Jump to content

Way Ttnet Way Uyanıksın

fatih7998

Recommended Posts

Arkadaşlar ttnet'e bir ay önce sınırsız yani 49 tl'lik olan varya işte ona üye oldum masadaki vatandaş kampanya var dedi o 49 tl'lik şimdi kampanyada 6 aylığına 25 tl dedi iyi dedik 2 lirada kablolu modem oda iyi toplam 27 bak dedi bide şöyle bir kampanya var dedi aylık 35 tl'ye 1 yıllığına uzatabilirsin yani 25 tl verip 6 kullanacağına dilersen 1 yıllığına aylık 35 tl olan kampanyayıda kullanabilirsin tamam dedik

şimdi asıl toplam 35 tl

Modem parası kablolu 2 tl

Şimdi asıl sorun burada

ilk aylık yüksek geliyor ya onuda dedi ttnet aylık 2 liraya bağladı normal internet fiyatın geliyo dedi

Tamam ben 39 tl artı 10 lira telefon aboneliği okey dedik

Bu gün fatura ödemeye gitti internet fiyatı 72 lira çıkmasınmı işte bana sürpriz bu konu hakkında detaylı bilgisi olan arkadaşlar yazarlarsa sevinirim...

ben ttnette calısıyorum sımdı soyle bırsey war ttnet ı ayın kacında baglattınız ve aldıgınız paket 12 ay 3 tl daha sonra 49 tl lık paketmı

ayın tam kacınd baglantıgınız ogrenebılırsem yardımcı olurum sıze verılen a4 kagıdında yazar

suffe: Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz.

Bu gayet normal her zaman ttnet kazıgı gecmıs olsun

senın yıne az gelmıs bana 125 tl geldı ılk fatura

arkadassım bılıp bılmeden konusma bu ıste kazık falan yok sen alırken sana anlatılmadıysa ılk faturanı gdıp kafasına vursaydın

ben herkese anlatıyorum kurusu kurusuna

arkadaslar o zman size soyle anlatayım bayıye geldınız ılk 6 ay 9.90 tl 4GB lımıtlı ınt almak ıstedınız ve ayın dıyelımkı 12 sı bırde kablosuz modem aldınız ayda 2 tl 24 ay toplam malıyet 48 tl kablolu ıcınde 24 tl toplam 24 tl de uye olma ucretı var buda sızden 12 ay boyunca 2 tl eklenıyor faturanıza yanı 2 tl uye olma ucretı 2 tl de modem ucretı toplam 4 tl bunu sınırlıda alsanız odersıznı sınırsızda alsanız odersınzı

bayıdekı arkdas ıslemını yaptı modemınızı verdı o gunden ıtıbaren faturanız baslıyor fakat ttnet ılk faturayı pesın alır ben ayın 12 sınde baglattım bugun ayın 12 sı 1 ay oldu dıye bırsey yok ayın 12 sınden ay sonuna kadar olan ucret gunluk olarak ısler yanı 29 tl yı 1 ay oduyorsanız 29/30= 0.96 yanı 1 tl dıyelım ayın 12 sınde baglatmıstık 30-12=18 tl ılk faturanız + 2 tl uye olma ucretı + 2 tl modem ucreti =22 TL

(fakat burda soyle bırsy war 30 gune 4 gb ise 4000mb 18 gune kac gb ? duser 2.4 GB kullanım hakkınz olur dıger aya gelelım 9.90+4=13.9+22= 35.9 tl ılk faturanız gelır tabı o ay 2.4 gb gecmedıgınız takdırde bırde sınırsıznı anlatayım

ayın 8.nde geldınız sınırsız almak ıstedınız 12 ay 35 tl 12 aydan sonra 49 tl sımdı 30-8=22 gun 49 tl/30=1.63x22gun=35.93+4tl=39.90 tl ılk faturanız ılk ay dıger aya gelelım ındırım hkkınz baslıyor 35tl+4TL=39+39.9079.83 tl eder ılk ay odeyecegınız toplam tutar ıger aylar 39 tl ye duser

tipoti bey sayın ttnet avukatı

aboneler telefon ve internetlerini kapattırmamak için küçük ilçelerden kapattırmayıp . abonelerin 100 lira yol masrafı vesaire verip büyük illerde müdürlüklerine sırf kapattırmak için para harcamaları .bu tip caydırma politası izleyen ve telefon kapalı olduğu halde (babam kapattırmıştı) 3 ay verilmemiş hizmet için ttnet internet parasını alan bu kuruma arkadaşlarım kazıkçı .sömürücü demesi normal mi değil mi?

