Jump to content

400 Gb Lık Flash Beleğimi Biçimlendiremiyorum

eniyi27

Recommended Posts

çakma pionner sony nokia herşeyi gördük bir usb bellek kalmıştı kaza ile bende alcaktım nerdeyse aradım taradım forumlarda 4gb üstü atarsan ntfs formatı ile atar oda açmaz öle bişi yok deniyor hiç 400 gb lik usb belleğine 100 gb atmışmı arkadaş? bunun cevabını versin ben kendisinden o bellekten istiyorum göndersin bile ...

Arkadaşım o ssd dsik falan olmasın zira usb kullanıyorsa ya usb 3.0 olması yada extsata falan kullanması lazım cunku 400gb veriyle usb 2.0 kullanması mantık dışı. Birde 5 sene once bana çinden adamın biri 8gb sflash bellek getirmişdi tabi o zaman 8gb yokdu hemde kucucuk takdım gercektenden 8gb gosteriyor ama veri kopyalamaya çalıştıgım zaman 512mb kopyalayabiliyordu anlasılan çindeki vatandaş bunun firmwaresiyle falan oynamış kakalayacak adam arıyorlardı. Birde ben hatayda askerlik yaparken mp5 player ( mp5 diye birşey yok ) sattılar ustunde 10gb yazıyor sony falan tabi sadece giriş resmine sony yazmışlar ve tabiki bellegi 1gb :) Tabi ben yemem 40 50 ye aldım

bi yerde gormustum flashları 2 katına cıkarın bı program 1 se 2 gb 2 ise 4 gb a cıkaran bı program ama format attıktan sonra eskı halıne donyoduu kac gb gosterıyosada o kadar veriyi alıyoduu ama bölesını hıc gormedım nasıl bı flash dıskkmıs bu 400 gb anlamadım özel uretım heraldee :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...