Jump to content

Uydu Alıcısı Tavsiyeleriniz

cexen

Recommended Posts

Dünya kupası başlamadan şöyle hdmı bir uydu alıcısı almak istiyorum. malum trt maçları şifreli verecekmiş. bana yazılım derdi olmayan sık sık ve otomatik güncellenen çözebildiği tüm şifreleri çözenn takır takır çalışan bir uydu alıcısı lazım. varsa kullandığınız tavsiye edebileceğiniz uydu alıcısı marka ve model belirtirseniz sevinirim

redline cx200 ve baff twin i çok övüyorlar. kullananlardan yorum alabilirmiyim?

bız gecen senekı macların sıfresını next ye 2000 fta super adlı cıhazda cok kolay bır sekılde gırmıstık sende ıstersen bır goz at

Nextler iyi yazılım desteği veriyor ama en fazla 1 yıl ondan sonra emu çıkarmıyor bendede 2000XCI makina vardı her hafta şifreleri girip notepade yüklüyordum cihaz şimdi anolog antenden farkı kalmadı yani cihazdan çok çıkan yazılım izlettiriyor ama dünya kupası maçlarını hemen hemen her makinada 16 haneli key girilerek seyredilebiliyor

receiver denince dreambox ları tek geçerim 500 s i bile diğer hepsine 5 basar 500 hd en son çıkan benim bildiğim

hdmı desteğinden tut ne ararsan var biss keyle vericek trt maçları benim 10 yıllık sunny e de çok rahat girilip

izlenebiliyo alıcaksan paran varsa dreambox 500 hd al

Piyasanın en ucuz ve en kaliteli cihazlarından biridir, bende kullanıyorum, dış aksamı biraz zayıftır ama sizi kesinlikle aldatmasın, ethernet girişli, linux işletim sistemli, uydudan versiyon güncelleme desteği olan (4 yıldır kesintisiz destek, ben fta sını almıştım önce, desteği hala devam ediyor) mükemmel bir cihaz... Üstelik fiyata bakın...

http://www.hepsiburada.com/seoul-hiremco-x-3-hd-turbo-uydu-alicisi-/ProductDetails.aspx?productId=evseoulhiremturbo&categoryId=155057[/CODE]

of of kafa karışıkılığından başka birşey değil bu iş. karar vermek zor. şimdide yumatu tavsiye ediyorlar.aslında işletim sistemi linux olanlar daha iyi sanırım.

Piyasanın en ucuz ve en kaliteli cihazlarından biridir, bende kullanıyorum, dış aksamı biraz zayıftır ama sizi kesinlikle aldatmasın, ethernet girişli, linux işletim sistemli, uydudan versiyon güncelleme desteği olan (4 yıldır kesintisiz destek, ben fta sını almıştım önce, desteği hala devam ediyor) mükemmel bir cihaz... Üstelik fiyata bakın...

http://www.hepsiburada.com/seoul-hiremco-x-3-hd-turbo-uydu-alicisi-/ProductDetails.aspx?productId=evseoulhiremturbo&categoryId=155057[/CODE]

Güzel ve ucuz bir cihazdır.Firma desdeğide iyidir.HD olmayan X3 modeli vardı bendede ama sattım.Yalnız cihaz linux değil.ona göre alın.standart yazılımı var.(tabi bu benim bildiğim.)

of of kafa karışıkılığından başka birşey değil bu iş. karar vermek zor. şimdide yumatu tavsiye ediyorlar.aslında işletim sistemi linux olanlar daha iyi sanırım.

Dostum,senin bu işe kaçlira ayırabildiğini bilmiyorum.Ama eğer varsa paran linux bir cihaz al.clon bir dreambox veya ikinci elden kathrein ufs 910 gibi.boşver diğerlerini.clon bir dm800 450-500 lira civarı.seul 250 lira.değmez bu cihaza.karar senin ama ben linux derim başkada bilmem.benim üç tane cihazım var hepside linux.birçok cihaz aldım,kullandım ve en sonunda sattım.dm'yi tek geçerim.

`redline cx200 ve baff twin i çok övüyorlar. kullananlardan yorum alabilirmiyim?`

Dediğin gibi dehşet bir cihaz otomatik güncelleştirme yapıyor oto kilit karıyor key gırmene fılan gerek yok yani aklına gelenler acılıyor :D

kesinlikle dreambox 720 al derim kardeş hemde server ile açamadıgı hiç bir kanal yok gibi bişey :) digerleri boş hep iki gün destek verirler üçüncü gün biz yazılım destegi vercegiz diye bir tahahütte bulunmadık derler sen bilirsin gerisini:D

Ben HEMCO tavsiye ederim şifreleri kırıyor.ayrıca fiyatı da öyle fazla bir şey değil hd değil ama eğer sade ve iyi bir şey istiyorsan tavsiyemdir.Ben şuan sony televizyonumla çok güzel bir şekilde izliyorum maçları...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...