Jump to content

Korsan Windows 7 Avı Resmen Başladı!

temmuz

Recommended Posts

• Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Bu av uygulamasına başka açıdan bakmak istiyorum.Windows 7 işletim sistemini şuan ev kullanıcıları için ideal gibi görünmekte ve bu sistemi ne internet kafe,ne serbest çalışan muhasebeciler,ne resmi acıdan hizmet yapan noterler ve nede resmi kurum ve kuruluşlar bu işletim sistemlerini kullanmıyorlar.Microsoft bu konuda geri kalmış ve bu uygulamadan kazançlı çıkamaz.

Yapılan bu uygulamalar yanlızca bireysel kullanıcılara karşı düzenlenmiş ataklar olup bu ataklarla Microsof bir kazanç ve rant peşinde koşması düşüncesi bana hakim oldu.Ben şahsen bu işletim sistemi ilk başta yayınlanan sürümünü indirip kurarak deneme imkanım oldu ve hantallığı ile ilk gözüme carpanlardan oldu ve yükleme sonucu harddiski faazla yemesi çok yer kaplaması buda ikinci gözlemlerim de belirledim.Hiç bir programı gönül rahatlığınla çalıtıramadığınız bu işletim sistemi niye bukadar çazip geliyor anlamış değilim.

Aklıma gelen fikirler bu ataklara yakalnmamak için:

1-Sistemi Harddisklerin tüm partları temizlenmiş bir şekilde formatla kurulması.

2-Kurulum ve direver işlemi bittikten sonra pc nizde trojan vs programla TROJ_DROPPER.SPX arayınız ve bu trojanı temizlemeye çalışınız bu trojan botnetler kullanıcıdan habersiz birçok işlem yapmaktadır.Belki kulanıcıyı microsof ağına bilgi verebilir.

3-Güncelleme seceneğini kapatınız.İllaki ben güncelleme yapmak istiyorum diyen cıkarsa yukardaki 1 ve 2 ci seceneklerden sonra bir güncelleme yapınız yapılan güncellene sonuda microsof tarafında ataklarla karşılaşmıyor ve tüm hizmetlerden rahat rahat faydalanmaya başlamışsanız hadi gene dört ayağa düşmüşsünüz demektir.Bundan sonra rahat iç huzurla kullanınız derim.

Bence en iyisi xp derim.

Konuyla alakası olmasa bile windows 7 kullanıcıların işine yarar bir uygulama bulup paşıma arz edeyim dedim.Daha önce böyle bir konu paylaşıldımı bilmiyorum belki işe yayar paylaşım olur.

Windows 7 Gizli Mod

Gizli Windows 7 modunu açın!

Win 7 hakkında her türlü detayı bildiğinizi mi sanıyorsunuz? Bu gizli modu görmeden karar vermeyin!

Windows 7 hakkında yazılıp çizilmeyen bir şey kalmadığını düşünüyorsanız hemen bu düşünceden vazgeçin. Çünkü Windows 7'nin çoğu kimsenin bilmediği gizli bir modu daha var: Godmode, yani Tanrı modu...

Öncelikle bu modu nasıl açacağınızdan bahsedelim: Yapmanız gereken çok basit. Masaüstünde yeni bir klasör oluşturun ve adını GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C} olarak değiştirin. Klasör farklı bir simge alacak ve adı "GodMode" olarak değişecek. İşte bu kadar basit.

Şimdi bu simgeye çift tıklayın ve işte sürpriz: Her birine ulaşmak için farklı yolları takip etmeniz gereken onlarca Windows 7 ayar seçeneği tek bir pencerede karşınızda! Bu seçenekler arasında İnternet seçeneklerinden AutoPlay'e, Donanım seçeneklerinden anti-virüs ayarlarına kadar hemen her şeyi bulmanız mümkün...Kaynakwh: Kaynakwh:

Unutmadan... Aynı işlemi Vista altında gerçekleştirmeniz de mümkün.

