Jump to content

Ekran Kartı Ile Ilgili Sorun Var !

leventttt

Recommended Posts

Sistemim de 2 tane windows xp yüklü..En son yüklediğim windowsa ekran kartı driverı yükledikten sonra bilgisayarı yeniden başlatığımda, başlangıçta siyah ekrana ve sonrası ekranın üst tarafına yakın yatay bir çizgi şeklinde görünüyor.Ekrandakileri bildiğim için öteki windowsla bilgisayarı açabildim.Format atacağım onu da yapamıyorum. Gene aynı şekilde ekranın üst tarafına yakın yatay bir çizgi şeklinde görünüyor.Bu yüzden güvenli modu dA deneyemiyorum.. ACİL YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM

Formatla felan uğraşma. Windows açılmadan önce F8 tuşuna bas. Güvenli modda başlat seçeneği ile bilgisayarı aç. ekran kartının driverini aygıt yöneticinden kaldır. Daha sonra güncel ekran kartı sürücüsü yada kendi driver CDsinden ekran kartı sürücüsünü yükle. bilgisayarı yeniden başlat. sorun ortadan kalkacaktır.

Haydi kolay gele !

Formatla felan uğraşma. Windows açılmadan önce F8 tuşuna bas. Güvenli modda başlat seçeneği ile bilgisayarı aç. ekran kartının driverini aygıt yöneticinden kaldır. Daha sonra güncel ekran kartı sürücüsü yada kendi driver CDsinden ekran kartı sürücüsünü yükle. bilgisayarı yeniden başlat. sorun ortadan kalkacaktır.

Haydi kolay gele !

Ekranı görmeden dediklerini nasıl yapayım.Ekran düzgün olsa zaten öyle yapacağım. İlk açılışta problem zaten..

benim amd phonem ii x4 955 BE işlemcim, ga-790xta-ud4 anakartım ve ati x1550 ekran kartım var.windows 7 yi yükledim. amd overdrive programını kurdum. Kurduktan sonra çalışoyordu. Windows 7 yüklendikten sonra otomatik ati x1550 ekran kartımı işletim sistemi gördü ve kurdu. Overdrive programı çalışıyordu. Arkasından ben ati x1550 nin 10.2 numaralı son güncellemesini yükledim. Amd overdrive programı şöyle hata verdi ve çalışmadı.

Microsoft visual runtime error hatası veriyor ve açılmıyor.Bunun nedeni ne olabilir cevaplar iseniz sevinirim. Ben güncellemeleri tekrar kaldırdım ve denedim bir daha açılmadı. Bunun nedenini bulamadım.Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...