Jump to content

Ekran Görüntüsü Kaydedici,düzenleyici,sunum 7in1

casira

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar ben bu AMS programını sevmeye başladım :D

Ekran Görüntüsü kaydedip düzenleyip sunum yapıcı programları ele aldım.

Bu programlardan misal olarak Bluee life hocamız Demo Builder ile Aero Studio ile Multiboot yapımını,

Talha 252 arkadaşımız AİO derslerini İnstant Demo ile hazırladılar.Bunlar aklıma gelenler.

AİO yapımı olarak sizlere 7 programın içinde bulunduğu bir paket hazırladım.

Paket tasarımı bana aittir içindeki programlar forumdan alıntıdır.(Yapımcı ve paylaşımcılara teşekkürler)

Paket İçeriği ve Resimleri

r76545.png

25ixgk5.jpg

28k331t.jpg

b7f7n8.jpg

2ns52s2.jpg

2dr5dmw.jpg

vqgnzn.jpg

wtvgaw.jpg

192iaq.jpg

Download Linki

http://www.multiupload.com/L4I9QO57U5[/CODE]

İndireceğeniz Dosya İSO Dosyasıdır.CDye yazdırıp veya Sanal Sürücü Programları (Ultra İSO,Power İSO,Daemon Tools,Alcohol vb.) ile kullanabilirsiniz.

Boyutu: 125.6 MB olup içindeki FasStone Capture hariç hepsi katılımsızdır.

NOT: BB FlashBack Pro programı katılımsız kuruluyor fakat açınca serial istiyor bunları girdiğinizde kabul ediyor full kullanıyorsunuz

[CODE]EXACTLY
12345-67891-12223-33333-3333[/CODE]

Güle Güle Kullanın.

KULLANIMI HAKKINDA BİLGİLER

İlk açıldığında soldaki 1,2,3,4,5,6,7 rakamlarına tıklarsanızı rakamların karşısındaki programın olduğu sayfaya gider.Bu açılan program sayfasındanda svoobo.png resmine tıkladğınızda program kurulur.

En alt sağ ve sol köşelere gidince ileri ve geri butonunu görürsünüz 2ykz69h.jpg ve 359y2yu.jpg.

Sağ Üst köşeye gelince 2eg61ps.jpg gördüğünüz bu resim karşınıza çıkar ve bastığınızda program kapanır.

Tamam Iso çalışıyor sıkıntı yok, lakin menü açılınca hangi butona basarsanız basın, hiçbiri işlev yapmıyor.

İlk açıldığında soldaki 1,2,3,4,5,6,7 rakamlarına tıklarsanızı rakamların karşısındaki programın olduğu sayfaya gider.Bu açılan program sayfasındanda svoobo.png resmine tıkladğınızda program kurulur.

En alt sağ ve sol köşelere gidince ileri ve geri butonunu görürsünüz 2ykz69h.jpg ve 359y2yu.jpg.

Sağ Üst köşeye gelince 2eg61ps.jpg gördüğünüz bu resim karşınıza çıkar ve bastığınızda program kapanır.

Kusuruma bakmazsanız bir eleştiride bulunmak istiyorum.

Yaptığınız çalışmanın hakkı ödenmez, inanın benim olduğu gibi, bir çok arkadaşımızında yüzünü güldürdünüz.

Lakin hazırladığınız Autoplay tabanlı çalışmanızı, birazdaha kullanışlı ve anlaşılır kılabilirdiniz diye düşünüyorum.

Gördüğünüz üzere, programla beraber birde kullanım klavuzu sunmanız gerekti.

Umarım sizi kırmamışımdır, daha sağlıklı üreimler adına önerimi sundum.

Emeğiniz için teşekkür ederim, iyi çalışmalar.

Eleştiriniz için teşekkür ederim. Aslında dünkü sorduğunuz sorudan sonra keşke dedim kullanım kuılavuzu koysaydım ama emin olun çok kolay kullanımı var.Bundan sonraki çalışmalarda inşaallah kullanım kılavuzu yerleştireceğim.

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...

bu programların bir kısmını kullanıyorum. bir cd de toplu olması iyi oldu. keşke iso olmasaydı artık bu halıyle sanal makınada kullanacagım. teşekkürler güzel bir paylaşım.

İso arşivini klasöre çıkartıp o şekilde exe dosyasını çalıştırarakda kullanabilirsin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...