Jump to content

Tavsiye Edebileceğiniz Stabil Modifiyeli Xp?

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar, 1qb ram, 512 Mb ekran kartı (NVIDIA) bilgisayara sahibim. Bana hız kalitesi iyi olan, Modifeyeside iyi olan çünki görselliği seviyorum abartısız olmak şartıyla önerebileceğiniz xp sistemi var mı? Ben buradaki çoğu sistemi denedim fakat kendime göre bazı şeyleri beğenmedim sizin önerdiklerinize de göz atmak istiyorum yardımcı olan herkeze teşekkür ederim :rolleyes:

.

Bahsettiğiniz sistemlerin çoğu güncellenmedi.

evet çoğu çok geçmişte kalmış. :S

Bence hızlı ve stabil istiyorsan,

TNC XP SP3

Hmm bunuda deneyebilirim o zaman eğer öyle diyorsanız.

Kullandığım Sistem:

Perfect XP SP3 Format CD V1.

Hızlı, sorunsuz, görsellik de şahane.

Eğer güncellemesi yakın bir tarihde ise hemen indirmeye başlayım..

Sana şöyle Söylim Bu Siteden En Az 20 XP indirdim Görseliydi şuydu buydu Şu an Sİstemimde Kullandığım kadar Tam performans Aldığım 2. Bİ işletim Sistemi yok Bence Ve ŞuanTek Format CDm Dierlerini kırdım aTtım Çünkü İnanın O kadar Şahane hazırlanmış Anlatımlar Sunumlar Koyulan capsler felan aldanıyosun indiriyosun ama ne sorunlar çıkıyo Ama Dediğim Gibi Tek Format CD m bu çok stabil çalışıyo Dostlarımada Bundan kuruyorum birde Bunu kurduktan sonra Asla Güncelleme Yapma Çünkü Gerçekten yavaşladığını Gördüm.Ha bide Full Driver Sayfayı İncelersen.Zaten görürsün En sevdiğim

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=74570&hl=[/CODE]

Eski Sanma Yenilerden çok çok iyy.

Bencede Perfectxp serisini deneyin bende çoğu var ve hepsi birbirinden şahane sorunsuz çok iyi bir sistem Barış abinin sistemlerinde hiçbir sorun almadım bugüne kadar nerelere kayboldu bilmiyorum ama burda olsa en iyisini o yapacağına eminim B)

Sana şöyle Söylim Bu Siteden En Az 20 XP indirdim Görseliydi şuydu buydu Şu an Sİstemimde Kullandığım kadar Tam performans Aldığım 2. Bİ işletim Sistemi yok Bence Ve ŞuanTek Format CDm Dierlerini kırdım aTtım Çünkü İnanın O kadar Şahane hazırlanmış Anlatımlar Sunumlar Koyulan capsler felan aldanıyosun indiriyosun ama ne sorunlar çıkıyo Ama Dediğim Gibi Tek Format CD m bu çok stabil çalışıyo Dostlarımada Bundan kuruyorum birde Bunu kurduktan sonra Asla Güncelleme Yapma Çünkü Gerçekten yavaşladığını Gördüm.Ha bide Full Driver Sayfayı İncelersen.Zaten görürsün En sevdiğim

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=74570&hl=[/CODE]

Eski Sanma Yenilerden çok çok iyy.

Teşekkür ederim deniyeceğim şuan indiriyorum.

bence temiz xp kur haziran ayı güncel

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=143765

sağol arkadaşım ama ben böyle bir xp kullanmak istemiyorum şimdiLik :)

Bencede Perfectxp serisini deneyin bende çoğu var ve hepsi birbirinden şahane sorunsuz çok iyi bir sistem Barış abinin sistemlerinde hiçbir sorun almadım bugüne kadar nerelere kayboldu bilmiyorum ama burda olsa en iyisini o yapacağına eminim B)

Deneyip göreceğiz bakalım şuanda indiriyorum işletim sistemini :)

Konuyla ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkürler :closedeyes:

• 3 hafta sonra ...

İçinin rahat etmesini istiyorsan modifiye işletim sistemlerine gönül verme.Sisteme genelde trojan,truva atı vs. zararlı dosyalar eklenme riskinide göze almalısın.Kur sade bir sistem tema,pack vs. özellikleri kendin ekle kendin çıkar.Güvenliğini el aleme teslim etme..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...