Jump to content

Bilgisayarınız Konuşsaydı Size Ne Derdi?

feri

Recommended Posts

"Kendine acımıyorsun biliyorum ama ben makinayım biraz bana acı, bırakta rahat rahat uyuyayım, seni özleyecek vakti tanı bana, bilmiyorum ne bekliyorsun başımda bu kadar, ben senin derdinin ilacı değilim." şeklinde yakınırdı, bilse onu ne kadar sevdiğimi, onu yanlız bırakmamak için başında nöbet tuttuğumu, anlatabilseydim içimdeki çoşkun ırmağın onsuz dinmeyeceğini. Makina işte anlamıyor. :)))

• Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Allah belasını versin senin gibi sahibin,beni üreteninde beni sana satanında ta......derken bende fişini çekerdim oracıkta apışıp kalırdı :D

Neden beni hor kullanıyorsun her yerime virüsleri bulaştırıyorsun,yeter artık devamlı format yemekten bende sizin emrinize amadeyim,sıkıldım sürekli format yemekten.Ne beynim (HDD) nede zekam (RAM) kalmadı artık yeter,seni bağlıyorum sanal aleme (İNTERNET) seni sevenlere kavuşturuyorum (MSN) insan gibi kullan beni hasta etme(virüs bulaştırma)de sana hizmet vereyim der senin pc in.

Oramla buramla uğraşma (donanım) gözümü karartın (ekran kartı) kalbimi yıktın (işlemci) kolumu (klavye) bacağımı (maus) sana el uzattım (usb) yaktın beni usta (i/o chip seti) sana nasıl hizmet vereyim şimdi.Gövdem (mainboard) gitmiş beynim (HDD) kalmış ne yarım ben sana.Dikkat et de her yerim sağlam olsunda görevimi yapayım ey insan oğluna.Derim ben sana.

"BENİ YIKA!"

:p

Seni ançak kuru temizlemeci paklar :dribble:

beni masanın altına bağlamaktan vazgeçsende bir kasa uydursan artık ...

Ne o dubleks bir kasamı istiyorsun,yaparız sana bir dublex kasa(modifiye) merak etme. :drinks:

ya yiter ya yiter ya. beynim gitti arkadaş. herşeyim var beynim yok.

derdi sanırım

Kaç Gb beyin istersin hemen takalım sana. :whistle:

Keşke ayaklarım olsaydı diye sitem ederdi. :yahoo:

Senin ayaklarını anaçak bill amcam takar merak etme.Kaç numara (xp) istersin yada yeni üretimmi (win7) istersin hemen kayda alalım sonra adresine yolluyaylım,sakın sahte (fake) adres vermede ayakların sana rahat ulaşsın. :yahoo:

artık senin deneme tahtan olmaktan sıkıldım ya şu ramleri performans rami değiştir yada hepimizi at çöpe sende kurtul bende. hata vermekten bıktım usandım hiç oralı olmuyorsun gönderme diyip duruyorsun :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...