Jump to content

Windows 11 Booster Edition Iot Enterprise Ltsc 2024- 23h2

bensuslu11
 Share

Recommended Posts

bensuslu11, 7 saat önce yazdı:

Bakalım. İki sürüm yayınlarım en olmadı, office entegreli ve entegresiz. Office kurmayı bile beceremeyenler var grupta 

Ne zaman Geliyor Sistemler Bekliyoruz bensuslu11

Anlaşıldı bensuslu11 bu kadar beklediğine göre tek iso içerisinde hem ofisli hemde  sade sürüm geliyor gibi. Sandıklar kaldırıldı, oylarda sayıldı, testlerde bitmiştir herhalde. Sorun yok değil mi?

• Haha 2

yigitonur, 7 saat önce yazdı:

Üstadlar bu sistemi kurdum, çok güzel çalışıyor. Crack olayını nasıl çözebiliriz ? Hem OS için hem MS Office için ?

Nasıl kurdunuz ben o kadar uğraştım kuramadım.

Arkadaşlar yarın istanbula yola çıkacağım. Sonra ankaraya gideceğim. 2 gün ankarada geçireyim ve döneceğim . Şuan ön hazırlıklarım bitti sırf yayınlamak için upload etmek istemem. Kimseyede küfrettirecek söz bırakmak istemem. İçime sindiğinde paylaşacağım ve emin olun memnun kalacaksınız beklediğinize

• Like 3

bensuslu11, 5 saat önce yazdı:

transparan efekti için bu dosyayı indiriniz. 

açıklama beni oku.txt içinde mevcuttur. 

Please register to see this content.

Kaldırmak için ne yapmamız lazım? Direk elle silince izin vermiyor, ayrıca orijinal explorer dosyasının yerine geçtiği için unlocker programı ile silsem bile sistem yeniden başlatılınca explorer hatası verebilir.

• Like 1

xpity, 56 dakika önce yazdı:

Kaldırmak için ne yapmamız lazım? Direk elle silince izin vermiyor, ayrıca orijinal explorer dosyasının yerine geçtiği için unlocker programı ile silsem bile sistem yeniden başlatılınca explorer hatası verebilir.

Herhangi bir sıkıntı olmuyor merak etmeyin

• Like 1

bensuslu11, 14 saat önce yazdı:

Herhangi bir sıkıntı olmuyor merak etmeyin

Arkadaşlar transparan efekt için sistem32 ye kopyalamış olduğumuz "ExplorerBlurMica.dll" dosyasını IOBit Unlocker ile sildiğimizde herşey normale dönüyor. Sıkıntı yok. 

Edited by ozkan_z06
  • Like 1

Diskleri sildim ve kurulumu başlattığımda "disk alanı en az 52 gb. olmalıdır" gibi bir uyarı aldım ve kuramadım. Bir çözümü var mı yoksa diski 55 veya 60 gb. yapsak çözülür mü? 

kerem2018, 16 dakika önce yazdı:

Diskleri sildim ve kurulumu başlattığımda "disk alanı en az 52 gb. olmalıdır" gibi bir uyarı aldım ve kuramadım. Bir çözümü var mı yoksa diski 55 veya 60 gb. yapsak çözülür mü? 

Evet çözülür, en az 60 gb ayarlayın. 

• Like 1

TonTas27, 23.03.2024 - 22:59 yazdı:

Windows yüklemesi beklenmeyen bir hatayla karşılaştı yükleme kaynaklarının erişebilir olduğunu doğrulayın ve yükleme işlemini yeniden başlatın               hata kodu 0xC0000005                              kardeşim sanalda deneyip öyle paylaşım yapsan hash değer md5 değer doğru

Ben de Kurulumda %3 de iken aynı kod lu hatayı aldım ve kurulum yapılmıyor...

• Like 1

mertank, 46 dakika önce yazdı:

Ventoy ile kurulum deneyin. İndirme yaparken idm kullanın

Şuanda resmi olmayan bir sürüm yayınlandı. Belki onu yapabilirim

cuneyt78, 15 dakika önce yazdı:

üstad, windows 11 24h2 iot enterprise ltsc hazırlığı var mı?

• Like 3

mertank, Bir saat önce yazdı:

zaten ben dosyalarımı hep idm ile indiriyorum

Arkadaşlar sıkıştırmadan kaynaklı bir sorun var sanırım. Ntlite ile indirdiğiniz dosyayı mounth edip tekrar wim yaparak isoya dönüştürürseniz sıkıntı ortadan kalkıyor. Bilginize... 

mertank, 9 saat önce yazdı:

bensuslu11, 22.03.2024 - 21:05 yazdı:

Windows 11 Booster Edition Iot Enterprise Ltsc 2024

DİKKAT !!!
Bu konu başlığı sürekli  HATA DÜZELTMELERİ YAPILIP VE YENİ ÖZELLİK VE GÜNCELLEMELER  EKLENEREK

yapılan değişiklikler sürekli konu başlığı altında versiyon numarası ve sürümü yazılarak yeni iso kalıbı paylaşılacaktır. 
not: transparan efekti yeni versiyonda paylaşılacaktır. Şuanki versiyonda eklemedim.  Tekrar upload ettiğimde yeni sürüme eklenecektir. 