Eğer her şeyi doğru yaptıysanız, karşınıza çıkacak panel resimdeki gibi olacak.

20100103235923.jpg

Beni de yakaladı Bill amca :) 7emulation v4 ile aktivasyonu yapmıştım daha önce. yakalanınca "Windows 7 loader 1.7.7 by daz " ile tekrar aktive ettim. ondan sonra da windows genuine sitesine girip deneme yaptım ve windows'umun orijinal olduğunu öğrendim :p

Not: eğer daha önce kurduğunuz crack yakalandıysa ilk önce onu kaldırın. sonra başka bir crack deneyin.

Beni de yakaladı Bill amca :) 7emulation v4 ile aktivasyonu yapmıştım daha önce. yakalanınca "Windows 7 loader 1.7.7 by daz " ile tekrar aktive ettim. ondan sonra da windows genuine sitesine girip deneme yaptım ve windows'umun orijinal olduğunu öğrendim :p

Not: eğer daha önce kurduğunuz crack yakalandıysa ilk önce onu kaldırın. sonra başka bir crack deneyin.

yakaladıklarınada bişi yapamıyorlar ki baksana :rofl:

Windows_7_Loader_by_Daz.jpg

http://rapidshare.com/files/310424187/Windows7.Loader.v1.77.rar[/CODE]

Kardeş bu nedir ne içindir bilgi verebilir misin?

Konuyla alakası olmasa bile windows 7 kullanıcıların işine yarar bir uygulama bulup paşıma arz edeyim dedim.Daha önce böyle bir konu paylaşıldımı bilmiyorum belki işe yayar paylaşım olur.

Windows 7 Gizli Mod

Gizli Windows 7 modunu açın!

Win 7 hakkında her türlü detayı bildiğinizi mi sanıyorsunuz? Bu gizli modu görmeden karar vermeyin!

Windows 7 hakkında yazılıp çizilmeyen bir şey kalmadığını düşünüyorsanız hemen bu düşünceden vazgeçin. Çünkü Windows 7'nin çoğu kimsenin bilmediği gizli bir modu daha var: Godmode, yani Tanrı modu...

Öncelikle bu modu nasıl açacağınızdan bahsedelim: Yapmanız gereken çok basit. Masaüstünde yeni bir klasör oluşturun ve adını GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C} olarak değiştirin. Klasör farklı bir simge alacak ve adı "GodMode" olarak değişecek. İşte bu kadar basit.

Şimdi bu simgeye çift tıklayın ve işte sürpriz: Her birine ulaşmak için farklı yolları takip etmeniz gereken onlarca Windows 7 ayar seçeneği tek bir pencerede karşınızda! Bu seçenekler arasında İnternet seçeneklerinden AutoPlay'e, Donanım seçeneklerinden anti-virüs ayarlarına kadar hemen her şeyi bulmanız mümkün...Kaynakwh: Kaynakwh:

Unutmadan... Aynı işlemi Vista altında gerçekleştirmeniz de mümkün.

Eğer her şeyi doğru yaptıysanız, karşınıza çıkacak panel resimdeki gibi olacak.

20100103235923.jpg

Kardeş bu aktivasyonda ne işimize yarayacak acaba?

modlu bios kullanmıom ama loader yöntemiyle etkinleştirmiştim.

güncellemeyi yükledim.c deki grldr dosyasını silmiş.ama hala etkinleştirilmiş durumda.

hp dv6 1120 et windows 7 bios güncelleştirmesini yüklemiştim.acaba bu bios güncellemesi slic 2.1 tablosunu içeriyo merak ettim şimdi???

Posedion üyenin paylaştığı yorumdaki looderdir.Yorumuna bakarsınız.

