Jump to content

Tivibu'ya Ilgi Büyük !

wmismail

Recommended Posts

tivibu-buyuk-talep-goruyor.jpg

Tivibu büyük talep görüyor

TT Net’ yeni hizmetiyle kullanıcılarına birçok alternatif sunuyor.

Seç & İzle servisi ile en beğenilen yerli ve yabancı filmler, popüler diziler, belgeseller, çocuk ve yaşam-eğlence programlarının bir arada bulunduğu servis internet kullanıcılarını cezp ediyor.

Bu servis ile Tivibu’nun geniş film arşivine istendiği zaman internet bağlantısı olan her yerde ulaşılabiliyor.

Tivibu Standard Plus paketle Seç-İzle servisinde sunulan yerli ve yabancı birçok TV kanalı takip edilebiliyor. Ayrıca farklı kategorilerde birçok programı herhangi bir ek ücret ödemeden defalarca izleyebilme olanağı da var.

İstenildiği an erişebilecek film arşivinden izlemek istenilen filmi, gün veya saat kısıtlaması olmadan defalarca izleyebilme imkanı da kullanıcılara sunuluyor. Tivibu ile izlenmekte filmi istenilen zamanda durdurup, başlatma; ileri-geri alabilme durumu dasöz konusu

Seç-İzle servisi ile yarım bırakılan bir filmi daha sonra dönüp kalınan yerden izlemeye devam etmek de mümkün.

Kaynak

http://www.beyazgazete.com/haber/2010/03/03/tivibu-buyuk-talep-goruyor.html[/CODE]

Mesela şu anda ttnet müzik sitesini sahip olduğunuz adsl tarifesine göre kullanıyorsunuz. 2 megabit bağlantısı olan sanırım silver üye 4 megabit olan gold üye idi. Televizyon olayındada böyle bir durum varmı? Bizde 4 megabit sınırsız bağlantı var her özelliği bize açıkmı acaba ? Yoksa ek ücret ödemek gerekiyormu?

Mesela şu anda ttnet müzik sitesini sahip olduğunuz adsl tarifesine göre kullanıyorsunuz. 2 megabit bağlantısı olan sanırım silver üye 4 megabit olan gold üye idi. Televizyon olayındada böyle bir durum varmı? Bizde 4 megabit sınırsız bağlantı var her özelliği bize açıkmı acaba ? Yoksa ek ücret ödemek gerekiyormu?

yanlış değilsem geçen öyle bir inceleiştim aylık sadece 1 tl idi.

Standart Üyelik

Yerli & Yabancı TV Kanalları

Ayda sadece 1 TL

Standart Plus Üyelik

ve Seç-İzle Servisi

Ayda sadece 4 TL

tabi ek özelliklere ek ücret ister mi? onu bilemem.

kullanıyorsan yada kullanan var mı biliyorsan kesin mi başka ek bir ücret istemedikleri. Zira paketleri inceledim de kirala-izle var. o da mı beleş. :dribble:

Valla kayıt oldum, 1 lira.

İzleyebiliyorum :) Tarifeler vs var mı bilmiyorum.

ve Seç-İzle Servisi

Ayda sadece 4 TL diyorda. seç-izle eklenirse 3 tl daha ekliyorlar galiba. açıklamasını okudumda başka bir ek ücret ödemeden kiraladığınız filmi 48 saat boyunca defalarce izleyebilirsiniz diyor. TTNET iyi birşey yaptı galiba ilk kez. gerçi şu sabit ücret konusunda telekoma yükleniyoruz ama işletmeye giden öğrencilerimiz var onlar teftişe gidiyorum her hafta insan kaynakları müdürü ile konuşuyoruz neden bu 11 tl'yi alıyor telekom dedim biz almak istemiyoruz ama devlet alacaksınız diyor dedi. Biryerde kadar vergi alıyor devlet bu kaynağı keser mi diye aklıma geldi dönüşte

ilgi büyük olsa ne olacak

şu ttnetin adam gibi gide bi işi yokki

yakında bunda da yeni şeyler çıkar

yeni sorunlar çıkar

ben interneti ilk aldığımda 6 ay 30 tl sınırsız idi

fatura geldi bi baktım

ilk ay 63 tl

ikinci ay 52 tl

üçüncü ay 45 tl

dördüncü ay 35 tl

eeeeeee bu nasıl tarife böyle

Bence güzel bi hizmet oldu ne kadar ttneti sevmesemde ayrıca 1 lira ile hemde 1 mgbit internette yayınlar takılmadan geliyor sırf national geographic bile izlemek güzel en azından maçlarda ntvspor startv vs şifre girmez tvkartı olamyanlarada alternatif daha ne olsun bence bu servis çok iyy oldu şuan gayet memnunum bende izliyorum.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...