Jump to content

Msn'de çoklu Titreşim Göndrmk Için Reg Ayarı Varmı

Recommended Posts

Yardımcı olmak isterdim; fakat bende deepfreeze var.

Nasıl yapabilirim diyorsan: İlk önce msn discovery programını indir. Daha sonra repack ile capture yap. Ama sadece titreşimi seç, diğerlerini seçersen onlarda capture olur.

Reg kaydı ile olmaz. Programı patchlemen lazım. A-Patch işini görür. Veya mess patcher.

Valla bende belki vardır diye sordum.Çoklu msn'de basit bir reg kaydı ile oluyorsa bununda hayli hayli olması gerekir diye düşünüyorum yani.Bence elbet vardır ama bilen yoktur.

Reg kaydı ile olmaz. Programı patchlemen lazım. A-Patch işini görür. Veya mess patcher.

aynen adminimin dediği gibi a patch işini görür veya forumdaki bazı arkadaşlarımızın yaptığı katılımsız msnlerde var ben her msni kurduğumda sınırsız titreşim geliyor...

• Administrator
Valla bende belki vardır diye sordum.Çoklu msn'de basit bir reg kaydı ile oluyorsa bununda hayli hayli olması gerekir diye düşünüyorum yani.Bence elbet vardır ama bilen yoktur.

Sen registry'nin ne işe yaradığını bilmiyorsun. Sihir değil registry. Adam programına titreşim için yasak koymuş. Niye bir registry kaydına bağlasın?

Sen registry'nin ne işe yaradığını bilmiyorsun. Sihir değil registry. Adam programına titreşim için yasak koymuş. Niye bir registry kaydına bağlasın?

Eee sonuçta çoklu msn'ede yasak koymuş.Bu MultipleInstances ne ayak o zaman ?

ben Nudgets Tools Scripts yüklüyorum yükledikten sonra Nudgets Tools Scripts Disabled diyor ne yaptıysam açamadım sorun nerde acaba ??

Scriptler>nudges tool script>enable yaptın mı?

öle bi şeçenek yoktur ki sadece yanında çalışıyor yazıyor ama çalışmıyor işte :wacko:

Nasıl olmaz yahu ben kullanıyorum bence sen bulamıyorsun. Ana msn penceresinde script işareti var böle üç küp şeklinde. ona bas. orda nudges tools script' e tıkla sağa açılan pencerede enableyi göreceksin.

Nasıl olmaz yahu ben kullanıyorum bence sen bulamıyorsun. Ana msn penceresinde script işareti var böle üç küp şeklinde. ona bas. orda nudges tools script' e tıkla sağa açılan pencerede enableyi göreceksin.

tamam şimdi oldu arkadaşım sağol :D ben tercihlere giriyordum ordan bakıyordum....

tamam şimdi oldu arkadaşım sağol :D ben tercihlere giriyordum ordan bakıyordum....

Allahım şükürler olsun. :D Önemli değil kardeşim. Yardımcı olabildiysem ne mutlu. ;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...