Alttaki paylaşım da win 7 gizli ayarlarına ulaşmak isteyenler içindir,konu dışı olduğunu paylaşımda belirtmiştim ilgisini cekenler için bir uygulamadır.

ne alaka kel alaka kadar ilgisi var işte sanki yeni bişeyde :D

modlu bios kullanmıom ama loader yöntemiyle etkinleştirmiştim.

güncellemeyi yükledim.c deki grldr dosyasını silmiş.ama hala etkinleştirilmiş durumda.

hp dv6 1120 et windows 7 bios güncelleştirmesini yüklemiştim.acaba bu bios güncellemesi slic 2.1 tablosunu içeriyo merak ettim şimdi???

modelinin win7 yükseltmesi varsa zaten loader kullanmana bile gerek yoktiki :D bir boot fix at bakalım ne olucak..

dvd tak..win 7 i

repairde

komut isteminden

bootrec /fixboot

bootrec /fixmbr

diyip bide başlangıcı onarı seçersen tüm loaderlardan kurutulunur..

ok.grldr değilmi esas dosya pc yi yanıltan? o dosya şu an silinmiş durumda?onun haricindeki yöntem nedir?

son crackler gizli modda görünmryende var yada başka adda dedğimi yap boot crack sliciidr..dediğim yontem ..

valla dediğin yöntemi uyguladım önce bilgisayarı onarın kısmından komut istemini açtım

bootrec /fixboot

sonra da

bootrec /fixmbr

dedim

başarıyla neticelendi diye uyarı verdi komutların ardından

sonra başlangıcı onar dedim. ve yeniden başlattım hala etkinleştirildi dio.

bütün bunlardan sonra gerçekten biosta slic 2.1 var anlamı taşır mı?

not:programlara (slicloader ya da evereste) güvenmiyorum

valla dediğin yöntemi uyguladım önce bilgisayarı onarın kısmından komut istemini açtım

bootrec /fixboot

sonra da

bootrec /fixmbr

dedim

başarıyla neticelendi diye uyarı verdi komutların ardından

sonra başlangıcı onar dedim. ve yeniden başlattım hala etkinleştirildi dio.

bütün bunlardan sonra gerçekten biosta slic 2.1 var anlamı taşır mı?

not:programlara (slicloader ya da evereste) güvenmiyorum

pc 2009 modelse büyük ihtimal 2.1 daha beta sürecindeyken win7 2.1 slicli bioslar vistadan win7 yükselme amacıyla imzalanmaya başlamıştı boşu boşuna crack kullanmışsın :D slic dumpdtan herzman kontrol edin derim :D bios moddan once..

pc 2009 modelse büyük ihtimal 2.1 daha beta sürecindeyken win7 2.1 slicli bioslar vistadan win7 yükselme amacıyla imzalanmaya başlamıştı boşu boşuna crack kullanmışsın :D slic dumpdtan herzman kontrol edin derim :D bios moddan once..

alışkanlık :D

kısaca sadece key girmem yeterli mi?

yoksa sertifika da girmem gerekir mi?

evet 2009 haziran fabrika çıkışlı notebook

alışkanlık :D

kısaca sadece key girmem yeterli mi?

yoksa sertifika da girmem gerekir mi?

evet 2009 haziran fabrika çıkışlı notebook

oda sorumu bedava geşiş hakkın bile vardı win 7 e vista pre kullanıyosan...key ver sertifika yeterli seninki doğuştan modlu :D

oda sorumu bedava geşiş hakkın bile vardı win 7 e vista pre kullanıyosan...key ver sertifika yeterli seninki doğuştan modlu :D

bedava geçiş doğru ama 70 lira da kargo masrafı vardı.nasıl bedavaysa koskoca hp nin yaptığına bak.

korsana devam :D

Windows_7_Loader_by_Daz.jpg

http://rapidshare.com/files/310424187/Windows7.Loader.v1.77.rar[/CODE]

Kardeş ben bu programı indirdim çalıştırdım tüm tuşlar pasif ve daha küçük bir pencere çıktı. Statusta Unsupported yazıyor bios: ACRSYS yazıyor ve hala kaçak konumundayım her gün 1 kere geliyor uyarı.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...