ARKADAŞLAR BUNDA YANLIŞLIK YOK HATTI AÇAN ŞUBENİN SİZİ YANLIŞ YÖNLENDİRMİŞ OLMASI..OLAY ŞÖYLE İLK FATURA 45 GÜNLÜK GELİYOR AYRIYETTEN İLK FATURA KAMPANYAYA DAHİL DEĞİL O KİŞİ BUNU AÇIKLAMADIĞI İÇİN HESAP FAZLA GELMİŞ GİBİ OLYOR..BİRDE BUNA 24 TL 12 TAKSİT AÇILIM ÜCRETİ BİNİYOR..YANİİİ..53+26=79 TL YAPAR ONDAN SONRAKİ AYLARDA 39 TL OLARAK GELİR

bırıncısı ben avukat degılım arkadasım 2.ben herkes dogru bılgı sahıbı olsun dye bır yerlerımı yırtıyorum he sen telefonunu kapattrdın ardından son fatura gelır odemesssen ıcralık ble olursun he borcundan dolayı kapalı olsa dahı her ay hem abonmanlık parası hemde gecıkme zammı ısler hem sen kullansanda kullanmasanda adamlar onca kablo dosedı eweınden kıpırdamadan telefonu actıgında amerıkayı yada cını vs ulkelerı arıyorsun yada acıyrsun ınt kullanıyorsun o hızmet senın ewıne kadar onca santralden gecıyo ama sen bunun bılıncınde degılsıen ben bırsey yapamam sıkayetın varsada gıder mudurluge sıkayet edersın ben teknısyenım

ilk ay öyle ewet haklısın çok geliyor superonline diyen arkadaşlarda boşuna heveslenmesin 50gb sınır var kotayı aşınca 512mb düşüyo hız

şuan en güzel sınırsız ttnetin 45ytl veriyosaun kullanıyorsun gerçi bende smilenin sınırsızına geçeceğim ama olsun en iyi ttnet sınırsız

arkadaslar o zman size soyle anlatayım bayıye geldınız ılk 6 ay 9.90 tl 4GB lımıtlı ınt almak ıstedınız ve ayın dıyelımkı 12 sı bırde kablosuz modem aldınız ayda 2 tl 24 ay toplam malıyet 48 tl kablolu ıcınde 24 tl toplam 24 tl de uye olma ucretı var buda sızden 12 ay boyunca 2 tl eklenıyor faturanıza yanı 2 tl uye olma ucretı 2 tl de modem ucretı toplam 4 tl bunu sınırlıda alsanız odersıznı sınırsızda alsanız odersınzı

bayıdekı arkdas ıslemını yaptı modemınızı verdı o gunden ıtıbaren faturanız baslıyor fakat ttnet ılk faturayı pesın alır ben ayın 12 sınde baglattım bugun ayın 12 sı 1 ay oldu dıye bırsey yok ayın 12 sınden ay sonuna kadar olan ucret gunluk olarak ısler yanı 29 tl yı 1 ay oduyorsanız 29/30= 0.96 yanı 1 tl dıyelım ayın 12 sınde baglatmıstık 30-12=18 tl ılk faturanız + 2 tl uye olma ucretı + 2 tl modem ucreti =22 TL

(fakat burda soyle bırsy war 30 gune 4 gb ise 4000mb 18 gune kac gb ? duser 2.4 GB kullanım hakkınz olur dıger aya gelelım 9.90+4=13.9+22= 35.9 tl ılk faturanız gelır tabı o ay 2.4 gb gecmedıgınız takdırde bırde sınırsıznı anlatayım

ayın 8.nde geldınız sınırsız almak ıstedınız 12 ay 35 tl 12 aydan sonra 49 tl sımdı 30-8=22 gun 49 tl/30=1.63x22gun=35.93+4tl=39.90 tl ılk faturanız ılk ay dıger aya gelelım ındırım hkkınz baslıyor 35tl+4TL=39+39.9079.83 tl eder ılk ay odeyecegınız toplam tutar ıger aylar 39 tl ye duser

arkadaslar buraya yazdım zaten bı okuyun

bizde ttnet satıyoruz lakin tanıdıklardan birine ttnet verdik adam 2 yıldır kullanıyor akşamları modemin fişini çekiyor ve kablolu modem adama bir fatura geldi 63 tl adam yeminler ediyor ben akşma en geç 23 de yatarım diye şikayet dilekçeti vermesini istedik.Gele ayrıntılı faturada gece 03, 05, 06 gibi saatler yazıyor bizimde aklımız almadı 1 ay sonra başvuru değerlendirildi 29 tl iade edildi belkide böyle bir yanlışlık vardır

bizde ttnet satıyoruz lakin tanıdıklardan birine ttnet verdik adam 2 yıldır kullanıyor akşamları modemin fişini çekiyor ve kablolu modem adama bir fatura geldi 63 tl adam yeminler ediyor ben akşma en geç 23 de yatarım diye şikayet dilekçeti vermesini istedik.Gele ayrıntılı faturada gece 03, 05, 06 gibi saatler yazıyor bizimde aklımız almadı 1 ay sonra başvuru değerlendirildi 29 tl iade edildi belkide böyle bir yanlışlık vardır

evet boyle bırseyı bende duymustum fakat bırde bılgısayarda vırus warsa ondan dolayıda yapıyor adam hıc kullanmıyor ama vırus devamlı ınt baglı kalıp kotayı asıyor

ben de kotalıdan sınırsıza geçtim 75 tl geçirdi şerefsizler...

