Jump to content

Multİ Xp >db< Edition 2010 V1.3 Çıktı !

muslum_255

Recommended Posts

• Replies 88
  • Created
  • Last Reply
teşekkürler güzel paylaşıma benziyor...

o sizin güzelliğiniz arkadaşlar :clapping:

Saol müslüm inşallah bir gün bizim de yüzümüz gülecek

inşallah allah kimsenin yüzünü kara cıkarmasın kardeşim benim inşllah tüm Ümmeti Muhammed Gülecek inşallah

:clapping:
Gerçekten Güzel bir sistem.. hoşuma gitti.
Yarın pc ye bunu kurucum ( Arkadasın.. Bende Pc yok ta
:cray:)

Format atmaya cağirıolar kuruyorum..
:crazy:

Neyse basarılarının devamını dilerim..
BAŞARILAR..

:clapping:
Gerçekten Güzel bir sistem.. hoşuma gitti.

Yarın pc ye bunu kurucum ( Arkadasın.. Bende Pc yok ta :cray:)

Format atmaya cağirıolar kuruyorum..
:crazy:

Neyse basarılarının devamını dilerim..

BAŞARILAR..

kur gitsin bi sorun cıkarsa buralardayım tesekkur ederim saol

o proğramların yerine sadece driverli olsaydı keşke

2.Not:Sisteme Driver pack Entegre Edilmemiştir Nedeni Bellidir Driver Pack Bazen Donanımlarda Çakışmaya Ve Farklı Driver Yüklemeye Neden Olmaktadır Bu Yüzden Driver Pack Entegre Edilmemiştir. sebeb budur arkadaşım yoksa dr

ver pack entegre edecektim

Günceldir:Arkadaşlar İndiren indiriyor bazıları iki uç benden dosya istiyor hemen upload ediyoruz ancak bir tesekkurü bile fazla görüyorlar 120'den fazla indiren var ancak 32 tesekkur 25 adet felanda yorum var yorum yapan ve tesekkur eden arkadaşlara cooooook veee sonsuz tesekurlerimi snuyorum allah onlardan razı olsun

iYİ bir çalışmaya benziyor tam aradığım bir sistem gibi duruyor. HAtaya falan kafanı takma. Bence Xp ilk öncelikle Hız a önem verilmelidir. Sen çok hızlı bir xp bekliyorum. Çoğu kişinin yaptığı xp yaramıyor. 2 günde bir format attığım oluyor bazen. İnşallah daha hızlı bir xp yaparsın. kolAY GElsin :clapping:

iYİ bir çalışmaya benziyor tam aradığım bir sistem gibi duruyor. HAtaya falan kafanı takma. Bence Xp ilk öncelikle Hız a önem verilmelidir. Sen çok hızlı bir xp bekliyorum. Çoğu kişinin yaptığı xp yaramıyor. 2 günde bir format attığım oluyor bazen. İnşallah daha hızlı bir xp yaparsın. kolAY GElsin :clapping:

Kardeim hızdanda süphen olmasın ben zaten bir firmanın teknik servis elemanıyım burada ki eski makinaları bile hortlattı ağır değil sistem hızlı görsel ve güvenlik ön planda

Bide zahmet olmazsa SENİN içinde bir mahzuru yoksa Modifiye paketini paylasabilirmisin.. :rolleyes:

paylaşsanda paylaşmasanda canın sağolsun..

:D;)

TEKRAR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM..

ulas55 arkadaşımızın dediği gibi winstyle dosyasıdır ama üzerinde iki üç değişiklik yapılmıştır logon ekranı felan

Kritik Güncellemeler var sadece nedenine gelirsek diğer güncellemeler sistemi agırlastırmaktan başka bir işe yaramıyor ram kullanımını arttırıyor xp zaten sisen bir sistem ve son güncellemelerden sonra iyice sişmeye başladı sistemin stabilitesini bozmayan güncellemeler var zaten geri kalanı fos sistemi agırlastırmaktan başka bir işe yaramıyor

Kritik Güncellemeler var sadece nedenine gelirsek diğer güncellemeler sistemi agırlastırmaktan başka bir işe yaramıyor ram kullanımını arttırıyor xp zaten sisen bir sistem ve son güncellemelerden sonra iyice sişmeye başladı sistemin stabilitesini bozmayan güncellemeler var zaten geri kalanı fos sistemi agırlastırmaktan başka bir işe yaramıyor

hangi cd key kullandın sen kardeş,insan canı yakmak için sistem yapmayın

sahtekarlık uyarısı verıyo,otomatik güncellemeleri açınca,acaba kara listede olan bi key mi girdiniz,otomatik güncellemeler ondan kapalı geliyor,nedeni buymuş demek

1. Bütün modifiye sistemlerde otomatik güncelleştirme kapalı gelir iki girdiğim key toplu lisans keyidir 150'den fazla makinaya kurdum iç birisinde evet hiç birisin de orjinallik hatası almadım sorun sendedir belki ben teknik servis işletiyorum kardeşim hergün elimden dünya kadar bilgisayar geçiyor ve onlara bu işletim sistemini yüklüyorum neden bende değilde sende

hangi cd key kullandın sen kardeş,insan canı yakmak için sistem yapmayın

kardeşim su anda evdeyim sabaha sana videolu nasıl dogrulamayı geçtiğimi koyarım keyide koyarım hayrımız olur millete ben teknik servis işletiyorum canınızı niye yakayım bu sistemi onca makinaya kuruoyurm ve dogrulamayı geciyorum ve birgünde müşterinin teki arayıp bu orjinal değil hatası veriyor demedi milletin aklına uyup yorum yapma kardeşim yarına video ile cakecegim nasıl dogrulamayı geçtiğimi o zman anyayı konyayı göreceksiniz

yav güzel yapıyonuz da bir de rapid e koysanız ne güzel olacak :) benim gibi gece pc açıp yatanların dermanı olursunuz.

mediafire linkleri var ard arda 500 kusurle indiriyorsun kardeşim benim repidden hızlı ve ard arda indiriyorsun hepsinin indirmesinin başlat aksam pc aAcık kalsın 20 dalika sürmez bile inmesi

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...