha önceden hazırlamış olduğun Ghost spectre de de vardı. Sonra düzenlemiş olduğun Ghost sürümlerinde böyle hataya rast gelmedim. Bence denemende fayda var. Bu hatayı ben 3 defa aldım. alternatif denemelerden sonra kurulumu gerçekleştirdim. Bence HDD sorunu değil.

Paylaştığım duvar kağıtlarını beğendin mi? Ön hazırlık yapıyorum yeni sürümler için . Beğendiğiniz duvar kağıtları varsa paylaşırsanız sevinirim. Sisteme entegre etmek istiyorum 

• Like 2

StartAllBack için özellikle türk bayrağı logosu ve birkaç tane walpaper ekledim. Walpaper kullanıcıya göre beğeninirlik değişir. Elimdekilerden beğendiklerimden birkaç tane ekledim. 

• Like 1

ozkan_z06, 3 saat önce yazdı:

Gayet stabil ve şuan sorunsuz çalışıyor. İşletim sistemini bununla değiştirdim.  WinPe ile kurulum yaptım. Kurulum sırasında hata verdi. WinPe ortamında diski biçimlendirip tekrar kapatmadan WinPe ortamında 78setup ile denediğimde kurulum gerçekleşti.  Teşekkürler.

TonTas27, 4 saat önce yazdı:

Not: ESD SIKIŞTIRMA YÖNTEMİ KULLANILMIŞTIR. HATALAR DÜZELTİLEREK TEKRARUPLOAD EDİLMİŞTİR..

• Like 1

Kardeşim bu yeni yapmış olduğun esd olanda da sorun devam ediyor. Farklı yöntemlerde de denedim 3 farklı hata aldım. İmajdan eski sisteme döndüm. Birde nlite ile ben bakayım.☺️

1. 0xC0000005  hata kodu.

2.2024-03-24_105503.png.c9ec3f963c3d97622fae9d616e61125a.png

3.2024-03-24_112639.png.b95d8e1fe1f400f21d66add63a49f51a.png

bensuslu11 kardeşim Sistemi yeniden wim e çevirerek birkaç düzenleme yaptım. Hiçbir sorunla karşılaşmadan kurulum gerçekleşti.

Nlite son versiyonu çıkmış bunu kullandım. (NTLite v2024.3.9819 X64)
Birkaç güncellemeyi onayladım.(Resimdeki alttan 3 tanesini işaretledim.) 

1.png.ade9623ce170d6e57d075032cf9e8d32.png
Ayarlardan NetFramwork 3.5 aktif ettim
Kendi bilgisayarımın tüm driverlarımı entegre ettim. Benim için kolay olsun diye.
AutoUnattend.xml dosyasını Q klavyeyi başlangıçta ve kurulumda F klavye olacak şekilde ayarladım.
Wim olacak şekilde ISO olarak kaydettim. 

Bu sistemi kurarak imajımı güncelledim. 

Posted (edited)

Sanırım dism ++ ile yedek almalıyım bu kez. Hatanın sebebini anlasam çözüm bulacağım. Sanal makinaya normal kurulumda ben hata almıyorum

Edited by bensuslu11

alcalmc, 3 saat önce yazdı:

bunun defendersiz ve ofis içermeyen sürümü olacakmı...

Evet. Şuan onun çalışmasını yaptım. Son testleri yapıyorum. Ram kullanımını 8gb ram sistemde 0,9gb kadar düşürdüm. Yakında paylaşacağım 

• Like 4
  • Thanks 1

• bensuslu11 changed the title to Windows 11 Booster Edition Iot Enterprise Ltsc 2024- 23h2