neymiş ayın 4 ün de geçmişim 1 inde geçmeliymişim

telekoma fırsat veren kitapsızların allah belasını versin

ben de s.onlineye geçicem sözleşmem biter bitmez

ben de kotalıdan sınırsıza geçtim 75 tl geçirdi şerefsizler...

neymiş ayın 4 ün de geçmişim 1 inde geçmeliymişim

telekoma fırsat veren kitapsızların allah belasını versin

ben de s.onlineye geçicem sözleşmem biter bitmez

arkadasım bosa beddua okuma ayın 4.unde gecmıssın oke gecen ayın faturası 29 tl bu ay geldın fatura yaıtmaya 29tl+45tl=74 tl bunda bı sorun yok kullandıgınız mıktarı oduyorsunuz bılmeden bosuna sınırlenmeyın belkı anlatıllmamıs olabılır

evet boyle bırseyı bende duymustum fakat bırde bılgısayarda vırus warsa ondan dolayıda yapıyor adam hıc kullanmıyor ama vırus devamlı ınt baglı kalıp kotayı asıyor

Evet bunu da sordum ama adam elektrik gitmesin diye her akşam modemin fişini çekiyor:) valla ben satıcısı olduğum halde S.online gelince evime onu alacam 5 gb sınırlı 10 Mbit hemde 29 tl ttnet kendi kuyusunu kazıyor bence bayilerin primlerini de düşürmeye başladı yakında bayi de kalmayacak

arkadasım bosa beddua okuma ayın 4.unde gecmıssın oke gecen ayın faturası 29 tl bu ay geldın fatura yaıtmaya 29tl+45tl=74 tl bunda bı sorun yok kullandıgınız mıktarı oduyorsunuz bılmeden bosuna sınırlenmeyın belkı anlatıllmamıs olabılır

hayır arkadaşımgeçen ayın faturasını ayrı ödedim hem 45 değil 49 tllik 4 megabite kadar tarifesi kullanıyorum

yönetmelikde var fatura sınırsızın %50sini geçemez diye adamlar sonuna kadar sokuyo

fırsat verenlerin allah belasını versin tekrardan

bu sadece 1 aylık fatura

aradım ne iş diye çünkü defalarca sormuştum bili,yorum bişekilde geçirecekleerini

anlatıyo da anlatıuo bişey anlamadım

ha salak değilim onu da belirteyim ama anlamadım

o konuda haklısın prımlerıde dusuruolar ama o adamın hattı karısmıs olabılır yanı bırsey dıyemem bu arada superonlıne a gececeksın sorarımben sana superonlıne portları kımden kıralamıs ve neden hakkarının cukurca ılcesıne hızmet veremıyormus sorarmısın onlara

o konuda haklısın prımlerıde dusuruolar ama o adamın hattı karısmıs olabılır yanı bırsey dıyemem bu arada superonlıne a gececeksın sorarımben sana superonlıne portları kımden kıralamıs ve neden hakkarının cukurca ılcesıne hızmet veremıyormus sorarmısın onlara

8mbps ye kadar sınırsız interneti 2 aydır kullanıyorum kotayı geçmeme rağmen hız düşümü yaşamadım niçin hızları düşürmüyorlar?

ben 1mbps sınırsızdan 8mbps ye geçtim (taahhüt imzalamadım) istediğim zaman 1mbps sınırsıza dönebilir miyim?

Arkadaşlar ben ptt çalışanıyım bildiğim kadarı ile telekom ttnet adsl ücretlerini peşin alıyor yani bağlattığınız ay ve kullanacak olduğunuz ay olmak üzere. abone kapatmaya kalktığınız zaman da üceret peşin alındığından ücret taep etmeden kapatılıyor. bilginize. tabi taahhüt süresi bittikten sonra taahhüt süresi bitmeden kapatırsanız indirimli kullandığınız ücret farkını da ayrıca alıyorlar.

8mbps ye kadar sınırsız interneti 2 aydır kullanıyorum kotayı geçmeme rağmen hız düşümü yaşamadım niçin hızları düşürmüyorlar?

ben 1mbps sınırsızdan 8mbps ye geçtim (taahhüt imzalamadım) istediğim zaman 1mbps sınırsıza dönebilir miyim?

ewet ıstedıgınız zaman 1 lımıtsıze donebılırsınız yogunluktan dolayı hız dusunumuz gerceklesmemıs olabılır bu arada 49 tl olan pakete gectıgınızden emınmısınız ynı 100 tl yede var tam 8mb hız kesıntısız

ewet ıstedıgınız zaman 1 lımıtsıze donebılırsınız yogunluktan dolayı hız dusunumuz gerceklesmemıs olabılır bu arada 49 tl olan pakete gectıgınızden emınmısınız ynı 100 tl yede var tam 8mb hız kesıntısız

evet netlimitsiz paketi kullanıyorum.ilk ay 83 tl fatura ödedim nedenini anlamadım.(modem falan almadım kendimde vardı)Sizce neden? inş bu ay 49 öderim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...