23/03/2024 - 23H2 | Versiyon 1.0
- Windows 11’in sıkıcı varsayılan teması değiştirildi. 
- Windows OS 22631.3371 güncellendi. 
- NET Framework 4.8.1 Eklendi. 
- Startallback son sürüm Eklendi. Birkaç yeni başlat ikonu eklendi. 
- Microsoft Office 2021 LTSC eklendi. 
- AutoUnattend.xml eklenerek windows 11 sistem gereksinimleri atlatıldı. Bu yüzden sorunsuz bir kurulum için VENTOY kullanınız. 
- Kurulum sonrasında sadece kullanıcı adı oluşturmanızı isteyecektir. 
- Windows Defender devre pasif bırakıldı. 
- 

DUVAR KAĞIDINI İNDİRMEK İSTEYENLER SAĞ TIKLAYIP İNDİREBİLİR.

D

IMG_4718.gif.5d3f5b1971c445dd92f305f559393aea.gif

İçeriği Görüntüle

İndirme Linkleri

İSO BOYUTU : 5.62 GB

Not: ESD SIKIŞTIRMA YÖNTEMİ KULLANILMIŞTIR

bensuslu11, 26.03.2024 - 18:35 yazdı:

Evet. Şuan onun çalışmasını yaptım. Son testleri yapıyorum. Ram kullanımını 8gb ram sistemde 0,9gb kadar düşürdüm. Yakında paylaşacağım 

bensuslu11, 28.03.2024 - 01:04 yazdı:

Multilanguage olarak henüz bir düşüncem yok. ama talep olursa neden olmasın? brezilya ve portekizce talep olacağını hiç düşünmemiştim

cumartesine yetiştirmeye çalışırım. İçime sinmeden paylaşmak istemiyorum

bensuslu11, 02.04.2024 - 04:39 yazdı:

Bakalım. İki sürüm yayınlarım en olmadı, office entegreli ve entegresiz. Office kurmayı bile beceremeyenler var grupta 

bensuslu11, 03.04.2024 - 01:00 yazdı:

Arkadaşlar yarın istanbula yola çıkacağım. Sonra ankaraya gideceğim. 2 gün ankarada geçireyim ve döneceğim . Şuan ön hazırlıklarım bitti sırf yayınlamak için upload etmek istemem. Kimseyede küfrettirecek söz bırakmak istemem. İçime sindiğinde paylaşacağım ve emin olun memnun kalacaksınız beklediğinize

bensuslu11, 06.04.2024 - 18:52 yazdı:

Şuanda resmi olmayan bir sürüm yayınlandı. Belki onu yapabilirim

bensuslu11, 29.03.2024 - 02:42 yazdı:

Windows 11 Booster Edition Home Single Language 2024

Not: Transparan Şeffaf explorer efekti ekran kartı sürücünüzü kurunca gelecektir....

234425077_Windows10x64-2024-03-29-02-36-28.png.c59404b84e7a7178545a1d9822c98eb0.png

1381753540_Windows10x64-2024-03-29-02-36-49.png.667a9dad961134b9375d90f98abc7580.png1579335486_Windows10x64-2024-03-29-02-37-18.png.a20cda4f11033816a6ba141730341886.png

IMG_4718.gif.5d3f5b1971c445dd92f305f559393aea.gif

İçeriği Gizle

İndirme Linkleri upload ediliyor..

Dostum Bu Sürümleri Çıkartacakmısın.

• Like 1

bensuslu11, 03.04.2024 - 00:00 yazdı:

Üzerinden 4-5 gun geçmiş, yeni gördüm. Hayırlı seyahatler ve Bayramınızı kutlarım. Sanki üyelere Bayram ikramı sunacakmış gibi bir anlam çıkarta bilir miyiz? Hadi hayırlısı, kolay gelsin.

Edited by tomyblack
  • Like 1

tomyblack, 1 saat önce yazdı:

Üzerinden 4-5 gun geçmiş, yeni gördüm. Hayırlı seyahatler ve Bayramınızı kutlarım. Sanki üyelere Bayram ikramı sunacakmış gibi bir anlam çıkarta bilir miyiz? Hadi hayırlısı, kolay gelsin.

Olabilir dostum 😎 

gokanuysal, 2 saat önce yazdı:

Dostum Bu Sürümleri Çıkartacakmısın.

Evet kesinlikle çıkacak

• Thanks 1

Format atma zamanim yaklasiyor hadi bakalim yetistirebilecekmisin. Gec olsun guc olmasin.

Defender kapali olmasi tercihimdir. Dileyen sonra acabilir🤣 Edge keza cok kullanan yok gibi he birde Win 10 & 11 Ayni ISO içerisinde mümkün mu? Başka da bir tercihim yok, teşekkürler. 🤣. Yeminle dilenciye döndüm. İsteyenin 1 yuzu🤣

Edited by tomyblack

• bensuslu11 changed the title to Windows 11 Booster Edition Iot Enterprise Ltsc 2024- 23h2