Jump to content

Ve Sonunda Iphone 4 Ortaya çıktı!

Deprem.

Recommended Posts

25u4eg4.jpg

Steve Jobs sahneye bizzat çıktı, iPhone 4'ün maharetlerini sıraladı. İşte efsane cebin yeni sürümü!

Apple'ın patronu Steve Jobs , bugün yeni iPhone'u tanıttı! Daha önce isminin iPhone HD ya da iPhone 4G olabileceği konuşulan, efsane cep telefonu serisinin son üyesi iPhone 4 ismini taşıyor.

iPhone OS 4'ün ismi de iOS 4 olarak değiştirildi ve World Wide Developer's Conference çerçevesinde bütün özellikler resmen ortaya döküldü.

Hem yazılım, hem de donanım olarak yeniden doğan iPhone 4, öndeki kamerasıyla sadece 3G görüşmeleri değil, yeni FaceTime isimli gerçek zamanlı video sohbet uygulamasını da barındırıyor. Bu uygulama WiFi üzerinden kullanılabiliyor.

Ama bu tür detaylar çok, herkesin merak ettiği şey daha önce sızan tasarımın ne kadar değiştiğiydi ve bu soru gördüğünüz üzere cevaplandı...

Kaynak: Chip.com.tr

Android çok mu ucuz?

iphone a göre ucuz ama en önemlisi paranın karşılığını veriyor. bir yerlerde android ile iOS karşılaştırması vardı bulabilirsem eklerim. ne demek istediğim anlarsınız. :)

google nexus one, htc desire, widfire, legend vs gelde iphone ile kıyasla... iphone biraz ciksss tarza hitap ediyor bence. Öyle ahım şahım birşey yok

iphone a göre ucuz ama en önemlisi paranın karşılığını veriyor. bir yerlerde android ile iOS karşılaştırması vardı bulabilirsem eklerim. ne demek istediğim anlarsınız. :)

google nexus one, htc desire, widfire, legend vs gelde iphone ile kıyasla... iphone biraz ciksss tarza hitap ediyor bence. Öyle ahım şahım birşey yok

Vay be cexen' in dediği gibi karşılaştırma yapılan sitelerde karşılaştırdım. Mükemmel şeyler ya. Dediği gibi ama iphone' un görüntüsü başka. 1 ghz işlemcilerin bahsi geçiyor. :)

Saydığın cihazlardan hangisini kullanıyorsun, ya da hangisini kullandın?

yurtdışından gelen arkadaşımda nexus one vardı onu deneme imkanım oldu ayrıca HTC desire ve nokia 5800 kulanıyorum. İkisi de iphone sallar. daha oncede htc dimond vardı. yeterli midir?

• Administrator
yurtdışından gelen arkadaşımda nexus one vardı onu deneme imkanım oldu ayrıca HTC desire ve nokia 5800 kulanıyorum. İkisi de iphone sallar. daha oncede htc dimond vardı. yeterli midir?

Gülüyorum başka birşey diyemiyorum. Nokia 5800 Iphone'den iyi dedin ya. Günümü gün ettin resmen.

Ya Bırakın Allah aşkına Ne Iphonesi ne Android'i Dünyanın en iyi telefonu aşağıda yazılı işte.

:p :p :p

Spoiler!
Please register to see this content.
Genel Network GSM 900

Duyurulma 1996

Çikis Tarihi Yarım kaldı

Ölçüler Boyutlari 130 x 49 x 23 mm

Agirlik 160 g

Ekran Tip Alfanümerik

Ölçüler 3 x 12 karakter

Zil Tipi Tip

Adet 10

Uyarlama Hayır

Titreşim Hayır

Hafıza Telefon defterı 99

Arama kaydı

Kart slotu Hayır

Data(Veri) GPRS Hayır

HSCSD Hayır

EDGE Hayır

3G Hayır

WLAN Hayır

Bluetooth Hayır

Kızılötesi portu Hayır

USB

Özellikler Mesajlasma SMS

Tarayıcı

Saat Evet

Alarm Evet

Oyunlar Hayır

Renk

Diller 19

Kamera Hayır

Batarya Standart, 1200 mAh NiMH

Bekleme süresi 96 saat

Konuşma süresi 240 dakika

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...